PDA

Zobacz pełną wersję : Znikajace posty



klopsikxx
07-02-2007, 14:18
Szanowni admini nie ciachajcie mojch postow i innych forumowiczow po cichu , raczcie dac znac ze cos jest nie tak i dokonajcie poloficjialnej kastracji z osobami zainteresowanymi.

lucyna
07-02-2007, 17:28
Jako osoba niegdyś żywo zainteresowana wolnością słowa na tym forum powiem: Piotrze czyń swą powinność. Ciachaj ile chcesz, oczywiście pozwolenie dotyczy moich postów, wyjdzie to tylko na dobre dyskusji. Jak mam ochotę poobrzucać ludzi błotem to mogę to zrobić bezkarnie, bo moderator zainterweniuje. To nie nazywa się cenzurą ale pełnią wolności. W tym momencie nie kpię, mówię poważnie. Cenzura sprzyja wolności słowa. Osoby zainteresowane tematem mogą czytać forum bez konieczności wciskania ignoruj.

Piotr
07-02-2007, 17:50
Jako osoba niegdyś żywo zainteresowana wolnością słowa na tym forum powiem: Piotrze czyń swą powinność.
Z góry stanowczo protestuje przeciwko robieniu ze mnie największej cholery na tym forum ;) Przypominam że jest tu 6 moderatorów, w tym 4 aktywnych, w tym 1 Admin.

Klopsik: czytaj regulamin i nie nerwuj się, tylko go w miare przestrzegaj. Nie widziałem żeby ktoś Ci wyciął jakiegoś sensownego posta, a widziałem takie typu: "haha dalej zamierzam się dobrze bawić", albo "przyjmuje tez zlecenia na 16tki", które ani nie były praktyczne dla Bieszczadów ani nie stanowiły dyskusji o nich. Co do postów innych - jakiś przykład może? Czy tylko tak napisałeś dla podkreślenia? :D
Co do - jak to nazywasz - kastracji posta w porozumieniu z osobami zainteresowanymi: z tego co widze wszystkie Twoje nawet najbardziej kontrowersyjne posty są na swoim miejscu i nikt ich nie ruszał, brakuje kilku bezsensownych wstawek (przykład wyżej), rób je na OT to też nikt Ci ich nie ruszy. Sorry - ale ja ani nie mam czasu, ani nie zamierzam się konsultować i przekomarzać z autorem, czy post jest jeszcze ok czy już nie, czy można go usunąć/przenieść, czy nie. Wszystkie powody decyzji są w regulaminie, a jeśli Admin kiedyś uzna za stosowne zmienić formułę informowania o takich czynnościach, to pierwszy się o tym dowiesz ;)

Piotr
08-02-2007, 07:42
jeśli admin kiedyś uzna zmienić formułę informowania o takich czynnościach, to pierwszy się o tym dowiesz ;)
Komentarze z uzasadnieniem usunięcia/edycji/przeniesienia postów są od wczoraj dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

lucyna
08-02-2007, 08:29
Czy to takie cuś co pojawia się, gdy wyświetla mi się wątek o motorach?

Piotr
08-02-2007, 09:38
Czy to takie cuś co pojawia się, gdy wyświetla mi się wątek o motorach?
Częściowo.
Np. przy wątku o motorach jest: 1 usuniętych postów.
Oznacza to że w całym tym wątku usunięty został 1 post. Dodatkowo w miejscu usuniętego posta jest informacja o tym że został usunięty + komentarz usuwającego.