PDA

Zobacz pełną wersję : Kimb 2012



irek
09-02-2007, 17:51
A co ;) testujemy z Hero właśnie Zajazd Pod Caryńską, jest ok. Rezerwujemy ten termin ;). A poza tym w UG leje deszcz i zmywa resztki śniegu. Pozdrowienia dla wszystkich z problemami ;)

Iras I Hero

To tak dla jaj możecie to do kosza ...

andrzej627
09-02-2007, 18:24
Chciałbym aby w roku 2012 było w Bieszczadach dużo więcej miejsc nadających się na KIMB. I aby do kryteriów wyboru miejsca na obrady dopisać dostęp do Internetu. Życzę tego sobie i wszystkim uczestnikom tego forum.

Browar
09-02-2007, 19:39
A po co na KIMBie dostęp do netu??A może jak już net będzie wszędzie to zamiast się telepać kilkaset kilometrów,nastawiamy kamer,mikrofonów i "sztucznych nosów" w Bieszczadzie, no i spotkamy się wirtualnie.Jeszcze trzeba wykupić czas satelity obserwacyjnego(albo abonament Google Earth Pro) co by obstawić obraz z góry i mamy turystykę przyszłości...No i trzeba sobie będzie wszczepić "bieszczadzkiego chipa" do mózgu-wydajemy mu polecenie,łączy się z netem, i już "jesteśmy" w Bieszczadzie...:twisted:

andrzej627
09-02-2007, 20:39
Browar, wiem, że niektórzy jadąc w Bieszczady chcą ucieć od Internetu i Ty się do nich zaliczasz.

A ja chciałbym teraz zobaczyć moich przedmówców, jak siedzą sobie w Zajeździe Pod Caryńską i móc z nimi pogadać. To jest przyjemność rozmawiać z kimś kto jest akurat w Bieszczadach. Po to są te wszystkie wynalazki.

Chodzi mi po głowie taki pomysł. Czy dałoby się uczestniczyć w KIMBie za pomocą Internetu? Dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać, byłaby to duża frajda. Może w tym roku jeszcze będzie to trudne, ale w 2012...

Browar
09-02-2007, 21:13
A co za problem,za chwilę będzie dostępny w Bieszczadzie wimax.Zresztą światłowód jest pociągnięty do UG.

andrzej627
09-02-2007, 21:36
Iras i Hero tak dla jaj otworzyli wątek KIMB 2012, a tu robi się z tego ciekawa dyskusja.

Jak za 5 lat będzie wyglądało to forum a jak KIMB? Jakie są przewidywania? A jakie pomysły?

DUCHPRZESZŁOŚCI
10-02-2007, 00:52
Chciałbym aby w roku 2012 było w Bieszczadach dużo więcej miejsc nadających się na KIMB.

Czyli chcesz aby bardziej zabudowano Bieszczady "mniej dla zwierzaków, więcej niech ludzie zniszczą". Bo Wszyscy i Wszędzie mają mieć dostęp do ciepłej wody i do elektryczności. I jeszcze aby było zgodne z przepisami wydanymi przez Brukselę. Zaczynasz mi obrzydzać Bieszczady. Jeśli tak mają wyglądać. To ja i mi podobni w 2012 w nich napewno się nie pojawimy. Z Bieszczad zrobi zrobi się drugie Zakopane. A tym samym będzie to miejsce małoatrakcyjne.:evil:


I aby do kryteriów wyboru miejsca na obrady dopisać dostęp do Internetu. Życzę tego sobie i wszystkim uczestnikom tego forum.

Ja nie posiadam nawet komórki. Potrafię się bez niej poruszać. Jeśli tak mają wyglądać KIMB-y to ten w 2007 będzie moim pierwszym i ostatnim. Ale wtedy to będzie Kongres Internautów Miłośników Bieszczad. Tylko czy ci internauci będą znali Bieszczady w REALU?:evil:

andrzej627
10-02-2007, 01:18
Ja nie posiadam nawet komórki.
Ale prądu elektrycznego używasz? Z silnika spalinowego korzystasz? Radia słuchasz? Telewizję oglądasz? Telefonu tradycyjnego używasz? A komórki nie? Nie rozumiem.

