PDA

Zobacz pełną wersję : [Kite Wing] Tylko w Bieszczadach



QSQS
22-12-2006, 14:35
takie sporty mozliwe są do uprawiania tylko w Bieszczadach.

www.prowing.pl (http://www.prowing.pl)

lucyna
22-12-2006, 15:52
Interesująco wygląda. Co to jest za sport?

Anyczka20
22-12-2006, 16:19
Dla mnie bomba :-D

Jaro
22-12-2006, 21:23
A pod górkę też można? :D

freebies
24-12-2006, 22:17
Interesująco wygląda. Co to jest za sport?

jest to bieszczadzka odmiana bardzo popularnego w krajach alpejskich sportu extremalnego o nazwie. 'speedGliding" na sniegu wystarczą narty i kawałek stoku a zabawa przednia.. chłopaki z ProWing i Bieszczadzkiej Grupy Sportów Extremalnych testuja sprzęt na szybowisku w bezmiechowej i weremienia.

na fotkach widoczny inny sprzęt . "KiteWing " myśle że w najblizszym czasie sport ten bedzie hitem na osniezonych bieszcadzkich stokach. nie trzeba wyciągów aby poszaleć na max-a.. potrzebny tylko wiatr , którego w bieszczadach nie brakuje.. jestem pod wielkim wrazeniem tego co oni wyrabiają. 50 km/godz na rolkach pod góre... tak mozna też !!!! trzymam kciuki za postępy...

lucyna
24-12-2006, 22:29
Coraz bardziej jestem ciekawa. Czy uprawianie tego sportu jest bezpieczne? Jak drogi jest to sprzęt? Jakie trzeba mieć uprawnienia aby go uprawiać? Czy może być dobry sposób na spedzanie wolnego czasu dla przeciętnego człowieka? A jeszcze jedno. Czy w czasie jego uprawiania są kłopoty z chorobą lokomocyjną? Mówiąc wprost chciałabym popróbować ale boję się kompromitacji i trzech godzin w łazience.

freebies
24-12-2006, 23:38
Coraz bardziej jestem ciekawa. Czy uprawianie tego sportu jest bezpieczne? Jak drogi jest to sprzęt? Jakie trzeba mieć uprawnienia aby go uprawiać? Czy może być dobry sposób na spedzanie wolnego czasu dla przeciętnego człowieka? A jeszcze jedno. Czy w czasie jego uprawiania są kłopoty z chorobą lokomocyjną? Mówiąc wprost chciałabym popróbować ale boję się kompromitacji i trzech godzin w łazience.

Jeśli chodzi o "Kite Wing" to mysle że nie ma wiekszego problemu.Srednio zaawansowany narciarz łapie temat w ciągu dwuch godzi treningu . Mozna wtedy doskonale się bawić na łące pokrytej sniegiem i nie muszą to byc wcale góry. Sprzęt raczej tani nie jest , ale mysle że warto .........