PDA

Zobacz pełną wersję : Demokracja dla wybranych?



Derty
20-01-2007, 16:12
Hej:)
Mam pytanie: czy moglibyście włączyć możliwość głosowania w tej ankiecie? Albo dajcie opis, jak to zrobić. Puki co z tego kompa nie mogę zagłosować...

Piotr
20-01-2007, 17:51
Puki co z tego kompa nie mogę zagłosować...
Derty, zamiast pisać już w trzecim wątku to samo (po co?) napisz (napiszcie) może czym to się objawia.
Tu nikt nie jest jasnowidzem - a przyjedzie admin to Ci odpowie (pewnie raz), więc trochę cierpliwości.
Podaj (podajcie) więc:
- jaki jest objaw (nie widać przycisku do głosowania/nie widać sondy, itp?)
- czy macie włączone cookies
- jaka przeglądarka
I na koniec: czy problem dotyczy głosowania z 1 i tego samego komputera, czy są to dwa różne kompy? (IP/host widze).

Stały Bywalec
21-01-2007, 05:53
Przed chwilą oddałem swój głos na ... (racja, podczas wyborów agitacja już zabroniona, milczę więc, bo jeszcze mnie posadzą :smile: ).

I nie napotkałem najmniejszych trudności technicznych.
A już się obawiałem, gdyż w tych wyborach - wyjątkowo w tych - popieram tę samą opcję, co Derty. :smile:
Myślałem, Derty, że ktoś chce tę naszą opcję "technicznie" zablokować. :twisted:

admin
21-01-2007, 22:22
Derty czy pojawiają Ci się jakieś komunikaty podczas głosowania? W innych ankietach możesz zagłosować?
Zrób screena z tego co widzisz w tym poście z ankietą.

KAHA
22-01-2007, 09:40
ja tez moglam zaglosowac... wiec nie wiem z czym moze miec Derty problem... ;>

mAAtylda
22-01-2007, 11:13
KAHA a Ty masz zamiar w tym roku jechać?

Derty
22-01-2007, 14:12
Hej:)

Po wielu kłopotach udało mi się zagłosować. Niemniej problem do Admina zgłosiłem, bo możliwe, że jeszcze ktoś się spotka z podobną sytuacją. Przepraszam wszystkich za stwarzanie niepotrzebnego napięcia... Liczę, że moją nerwowość zrozumiecie, a jeśli nie, to będę się tłumaczył z niektórych grzechów na demokratycznie wybranej placówce kimbowej:D
Pozdrawiam zwolenników KIMB-u,
Derty

KAHA
25-01-2007, 10:40
KAHA a Ty masz zamiar w tym roku jechać?

a to zależy od tego, gdzie będzie, jeśli tam gdzie ja bym chciała (oczywista nie powiem gdzie) - to może ;), w przeciwnym wypadku-NIE :-?

iza
25-01-2007, 11:29
a to zależy od tego, gdzie będzie, jeśli tam gdzie ja bym chciała (oczywista nie powiem gdzie) - to może ;), w przeciwnym wypadku-NIE :-?



Kasiu przecież jedziemy aby się spotkać , poznać ,pogadać
i razem spędzić czas w górach – co do tego ma miejsce ?
Każde jest dobre .
Miło wspominam przypadkowe spotkanie Stacha Bieszczady
na szlaku pod Rawką , Bertranda z żoną w deszczu pod Jasłem , wędrówki w górach z Xirami , Piotrem S , Matyldą , spotkanie z Bobem , Jagną, Maniem , Tarniną w Ustrzykach na Czart Graniu , serdeczność Jacka z Caryńkiej gdy wpadam tam przelotem , czy kawa z IrasemJ w Cisnej i wiele innych .
Przecież gdyby nie KIMB to wszystkie te osoby nadal były by dla mnie tylko wirtualne , dalej byśmy się spotykali i mijali na szlaku jak obcy ludzie .
KIMB daje możliwość poznania wielu ludzi , ludzi którzy mają tą samą chorobę , ten sam nałóg a więc są dla mnie bardzo bliscy bo w jakimś tam sensie są tacy jak ja .
Skoro spotykamy się tu w wirtualnej rzeczywistości i skoro to lubimy ( musimy lubić skoro tu jesteśmy ) każda okazja spotkania się na żywo ( w Bieszczadach ) jest dla mnie ważna .
Samo miejsce tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia .
Bieszczady stały się dla mnie bliższe , bardziej swojskie , jestem tam – u siebie , bo zawsze mogę kogoś spotkać , kogoś kogo znam z naszych bieszczadzkich spotkań .
Kasiu nie patrz na miejsce ,przyjedz , wirtualnie znamy się chyba już ze 3 lata a na szlaku pewnie się miniemy bo się nie poznamy , siądziemy sobie w jednej knajpie przy różnych stolikach i pewnie się nie zauważymy , albo pojedziemy jednym wagonem kolejki i będziemy sobie obcymi ludżmi .
Takich spotkań- niespotkań szkoda bo przecież jesteśmy jakby jedną bieszczadzką rodziną .
KIMB to jedyna okazja do spotkania ludzi z całej polski , ludzi którzy są nam bliscy a przez KIMB stają się jeszcze bliżsi .

KAHA
29-01-2007, 10:11
owszem, masz racje.... nie... nic nie powiem... wypowiem się po zakończeniu głosowania ;-)

krawc
29-01-2007, 21:51
KaHa na KiMB przyjedzie?? Koń by sie uśmiał.
Belze_bob