DUCHPRZESZŁOŚCI
10-02-2007, 02:21
Ale prądu elektrycznego używasz? Z silnika spalinowego korzystasz? Radia słuchasz? Telewizję oglądasz? Telefonu tradycyjnego używasz? A komórki nie? Nie rozumiem.

Andrzeju, nawet jestem elektrykiem z zawodu. Telewizję oglądam - sporadycznie. Radja słucham jeszcze żadziej. Z silników spalinowych kożystam żadko, niestety nie potrafię się obejść bez pojazdów mechanicznych. Auta własnego nie posiadam, ale stać mnie by było. Telefon stacjonarny mam a obroży jaką jest komórka nie potrzebuję. Za to stałem się netoholikiem i chcę sie od tego uwolnić. Taki ze mnie dziwak.

andrzej627
10-02-2007, 08:52
Telefon stacjonarny mam a obroży jaką jest komórka nie potrzebuję. Za to stałem się netoholikiem i chcę sie od tego uwolnić.
Pamiętaj, że zarówno komputer jak i komórkę możesz po prostu wyłączyć. Dla zdrowia wyłączaj częściej komputer.

iza
10-02-2007, 12:06
a obroży jaką jest komórka nie potrzebuję.

A ja niestety potrzebuje - taka praca . Ale też dzieki komórce wiem gdzie są moje dzieci , wiem co robi mąż i wiem że w razie wypadku moge dzwonić po pomoc - czuje sie bezpieczniej . Także nie opowiadaj że to obroża , zawsze można wyłączyć . Nie musisz też w Bieszczadach używać netu , nikt Cię nie zmusza . Ja bym chciała mieć dostęp do netu i zawsze zasięg w komórce . Zresztą nie ma co dyskutować bo to jałowa dyskusja jak ktoś chce na drzewo to nie widzę przeszkód- niech włazi , tylko ciekawe jak długo na nim posiedzi .

chris
10-02-2007, 18:48
Skoro to wątek dla jaj ... może wtedy trzeba pomalutku będzie pomyśleć o naturalnym rozstawaniu się z Bieszczadami... jakaś parcela i miejsce śliczne pod prochy przezacnych KIMBowiczów / forumowiczów, jakże miłujących góry nasze góry...w sumie głosowanie można już zacząć ;-), bacząc na IP, coby przekrętów nie było. W razie niezgody - poddać się woli p.Potockiego, o ile da się zarazić tą ideą. Pozdro. 8-)

manio
10-02-2007, 20:15
Dołączyłem dziś z Tarninką do testowania zajazdu "Pod Caryńską".Negocjacje z panem Leszkiem i Jackiem przebiegają w niezwykle przyjacielskiej atmosferze ....... może nam tu zejść nawet do 2012r tym bardziej że pogoda nie najlepsza .Iras z Hero odpoczywają po wczorajszej turze negocjacji :-))

wojtek legionowo
10-02-2007, 22:08
Jeżeli testowanie Wam się przedłuży to ja niedługo dołączę i zacznę testowanie baru z zawartości %
Pozdrawiam testujących negocjatorów

Stały Bywalec
11-02-2007, 16:37
A co ;) testujemy z Hero właśnie Zajazd Pod Caryńską, jest ok. Rezerwujemy ten termin ;). A poza tym w UG leje deszcz i zmywa resztki śniegu. Pozdrowienia dla wszystkich z problemami ;)

Iras I Hero

To tak dla jaj możecie to do kosza ...
Od razu, do kosza ? Spokojnie.
Owszem, zarezerwujcie to miejsce, ale nie na 2012 r., lecz na 2011 r.
W sam raz na X, czyli jubileuszowy, KIMB.

