PDA

Zobacz pełną wersję : Ikonka edytuj



lucyna
26-11-2006, 22:46
Proszę o zwrot ikonki edytuj. W takiej wersji jaką miałam. Znikneła mi, a bez niej nie potrafię edytować postów. Z góry dziękuję.

admin
26-11-2006, 23:08
1) Wykorzystałaś opcję kasowania postów do usunięcia całości swojej historii na tym forum.
Postąpiłaś tym samym jak 9 letnia dziewczynka obrażona na cały świat - to nie piaskownica i nie możesz sobie zabrać swoich zabawek i pójść z nimi do domu. Usunięcie postów z wątków w których aktywnie uczestniczyłaś powoduje w ich większości konieczność usunięcia całych wątków ponieważ tracą one sens jako całość! Postąpiłaś tym samym także nie fair w stosunku do innych forumowiczów, nie wspominając o ludziach szukających informacji na naszym forum. Dla nich to forum ma być źródłem praktycznej wiedzy o Bieszczadach, a nie śmietnikiem bezsensownych postów i wątków z których ktoś kto uzna, że już mu się to nie podoba pokasował treść.
Ty jako przewodnik powinnaś wiedzieć o tym w pierwszej kolejności - zwłaszcza, że wielokrotnie zwracałaś mi uwagę na oddziaływanie tego forum na potencjalnych odwiedzających Bieszczady.

Opcja kasowania pojawiła się po przejściu na nowy system forum (vbulletin) jako moje niedopatrzenie. Dziś to poprawiłem i to się nie zmieni!

Jest jeszcze kilku forumowiczów którzy aktywnie skorzystali z opcji kasowania postów - ponieważ ich działania miały inne okoliczności zastanowimy w gronie moderatorów czy tamte posty też przywrócić.
Twoje w każdym bądź razie w całości wróciły na forum.

2) Edycja postów również nie jest sposobem na kasowanie całości swojej bytności tutaj. I tutaj również przywróciłem normalność: można edytować swój post przez 5 minut od jego napisania.

Z mojej strony koniec tematu w kwestii kasowania i edycji.

I jeszcze informacja. Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W tych godzinach jeśli uznasz za słuszne zadzwonić do mnie to proszę bardzo.
Pozostały czas jest przeznaczony dla mojej rodziny i proszę uszanuj to.

lucyna
27-11-2006, 01:42
1. Fakt, wykorzystałam ikonkę do kasowania swojej historii na forum. Nie żałuję jednak. Obawiam się, że po raz wtóry podobnie bym postąpiła. Cel uświęca środki. Nie przeceniam swojej obecności. Forum było, jest i będzie bez względu na to czy są tu moje posty czy też nie. Sądzę nawet, że wprowadzam tu czasami zbyt dużo napięcia.
2. Jeżeli chodzi o forum to oczywiście jest ono powszechnie czytane przez moich znajomych z branży. Chętnie odwiedzane przez potencjalnych gości i ludzi zakochanych w Bieszczadach. Jest opiniotwórcze co do tego chyba też nie masz wątpliwości. Nie oznacza to, że byłam tu ze względu na indywidualne korzyści, w celach reklamowych czy nie daj Boże by zaistnieć. Po prostu forum dla mnie osobiście jest takim miejscem do którego zaglądam towarzysko. Lubię spotykać tu ludzi, którzy podobnie jak ja zakochani są w Bieszczadach. Lubię z nimi się pośmiać, powściekać jak trzeba, a przede wszystkim dyskutować.
3. To Ty jesteś szefem więc ustalasz zasady gry.
4.Prywatnie Cię przeprosiłam. Wykasowałam Twój nr z komórki. Sądzę, że to też jest już ustalone. Nie spodziewałam się, że ktoś zada sobie tyle wysiłku aby powyciągać posty. Nie chciałam tego .Kasowanie zajęło mi co najmniej kilkanaście godzin.
5. Sprawę także uważam za zakończoną. Z wyrazami szacunku Beata

Michał
27-11-2006, 18:57
Na początek – witka

Super admin, super!!! Brawo – ręce same składają się do oklasków. O żesz q r w a.
Ty jako Pan i władca decydujesz co kto może, a czego nie może.
I ta wspaniała logika:



