PDA

Zobacz pełną wersję : Maly stary domek i lasek...



la_lilo
22-02-2007, 15:29
Mam na imie Ola, obecnie przebywam w Londynie, z glowa wciaz pelna Bieszczad, snujac dalekosiezne plany...
Powtorze sie troszke, bo juz zamiescilam moja prosbe o wsparcie w ktoryms z istniejacych tematow.
Marzy mi sie maly stary domek daleko od szlakow turystycznych, moze byc bez pradu - i lasek obok, i strumyczek, i stajnia dla huculka. Odludzie. Wilcze tropy na drodze o swicie.
Nie smiejcie sie, wiem, jak to naiwne - ale i wiem, o czym mowie :grin: .
Stad moje pytanie do Szanownych Bieszczadnikow: czy znacie jakies piekne i malo atrakcyjne turystycznie, dzikie miejsca w Bieszczadach, ktore stac by sie mogly domem dla dwojga...?
Przepraszam, jesli w niewlasciwym miejscu pytam - ale mi nie chodzi o oferte handlowa tzw. sprzedazy gruntu budowlanego :shock:
Zalezy mi baaardzo na Waszych wskazowkach, radach, spostrzezeniach i sugestiach...

buba
22-02-2007, 17:19
chcesz domek zeby w nim mieszkac czy na jednorazowy wyjazd wakacyjno-urlopowy???

la_lilo
22-02-2007, 17:35
MIESZKAC, Buba, mieszkac, do konca zycia najlepiej ;-). Smazyc na sniadanie jajecznice z wlasnych jajek (--> tj. od kurek swoich ;-) :-D ) i doic wlasna krowe.
Nie sadzcie, ze ja jestem panieneczka z miasta, ktorej sie w glowie przewraca :mrgreen:
Krowy umiem doic, hah.

la_lilo
22-02-2007, 17:37
8) Moze byc pod remont, moze sie walic w sumie nawet, byle mi serce zabilo mocniej, kiedy go znajde 8)

ebik
22-02-2007, 18:40
Najlepiej samemu poszukać - ale cóż - pewnie nie dasz rady.

Popatrz tu:
www.vis-a-vis.pl

albo tu:
http://www.bazanowa.gratka.pl/

albo tu:
www.reborn.pl.

Może taki:
http://reborn.pl/index_2.php?str=oferta_h/domy/smerek
Kliknij na zdjęcie - jest ich kilkanaście.

Pozdrawiam,
ebik

PS. Informuję admina/moderatora, że nie jestem w żaden sposób związany z tymi biurami ani ze sprzedającymi poszczególne nieruchomości.

buba
22-02-2007, 19:27
przypuszczam ze najlatwiej by ci bylo znalezc takie miejsce jadac w bieszczady i jezdzac sobie od wsi do wsi, wtedy widzisz nie sam domek ale tez okolice, mozesz pogadac z sasiadami, zajrzec do lasku i zobaczyc czy faktycznie sa wilcze tropy a woda z potoczka odpowiedniu smaczna i zimna :) obawiam sie tylko czy w bieszczadach nie zrobilo sie za atrakcyjnie turystycznie w ostatnich latach i czy moze nie warto moszukac takich miejsc troche na polnoc od tych wlasciwych i obleganych bieszczadow, albo troche na zachod

Jarek L
22-02-2007, 19:59
Buba,

A mialabyc jakies konkretne sugestie dotyczace miejsc? Moze jakies oferty?

Gory Slonne zawsze wydawaly mi sie bardzo atrakcyjne, podobnie jak Beskid Niski, tylko za malo je znam, i nie wiem, od czego zaczac poszukiwania.

pzdr

Jarek

buba
22-02-2007, 21:15
wedlug mnie najciekawsze oferty sie trafia jak sie jezdzi turystycznie po wioskach, gada z ludzmi, a jak sie zobaczy mily opuszczony domek to sie podpytuje a to menelka a to soltysa... fakt ze jest to bardziej czasochlonne, ale pozwala poznac oferty u ich zrodla , jeszcze bez marzy narzucanych przez agencje czy jakies inne takie

la_lilo
23-02-2007, 12:25
Hej,
Ebik, ten maly domek mnie rozbil na kawaleczki - jest uroczy!!! Czegos takiego wlasnie bym chciala... tak przytulnie wyglada. Choc oboje z Buba macie swieta racje, jesli chodzi o szukanie osobiscie.
Dzieki wielkie za zyczliwosc - zostane tu na forum jesli mozna.
Wczoraj pokazalam mojemu mezczyznie (z Pomorza) zdjecia Bieszczad, do ktorych linki znalazlam tutaj - byl zachwycony!
Ciesze sie, ze Was znalazlam...

kobieta_bieszczadzka
25-02-2007, 20:58
Potwierdzam słowa Buby, że najłatwiej znaleść coś osobistycznie szukając .... i można wywęszyc coś takiego, że chce się tu i nigdzie indziej... właśnie tak wyszukalismy nasze siedlisko, coprawda nie w Bieszczadach, troszkę na bardziej podmokłym gruncie i pustym, ale .... i chata drewniana i staryuchny sad.... i wędzarka jak się patrzy....:-)

lucyna
25-02-2007, 21:14
Można też uśmiechnąc się do Anyczki. Ma talent do szukania.

michaś.g
03-02-2011, 22:16
Temat troche zastany ale sie szokłem, myslałem , że u mnie w uzdrowisku ceny są z kosmosu bo każdy chce miec domek w ładnej okolicy, ale jak zobaczyłem ceny np. w Buku to mi szczena opadła. jak ktoś chce fajny domek to zapraszam na swoja dziedzinę , u nas jest sporo pustych domków przez tydzień więc na weekend trzeba by wyjeżdzać, bo nowo bogaccy maja taką nową mode , po co w pensjonacie jak mozna we własnym, i tak samo ma się sprawa z mieszkaniami, czym winduja ceny na maxa, a normalni mieszkańcy będa musieli sie gdzies wyprowadzac bo normalnego zjadacza nie stac na mieszkanie w uzdrowisku.