A w Warszawie śnieg i mróz. Na górce szczęśliwickiej (tuż obok mnie) młodzież szaleje na nartach.

Derty
12-02-2007, 14:35
Andrzeju, nawet jestem elektrykiem z zawodu. Telewizję oglądam - sporadycznie. Radja słucham jeszcze żadziej. Z silników spalinowych kożystam żadko, niestety nie potrafię się obejść bez pojazdów mechanicznych. Auta własnego nie posiadam, ale stać mnie by było. Telefon stacjonarny mam a obroży jaką jest komórka nie potrzebuję. Za to stałem się netoholikiem i chcę sie od tego uwolnić. Taki ze mnie dziwak.

Jednym słowem - klasyczny przypadek realizacji reguły, że suma nałogów pozostaje zawsze taka sama:P Kup komórę, rzucisz net:D
Pozdrawiam,
Derty

DUCHPRZESZŁOŚCI
12-02-2007, 17:11
Jednym słowem - klasyczny przypadek realizacji reguły, że suma nałogów pozostaje zawsze taka sama:P Kup komórę, rzucisz net:D
Pozdrawiam,
Derty

Powiedz alkoholikowi aby przestał pić. Albo niech przejdzie na cukierki, zobaczymy co odpowie.;-)

Derty
12-02-2007, 19:40
Powiedz alkoholikowi aby przestał pić. Albo niech przejdzie na cukierki, zobaczymy co odpowie.;-)

Tak czy siak-szanse masz małe, bo hot-spoty mnożą się już w Bieszczadach. A cukierki? Też można sfermentować:D:D:D

Stały Bywalec
12-02-2007, 22:17
Derty i Duchu: przez Was musiałem napić się piwa.:oops:

Derty
15-02-2007, 21:16
Hej:)

Ciekawi mnie, co też w wyniku obrad 'Pod Caryńską' szacowni wysłannicy z nizin ustalili?:) Że płyn nie trzyma się dna po obróceniu szkiełka tymże dnem do góry? To można było przewidzieć ale zawsze warto potwierdzać nawet stare prawdy:D Może są jakieś nowe wieści proKIMBowe?:)
Pozdrawiam załogę szacownej placówki na rubieży oraz odważnych i wytrwałych emisariuszy:)
Derty

Xiro
17-02-2007, 00:00
suma nałogów pozostaje zawsze taka sama:P


święte słowa, Derty... też tak uważam . I żeby nie zacząć palić regularnie popijam piweczka :mrgreen:

manio
17-02-2007, 11:16
Hej:)

Ciekawi mnie, co też w wyniku obrad 'Pod Caryńską' szacowni wysłannicy z nizin ustalili?:) Że płyn nie trzyma się dna po obróceniu szkiełka tymże dnem do góry? To można było przewidzieć ale zawsze warto potwierdzać nawet stare prawdy:D Może są jakieś nowe wieści proKIMBowe?:)
Pozdrawiam załogę szacownej placówki na rubieży oraz odważnych i wytrwałych emisariuszy:)
Derty

Emisariusze wypełnili swoje zadanie(oj ciężko było) o czym świadczy fakt że po ich wyjeździe odezwał się na forum Jacek.Stare prawdy zastały po raz kolejny potwierdzone:mrgreen: Do nowych wieści proKimbowych należy zaliczyć tą że KIMB się odbędzie :-)

wojtek legionowo
17-02-2007, 17:29
Trochę się spózniłem ale to nic zaczynam negocjacje sam ale teraz zacznę od barku moż póżniej coś skrobnę póżniej a jestem oczywiście w ZAjezdzie pod Caryńską

wojtek legionowo
17-02-2007, 17:31
Z tej radości że już jestem wszystko mnie się myli.
Pozdrawiam nieustająco