PDA

Zobacz pełną wersję : prośba - jak wmontować załącznik



zakapiór
10-10-2006, 22:26
Witam ponownie:smile:. Proszę o pomoc w sprawie- jak dołączyć fotki do postu, a przy okazji, jak je pomniejszyc do wymaganej objętości? Posiadam znaczny zasób zdjęć niestety mają powyżej 2 MB.
Dziękuję z góry.Pozdrawiam.:wink:

admin
10-10-2006, 22:36
Witaj,

O pomniejszaniu jest trochę tutaj (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=1765).
Natomiast jak już pomniejszysz fotkę to zaczynając pisać wiadomość do której chcesz dodać załącznik przełącz się na opcje zaawansowane (przycisk pod okienkiem pisania postu standardowo dostępnego pod wątkiem).

Gdy już klikniesz ten przycisk to na dole strony będziesz miał: zarządzaj załącznikami.
Dalej już jest prosto.

zakapiór
11-10-2006, 11:55
Dzięki wielkie. Już kumam. Jutro zamontuję moje fotki z traski na Halicz.
Pozdrawiam.

włóczykij
17-12-2006, 20:56
Mam problem z dodaniem fotek. Po kliknięciu na "zarządzaj załącznikami" nic się nie dzieje. W pasku na dole okna pojawia się na chwilę napis "Popup windows was blocked".

Piotr
17-12-2006, 21:25
Po kliknięciu na "zarządzaj załącznikami" nic się nie dzieje. W pasku na dole okna pojawia się na chwilę napis "Popup windows was blocked".
Dodawanie załączników działa - sprawdziłem.
Wg Twojego opisu wszystko wskazuje na to że masz zablokowane okienka pop-up w swojej przeglądarce. Okienko do zarządzania załączników jest pop-up'em - musisz przeglądarce zewolić na wyświetlanie okienek dla tej witryny. Takie zapytanie powinno Ci wyskoczyć automatycznie, chyba że już było i dałeś "nie". Jaka to przeglądarka? Blokowanie reklam ma swoje plusy i minusy - minus jest właśnie taki że blokuje wszelkie okienka pop-up i musisz wyrazić zgodę (jednorazowo) na ich wyświetlanie z danej witryny,bo nie każdy pop-up jest reklamą.

włóczykij
17-12-2006, 21:57
Mam IE 6, ale nie pamiętam, abym zmieniał jakieś ustawienia:(

włóczykij
17-12-2006, 22:09
Mam IE 6, ale nie pamiętam, abym zmieniał jakieś ustawienia:(
Już jest OK. Kilka dni temu skanowałem komputer programem SpyBoot. Nie odinstalowałem go. Zrobiłem to teraz i blokada znikła.
Dzięki za pomoc:)