PDA

Zobacz pełną wersję : Wypozyczenie roweru



Anonymous
30-04-2002, 13:33
Witam wszystkich.
Poniewaz mam zamiar wybrac sie wraz z maja towarzyszka zycia w Bieszczady, a naprawde wole zycie w ruchu, pojazdu do transportu nie posiadam a bardzo chetnie wypozyczylibysmy rowery na miejscu na pare dni. Czy wiecie moze gdzie sa jakies wypozyczalnie i za jakie pieniadze mozna pozyczyc.

Dzieki
Grzes K.

duszewoj
30-04-2002, 17:01
Grzesiu,
od lat widuję na mych bieszczadzkich ścieżkach rowerowiczów i bardzo miłe mam wspomnienia ze spotkań i rozmów z Nimi, dlategoż Tobie odpowiedzieć spróbuję jak potrafię, choć w tym temacie nie czuję sie najlepiej. Otóż w Cisnej tuż przy skrzyżowaniu, na parkingu, zawsze letnią porą (i w czasie majówki też) można wypożyczyć bezgłośnego dwukólka w cenie, zdaje mi się (!), 5 zł za pierwszą godzinę i coraz mniej za kolejne. Jeśli chodzi o jakość owego sprzętu, to z moich obserwacji są to najprostsze rowery z przerzutkami sis, ale nadające się do tras ścieżkowych. Słyszałem również o wypożyczalni bicyklów w Ustrzykach Grn, ale szczegółów nie znam. Zachęcam również do nożnego bieszczadowania. Miłego wypoczynku Tobie i Twej towarzyszce życia.
duszewoj

Stały Bywalec
30-04-2002, 23:17
Wypożyczalnia rowerów jest również w hotelu turystycznym w Zatwarnicy n/Sanem. Cen nie znam. Podejrzewam, iż nie są najniższe.

Anonymous
01-05-2002, 01:38
Wypozyczysz gdzie zechcesz, dwukołów faktycznie nie brakuje i ceny rzeczywiście wysokie nie są! Choć szlakami milej się wędruje niż jeździ, ale na Sine Wiry choćby, czy do Terki na pstrąga dokosnałego tak przez Duszewoja sławionego - bicykl jako marzenie, sama frajda!
Pozdrów życia towrayszkę, pedałujcie jako miło!

nemeczek
14-10-2005, 11:30
Jesienne Bieszczady na rowerku... to musi byc piękne...