PDA

Zobacz pełną wersję : Świdowiec 2006 i okolice - galeria zdjec!



Szaszka
05-03-2007, 12:22
Zapraszam do obejrzenia fotoreportazu z naszego wyjazdu na Ukraine 2006.

http://picasaweb.google.com/Szaszka.kozacka/SwidowiecFotoreportaz


Milego ogladania! :)
Pozdrawiam,
Szaszka

buba
05-03-2007, 13:06
ech..super! ja przemierzalam podobna trase poltora miesiaca pozniej. I widze ze wyscie lepiej trafili z terminem- mysmy nie mieli problemow typu "moczymy rzeczy a one za szybko wysychaja" ;)

a to cos na przel. okole to jakas bacowka czy opuszczony domek?? mieszka tam ktos??

a tu nasze zdjecia z sierpnia
http://picasaweb.google.com/topeerz/200608_Ukraina

Szaszka
05-03-2007, 13:16
No, pogoda byla przepiekna, teraz juz czlowiek nie pamieta jak mial ochote w tym upale rzucic pawia pod ciezarem plecaka, ale żal bylo tracic wode z organizmu. :P Zostaly za to przecudne zdjecia i wspomnienia!

Chalupa na Okolu wygladala na stary budynek schroniska, zabita dechami, prochniejaca i z wielka klodka na drzwiach....

A przyznam Buba, ze do zrobienia galerii natchnely mnie Twoje zdjecia. :)

pozdrawiam,
Szaszka

buba
05-03-2007, 21:03
oj to przykre...bardzo nie lubie klodek :( jak fajnie w szare dni pogladac tchnace upalem i zapachem wsi zdjecia!!! :D a kolejna wyprawa ukrainska juz w lipcu :)

WojtekR
06-03-2007, 03:18
Ja przemierzałem Świdowiec w lipcu ubiegłego roku i też regularnie ok. 13-14 zaczynała sie burza. Wrażenia ze Swidowca są niesamowite: zieleń i tylko zieleń dookoła... Trzeba tylko uważać, aby jacyś wariaci na motorach lub w terenówkach (nie licząc gruzawików z turystami) człeka nie przejachali!
Szaszka fotorelacja super!
(A nie znalazłaś na Bliźnicy mojego kompasu? :???: :wink: )

buba
06-03-2007, 09:20
mysmy tylko raz spotkali polakow w terenowkach- juz chcielismy ich opier... za rozorywanie polonin jak okazalo sie ze to jakas grupa niepelnosprawnych i jak dla nich to jedyna szansa przemierzenia polonin..wiec tym wybaczylismy, nawet byli bardzo sympatyczni. Za to ukrainskie motory i gruzawiki nie wydawaly sie niebezpieczne- slychac je z baaaardzo daleka :) a w jednej przyczepce do motoru (takiej bocznej) ludziska wiozly niemowle, chyba z miesiac mialo...lezalo na poduszce a przyczepka na gorze byla zasznurowana zeby nie wyskoczylo na wybojach :D mysmy burze mieli tylko jedna a w pozostale dni byl po prostu deszcz- maly, duzy lub bardzo duzy ;)
a z tych szaszkowych zdjec do zupelnie pachnie siankiem i czuc cieply wiatr znad polonin :D