1) Wykorzystałaś opcję kasowania postów do usunięcia całości swojej historii na tym forum. Postąpiłaś tym samym jak 9 letnia dziewczynka obrażona na cały świat - to nie piaskownica i nie możesz sobie zabrać swoich zabawek i pójść z nimi do domu. Usunięcie postów z wątków w których aktywnie uczestniczyłaś powoduje w ich większości konieczność usunięcia całych wątków ponieważ tracą one sens jako całość! Postąpiłaś tym samym także nie fair w stosunku do innych forumowiczów, nie wspominając o ludziach szukających informacji na naszym forum. Dla nich to forum ma być źródłem praktycznej wiedzy o Bieszczadach, a nie śmietnikiem bezsensownych postów i wątków z których ktoś kto uzna, że już mu się to nie podoba pokasował treść.
Ty jako przewodnik powinnaś wiedzieć o tym w pierwszej kolejności - zwłaszcza, że wielokrotnie zwracałaś mi uwagę na oddziaływanie tego forum na potencjalnych odwiedzających Bieszczady.

I jadziem dalej:

Opcja kasowania pojawiła się po przejściu na nowy system forum (vbulletin)
jako moje niedopatrzenie. Dziś to poprawiłem i to się nie zmieni!

No miodzio – a nie wpadłeś na to, że właśnie ta opcja daje swobodę kierowania swoimi wypowiedziami! To jeszcze jest forum?

I dalej:

Jest jeszcze kilku forumowiczów którzy aktywnie skorzystali z opcji kasowania postów - ponieważ ich działania miały inne okoliczności zastanowimy w gronie moderatorów czy tamte posty też przywrócić.

Twoje w każdym bądź razie w całości wróciły na forum.

Q r w a !!!! Czy to odtajnianie akt typu IPN?!!!



2) Edycja postów również nie jest sposobem na kasowanie całości swojej bytności tutaj. I tutaj również przywróciłem normalność: można edytować swój post przez 5 minut od jego napisania.

Wiem coś o tym – sam prosiłem o coś kilka razy i gówno z tego. Widzę tylko jeden sposób, aby w pełni dysponować swoją własnością – wjazd na forum furtką i dziab, dziab, dziab jak leci.


Z mojej strony koniec tematu w kwestii kasowania i edycji.

Z mojej także – tylko proszę się dokładnie przyjrzeć. Praktycznie żaden wątek nie trzyma się kupy ani dupy.

Pozdrawiam wszystkich

admin
29-11-2006, 09:44
No widze, że wzniosłeś się na szczyty swojej retoryki.

Nie ma forum w sieci - nie znam takiego - które by od początku do końca dawało możliwość edycji i kasowania postów jego userom.
Przeczytaj moją odpowiedź Lucynie jeszcze raz - opcja kasowania i edycji pojawiła się przez mój błąd. Błąd ten naprawiłem i nie ma o czym dyskutować.

Teraz pozwól, że króciutko Ci wyłożę swój punkt widzenia na jeszcze jeden problem o którym piszesz.
Widzisz tak to się poskładało, że forum założyłem ja.
Ja też nim administruję, dobrałem sobie ludzi do pomocy i wspólnie staramy się robić swoją robotę. Forum wygląda jak wygląda.
Przychodząc tutaj zgadzasz się na określone zasady dyskusji. Jeśli się nie zgadzasz - droga wolna - siłą Cię nie zatrzymam.
Jest kilka for o tematyce bieszczadzkiej może one będą dla Ciebie lepsze.

Teraz na koniec - nie życzę sobie byś w postach do mnie używał języka takiego jak to widać wyżej. Wszystkie te zmyślnie zapisane wulgaryzmy zostaw dla siebie lub swojego grona.

Browar
19-12-2006, 21:41
-> Admin
Fajnie że można edytować post po umieszczeniu ale niestety przekonałem się na własnym poście
(http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?p=37111#post37111)
że 5 minut to troszkę mało.Proszę, wydłuż jeśli możesz ten czas do np. 10-ciu minut.
Z góry dziękuję.

admin
20-12-2006, 10:20
Jest 15 teraz.