PDA

Zobacz pełną wersję : znikające posty



żubr
05-02-2007, 00:27
mam pytanko.. zauważyłem że ostatnio często znikają posty...np. Kriss40 w "poezja i proza Bieszczadów" rozpoczął wątek od www.jezus.pl, potem zmienił wiersz na Re: a dziś wieczorem wcieło całość...podobnie z wątku "praca w bieszczadach"...brak mojej odpowiedzi co do ewentualnej pracy na wypałach....?????

Jaro
05-02-2007, 01:28
Jeśli chodzi o poezję wątek został całkowicie skasowany. W wątku "praca..." rzeczywiście nie ma Twojego wpisu, ale czy jesteś na 100% pewny, że po wysłaniu posta wyświetliła się wiadomość, że został on wysłany?

DUCHPRZESZŁOŚCI
05-02-2007, 01:29
mam pytanko.. zauważyłem że ostatnio często znikają posty...np. Kriss40 w "poezja i proza Bieszczadów" rozpoczął wątek od www.jezus.pl (http://www.jezus.pl), potem zmienił wiersz na Re: a dziś wieczorem wcieło całość...podobnie z wątku "praca w bieszczadach"...brak mojej odpowiedzi co do ewentualnej pracy na wypałach....?????

Przed chwilą zobaczyłem to samo co Żubr, znikający wątek, Parę minut temu widziłem post Kissa40 Z boku a w tej chwili go nie widzę. Czyżby godzina duchów?

żubr
05-02-2007, 09:29
....całkowicie jestem tego pewien bo staram się śledzić na bierząco to co napisałem...poprzez zwyczajne nie zamykanie danego okna i F5...dlatego się zdziwiłem że tego nie ma jak ten wątek został odświeżony....wpis dotyczył pracy na wypale i jak sie można ewentualnie o nią starać w okolicach Baligrodu na przykładzie jednego zakładu prowadzącego wypały na Kołonicach...

Piotr
05-02-2007, 09:37
dlatego się zdziwiłem że tego nie ma jak ten wątek został odświeżony
Jaro ma rację, wpis się widocznie nie zapisał w bazie. Nie został usunięty, bo nie ma po nim śladu (a byłby) - zatem napisz po prostu jeszcze raz, to jedyne wyjście.