PDA

Zobacz pełną wersję : KIMBowe plakietki w ramach licytacji WOSP



Hubert
17-11-2006, 16:30
Witam,

Po tegorocznym KIMB w mojej szufladzie zostało 6 plakietek, zamówieonych przez KIMBowiczów, za które nie uiszczono opłaty. pomyslałem, że warto wystawić te plakietki na licytację charytatywną, bo skoro ja nie zbiednieję przez te parę plakietek, a ktoś może zyskać, to może ci, dla których przeznaczone były te plakietki zmiękną i chociaż na cele charytatywne przeznaczą te parę złotych.

posiadam zatem plakietki z następującymi napisami

1. bez napisów
2.joja
3.Jurek
4.Anna
5.Nico
6.Damian

Niebawem podam adres, gdzie znajdzie się więcej informacji o aukcji. podam także linki do ubiegłorocznych aukcji, w których wystawiałem swoje plakietki, aby uwiarygodnić słuszna ideę jaka sie kieruję.

Zapraszam gorąco do dyskusji i udziału w aukcjach.
Pozdrawiam

Hubert

Hubert
06-12-2006, 04:07
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią na tegorocznych licytacjach WOŚP pojawiły się KIMBowe plakietki. Oto odnośnik do aukcji. http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=2733315

Hubert
11-12-2006, 18:00
Brawo, znalazła się pierwsza odważna osoba, która wzięła udział w licytacji. Ludzie nie dajcie na siebie czekać... no chyba że chcecie dać więcej na rzecz dzieciaków. Pozdrawiam i do zobaczenia na aukcji.

Hubert
22-01-2007, 18:24
Jest mi strasznie przykro z powodu wszystkich tych z Państwa, którzy mimo zamówienia plakietek na KIMB ich nie odebrali. Jeszcze bardziej przykro jest wszystkim dzieciom, które jeszcze nie doczekały się kupna tych plakietek w ramach charytatywnych aukcji WOŚP. Wstydźcie się. Żeby żal było komuś tych kilku złotych? Życzę pomyślności.

Hubert