PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadamianie o odpowiedziach



buba
09-09-2006, 22:10
moze to glupie pytanie.. ale czy jest szansa na wylaczenie powiadamiania o odpowiedziach na forum na adres mailowy? bo strasznie mi to zapycha skrzynke, tak na codzien jest ok, ale jak wyjade na 2 tygodnie to potem mam sto iles do kasowania. Bylabym wdzieczna za podpowiedz jak to zrobic :)

Piotr
09-09-2006, 22:35
jak to zrobic :)
Ustawienia -> Edycja opcji -> Przysyłanie informacji i powiadomień
W polu "Domyślny tryb powiadamiania o postach" ustawiasz pożądaną opcję - w tym wypadku "Bez powiadamiania na email". Na koniec "Zapisz zmiany".

Viperaberus
17-09-2007, 13:58
A ja mam pytanie totalnie na odwrót :D Nie dostaje w ogóle powiadomień, choć w ustawieniach mam zaznaczone, żeby automat wysyłał maila. Sprawdzałem w skrzynce, nie jest to traktowane jako spam, wiec o co tu chodzi? Jakieś sugestie?
Pozdrawiam!

Barnaba
18-09-2007, 18:24
może zły email?
może selekcja spamu jest na poziomie serwera poczty a nie softu na kompie
możliwe że anulowałeś subskrypcje wątku (w panelu sprawdź)

andrzej627
12-12-2007, 20:27
Kiedys powiadomienia byly natychmiastowe. Teraz w nowych watkach powiadomienia dodawane automatycznie sa tygodniowe. Co na to admin?

admin
12-12-2007, 22:14
Przestawiłem na tygodniowe. Można przestawić sobie samodzielnie w profilu na natychmiastowe.

Co do nie dochodzących powiadomień - podaj jakiś inny adres email.
Stale dostaję zwrotki od serwerów przynajmniej kilkunastu userów - albo adres nie istnieje albo quota wyczerpana. Kasuję te maile w profilach bo mi stale te powiadomienia podnoszą ciśnienie.

Grajka
03-01-2008, 00:14
A ja dostaję jakieś maile, które są adresowane nie do mnie...:shock:

Marcowy
03-01-2008, 11:04
A ja dostaję jakieś maile, które są adresowane nie do mnie...:shock:

A konkretnie? Możesz wrzucić screen shota takiego maila?