PDA

Zobacz pełną wersję : Remedium solińskie...



davson
04-01-2007, 20:30
Ponieważ ostatnio trochę czasu spedziłem w łóżku z laptopem( trochę chorowałem) grzebalem w sieci.Oto co udało mi się znaleźć:http://www.polskieradio.pl/reportaz/reportaz.asp?id=3448
Może komuś zrobi się fajnie tak jak mi...

afadro
04-03-2010, 11:03
Będąc w Polańczyku w oberży Zakapiora, puszczali tam płytę "Remedium Solińskie" Bogusława Wojciecha Maciaszka. Zauroczyła mnie ta zakapiorska opowieść. Chciałam kupić u nich ta płytę, ale już nie mieli. Czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem tej płyty? może ktoś chciałaby ja odsprzedać? bardzo mi zależy. A może ktoś wie gdzie można ja kupic, bo przetrząsnęłam neta i nie ma.

Krzysztof Franczak
04-03-2010, 13:43
Będąc w Polańczyku w oberży Zakapiora, puszczali tam płytę "Remedium Solińskie" Bogusława Wojciecha Maciaszka. Zauroczyła mnie ta zakapiorska opowieść. Chciałam kupić u nich ta płytę, ale już nie mieli. Czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem tej płyty? może ktoś chciałaby ja odsprzedać? bardzo mi zależy. A może ktoś wie gdzie można ja kupic, bo przetrząsnęłam neta i nie ma.
Poszukaj na podcaście Trójki.

barszczu
04-03-2010, 23:15
Będąc w Polańczyku w oberży Zakapiora, puszczali tam płytę "Remedium Solińskie" Bogusława Wojciecha Maciaszka. Zauroczyła mnie ta zakapiorska opowieść. Chciałam kupić u nich ta płytę, ale już nie mieli. Czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem tej płyty? może ktoś chciałaby ja odsprzedać? bardzo mi zależy. A może ktoś wie gdzie można ja kupic, bo przetrząsnęłam neta i nie ma.

http://www.allegro.pl/item913227297_nad_solina_solina_bieszczady_jan_dar ecki.html

Mam nadzieję, że Admini nie potraktują powyższego linka jako chamska reklama, bo to już chyba ostatnia sztuka - album "NAD SOLINĄ" zawiera pełną wersję płyty "Remedium solińskie". Proszę tylko dopytać sprzedawcy czy jest płyta, bo było w obiegu trochę egz. bez tej płyty.

afadro
05-03-2010, 07:52
Dzięki! No nie wpadłabym na to, że ta płyta może być dołączona do książki.

Damian92
07-07-2015, 00:01
Piosenka , Polańczyk wspomnienie cudownych chwil .

delux
07-07-2015, 11:29
W sierpniu pomoczę ciało nad Soliną, jak zwykle dni w szalonym rytmie popłyną ,raz zjem pstrąga a raz loda, i ognista będzie woda, ,na baletach full dziewczynek ;)piękny będzie wypoczynek,....z Polańczyka dla Was delux......:lol: