PDA

Zobacz pełną wersję : co tam budują?



Anonymous
09-04-2001, 18:44
Przestaly mnie już co prawda dziwic wyrastajace w Ustrzykach Górnych budynki, nie placzę też już nad końcem "dzikosci" tego rejonu Bieszczad - trudno. Zastanawia mnie jednak to wielkie "cos", które jest budowane na przeciwko "Kremenarosa" (schroniska ;)). Jeden luksusowy hotel już jest, do czego ma więc służyc ten następny cywilizacyjny obiekt z ogromna stalową konstrukcją? Ośrodek GOPR hmm? Może ktoś wie dokładnie. Pozdrawiam. Madziek

Krzysztof
09-04-2001, 23:16
Mam nadzieje, że nie zdradzam tajemnicy państwowej, ale w grudniu 2000 roku została otwarta straznica Straży Granicznej. Jej budowa była konieczna ze względu na bezpieczeństwo w rejonie nadgranicznym. Budowa finansowana była ze środków unijnych na mocy układu z Schengen dlatego wygląda to imponująco. Park sprzeciwiał się szczególnie postawieniu tej mini wieży Eifla ale bezpieczeństwo kraju jest ważniejsze.
Zapraszam w dzikie Bieszczady. Krzysiek

Anonymous
10-04-2001, 17:12
Dziekuje bardzo za szybką i kompletną odpowiedź :). Chyba faktycznie bezpieczeństwo jest ważniejsze już teraz ,gdy wybrałam sie szlakiem granicznym z Kremenarosa niektórzy mocno mnie straszyli a WOPista na samym szlaku opowiadał dziwne historie. Zastanawiam się na ile one były prawdziwe, w każdym razie do przejścia szlakiem hrabiny mnie zniechęciły - czy słusznie? Pozdrawiam Madziek

Anonymous
18-04-2001, 10:18
Madziek !!!!
Czym straszysz o szkalu granicznym. Napisz coś konkretniejszego na tem temat, bo w maju zamierzam przejść
ten szlak w dwoma - trzema kolegami, i trochę "boję się" po tym jak przeczytałem twoją wiadomość. "Hrabinę" też chcemy zresztą "zaliczyć".
Dzięki za informacje

grześ'o (malg)

Anonymous
20-04-2001, 16:35
Grzesiu,
Z dwoma - trzema kolegami to niezupelnie musisz sie bac ( ;), no chyba ze bardzo nieletni jestescie, albo upiorow bo na nie nie ma rady. Noclegu "na dziko" w tamtym rejonie nie polecam...hmm oczywiscie nie polecam w ogole poza miejscami do tego przeznaczonymi, ale tam szczegolnie. Jak jest z szeroko pojetym "zaliczaniem" hrabiny nie mam pojecia trudno jestem kobieta pozwolilam sobie odpuscic te przyjemnosc, zostalam jakos w taki sposob omamiona plotkami (albo i nie plotkami), ze sama do niej nie pojde - czekam az przyjdzie do mnie ;). Konkretnie te moje obawy i to z rzeczy zaslyszanych sama chcialabym wiedziec ktore z nich sa bajka. W kazdym razie przy takiej straznicy z wieza Eiffla i takiej strazy granicznej pewno bedzie bezpieczniej niz ze straza miejska w Opolu. Pozdrawiam Madziek