PDA

Zobacz pełną wersję : Wigilia bieszczadzka w Warszawie



Marcowy
20-12-2006, 16:38
Miło mi donieść, że wczoraj odbyło się wigilijne spotkanie stołecznych forumowiczów.
Nieliczne, za to doborowe grono zebrało się - co naturalne - w szantowej knajpce "Czwarta szklanka" :razz:
Udział wzięli:
- KaHa,
- Uriel,
- AnkaWawa,
- Irenka (niezrzeszona),
- Derty,
- i mua.
Musiałem wyjść wcześniej, więc mam nadzieję, że nie pominąłem nikogo ze spóźnionych uczestników ;-) W ramach kultywowania tradycji łamano się czekoladowymi batonikami i trącano szklankami z pienistą zawartością. Rozprawiano na różne tematy - o narodzinach nowego stolecznego bieszczadnika, o planach sylwestrowych, o planach bieszczadzkich, o planach budowlano-parapetówkowych, a także o d... Maryni. No i oczywiście całowano się chętnie i powszechnie podczas składania życzeń.

Jako samozwańczy rzecznik frakcji stołecznej składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia wszystkim Szanownym Forumowiczom :-)

Aleksandra
24-12-2006, 23:20
Jako stołeczny bieszczadnik - dziękuję za życzonka - i przesyłam wszystkim najserdeczniejsze życzenia, aby to co dla Was najważniejsze spełniało się każdego dnia, spokojnych, radosnych świąt i oczywiście śniegu na sylwestrowe szaleństwa :)

Aleksandra