PDA

Zobacz pełną wersję : Walnij banie zmienisz zdanie



klopsik
30-01-2007, 01:02
Witam chcialbym zapoczatkowa nowa akcje w bieszczadach pt" Walnij banie zmienisz zdanie". Celem akacji bedzie propagowanie kultury bieszczadzkich zakapiorow tak by ta tradycja nie zaginela gdyz powoli stara gwardia wymiera.Nalezalo by stworzyc nastepcow dla tego gatunku poloczone by to bylo z stworzeniem specjlanego rezerwatu w wydzielonej dzielinicy Miasta Cisna. Obszar rezerwaty obejmowal by sklep bezclowy, lokalna bimbrownie , kurna chate oraz kupe gnoju do odpoczynku dla zmeczonym topieniam robaka oraz tworzeniem czyli bieszczadzka sztuka wyzsza. Zakapiory w zagrodzie staliby sie kolejnym znanym powszechnie produktem turystycznym w bieszczadach. Zamiast zybrow , wilkow , niedziwiedzi zostali by Oni pokazani jako loklana niesamowitosc. W zalozeniach projekt ma sciagac turystow z odleglej abchazji oraz kirgistanu gdyz docelowym targetem sa te nacje narodowe. Prace nad projektem juz sie rozpoczely gdyz do Polski z Chin plynie juz statek wyladowany waciakami, papchami i innym ubiorem czysto bieszczadzkim. Urzad miejski w Cisnej takze sie zobowiazal do oddania cz.gruntow wrazz niereuchomoscia. Zapraszam do udzialu w projekcie mlodych mezczysn do 25 r zycia niezonatych z zaswidczeniem lekarskim swiadczacym o dobrym stanie zdorowia. Zespol projektu "Walnij banie zmienisz zdanie"

jastrzab
30-01-2007, 01:17
proponuje co niedziela pokazowa zadyme z uzyciem pil spalinowych,siekier,mebli,rzezb i innych broni.mogliby rowniez wziac udzial kowboje ktorzy napadaja bieszczadzka kolejke.
niestety jestem za stary na kandydata ale chetnie wespre inicjatywe.

Trauma
30-01-2007, 01:23
A propo kowbojowania przypomniała mi się historyjka zasłyszana bodajże w Cisnej jak tacy bieszczadzcy kowboje sie pomylili i napadli na nie tą kolejkę co trzeba. Potem było śmiechu:) No i ponoć wszyscy znają tą historie :)

natasha
30-01-2007, 09:25
Czy w projekcie,w jakimkolwiek charakterze,mogą wziąć udział kobiety? :)
Chcialam dopytać jakie to zdanie maja zmienić zakapiory po jednej bani?
Inicjatywa warta minuty ciszy :D

Szaszka
30-01-2007, 12:49
Klopsik, Twoj pomysl bardzo mi przypomina jedno z ostatnich opowiadań Pilipiuka o tym jak Jakub i Semen trafili do rajskiego skansenu jako żywe eksponaty. Mieli tylko pić bimber i wygladać jak zwykle. ;P

klopsik
30-01-2007, 13:33
Nie do konca gdyz zalozeniem projektu ma byc rekultywacja a nie robienie tego samego. Polegac bedzie na uwstecznianiu sie obiektow meskich poprzez alkocholizowanie sie a nie piciu na okraglo, tylko i wylacznie w chwilach bolesnej trzezwosci i czucia w pelni ciezaru swej osobowsci wymagane bedzie tworzenie czyli praca z tworzywem jakim ma byc slowo , drewno badz malarstwow w pawiu kolegi zakapiora. Proces wdrazania na zakapiora jest dlugi i bolesny wiec z tego powody wymagane jest dobre zdowie, tak by odrzutow bylo malo.Zespol projektu "Walnij Banie zmienisz zdanie"

klopsik
30-01-2007, 13:35
ps dobra jest ta pioseneczka "Placz Jeremij" ktory cytyjesz " :-)

eldoopa
30-01-2007, 13:50
Oświećcie mnie bo nie wiem, czy to tak na serioo czy ktos się tutaj nabija ?

marekm
30-01-2007, 13:57
Zespol projektu "Walnij Banie zmienisz zdanie"

Rozumiem, iż Ty 'klopsiku" występujesz w roli głoownego turoperatora tegoż projektu?
Jeżeli pomysł chwyci to Siekierezada padnie, ładnie to tak konkuręcję kosić.:-)

klopsik
30-01-2007, 14:14
Projekt "Walnij banie Zmienisz Zdanie" nie stanowi zagrozenia ekonomicznego dla Siekierazady. Siekierazada jest cz. projektu gdyz w projektcie ujeto bar jako lokalna bimbronie spozywalnie przod baru bedzie wyciety i wstawiony pancerny pleksiglas tak by turysci mogli zobaczyc wewnatrz sposob zycia zakapiora.Zagaldnac w jego najtymniejszy sczegoly zycia . Pleksiglas ma chronic przed nadmiernym przekarmieniem badz przetrunkowieniem a co najgorsze skazeniem nowoczesnymi sposobami odurzania sie poprzez narkotyki , a tradycja wymaga by zakapior odurzal sie w tradycyjny slowiansku sposob.Z powazaniem Zespoł Prejektu "Walnij Banie Zmienisz Zdanie"

Pastor
31-01-2007, 12:47
Witam chcialbym zapoczatkowa nowa akcje w bieszczadach pt" Walnij banie zmienisz zdanie". Celem akacji bedzie propagowanie kultury bieszczadzkich zakapiorow tak by ta tradycja nie zaginela gdyz powoli stara gwardia wymiera.......... Zapraszam do udzialu w projekcie mlodych mezczysn do 25 r zycia niezonatych z zaswidczeniem lekarskim swiadczacym o dobrym stanie zdorowia. Zespol projektu "Walnij banie zmienisz zdanie"

Wymagania wiekowo-zdrowotne Projektu wydają się być stanowczo przesadzone.Moim zdaniem konieczny jest udział kandydatów należących do zaawansowanej grupy wiekowej, zdrowych inaczej! Przecież szanujący się Zakapior musi od czasu do czasu umrzeć, żeby mu można było urządzić Pogrzeb, Zaduszki Zakapiorskie i przenieść Go na inny cmentarz. Tak ustawione kryteria ja bym spełniał i niniejszym zgłaszam się do Projektu: kapelusz mam, brodę mam, problem z alkoholem też. Jedyny problem to waga, (125 kg)ciężko by mnie gdziekolwiek przenosić, ale z tym można ew. poczekać aż mnie robaki opier.........!

iza
31-01-2007, 13:18
Super . Ja sie nie zapisuje - nie nadam się . Przyjde pozwiedzać . Po ile bedą bilety ? Kiedy to cudo zacznie działać ?

klopsik
31-01-2007, 22:27
Niestey nie jest to mozliwe , granica wieku jest tak obmyslana wg starej zasady "starego psa nowych sztuczek nie nauczysz". Z stanem zdrowia niestety takze nie da rady , do bycia zakapiorem trzeba miec konskie zdrowie by pic przez tydzien "jagodzinake na kosciach " i widziec caly czas zorze poalrna a nie ciemnosc. Cialo Pastorze chetnie przyjmiemy ale po smierci podesle odpowiednie dokumenty ci. Cena biletow jest w tej chwili negocjowana z Miastem CIsna wiec nie znamy kosztow pojedynczego tiketa. Oficjalne otwarcie rezerwatu 1 Maja jako dzien tak bliski wszystkim zakapiorom. Z Powazaniem Zespol Prokjektu "Walnij banie Zmienisz Zdanie"