PDA

Zobacz pełną wersję : Zatwarnica!



75lowczy
20-03-2007, 07:11
Mam pytanie jak tam jest za tydzien jedziemy na 4 dni z namiotem,czy znajdziemy cisze i dzikosc.Moze ktos poleci cos ciekawego.

długi
20-03-2007, 09:19
Pójdź doliną Sanu. Od Sękowca starą drogą, przez Hulskie, Krywe, Tworylne, aż za Studenne, potem grzbietem przez Szczycisko do Jaworzca. Dalej Smerek, Połonina Wetlińska, zejście do Nasicznego i przez Dwernik Kamień do Zatwarnicy. Takie malownicze kółko. Trochę krzaczorów "po równym" i trochę gór z widokami.
Masz szansę zobaczyć wszystko co żyje w Bieszczadach. Od gronostaja do żubra.
Od świergotka po orlika. O owadach, płazach i gadach nie wspominając, choć też warto patrzeć pod nogi.
Pozdrawiam
Długi

tomekk
20-03-2007, 12:10
"Masz szansę zobaczyć wszystko co żyje w Bieszczadach. Od gronostaja do żubra".

A jak zobaczysz zubra, ktory się bedzie chcial zaprzyjaznic to sie nie boj.
To pewnie bedzie Pubal. Poczciwy zubr. :)

Pozdrawiam
Tomek

Floydd
20-03-2007, 16:00
A jak zobaczysz zubra, ktory się bedzie chcial zaprzyjaznic to sie nie boj.
To pewnie bedzie Pubal. Poczciwy zubr. :)


Z tego co wiem to Pubala juz nie ma w Bieszczadach...

lukas-k
20-03-2007, 16:11
Ja wolałbym już w Krywe rozbć namiot . Tam napewno jest cisza i spokój . Polecam Otryt , Hulskie i tyle w okolicy . My na obozie z Krywego w nocy na Smerek poszliśmy - tam wschód słońca i spowrotem do 14 sie wyrobiliśmy ale i tak tego w 1 dzień się niestety nie da zrobić

Floydd
20-03-2007, 16:25
Dalej Smerek, Połonina Wetlińska, zejście do Nasicznego i przez Dwernik Kamień do Zatwarnicy.
Piekna trasa, tylko jak jest mozliwe przejście legalne z Połoniny Wetlińskiej do Nasicznego ?
Czy Ktoś wie, czy jest mozliwe uzyskanie zgody w Dyrekcji Parku na przejście od Chatki Puchatka na Jawornik (chciałbym tamtędy przejść na Dwernik-Kamień).

Piotr
20-03-2007, 16:55
Piekna trasa, tylko jak jest mozliwe przejście legalne z Połoniny Wetlińskiej do Nasicznego ?
Połonina Wetlińska - Brzegi Górne, czerwonym
Brzegi Górne - Nasiczne, asfaltem
Nasiczne - Dwernik Kamień - Zatwarnica, ścieżką czerwoną


Czy Ktoś wie, czy jest mozliwe uzyskanie zgody w Dyrekcji Parku na przejście od Chatki Puchatka na Jawornik (chciałbym tamtędy przejść na Dwernik-Kamień).
Możliwe, acz mało prawdopodobne, raczej zapomnij. Inaczej byłaby kolejka chętnych i ruch na tej trasie.

tomekk
25-03-2007, 09:50
Z tego co wiem to Pubala juz nie ma w Bieszczadach...

No co Ty!!!
Co sie stalo?

marekm
25-03-2007, 20:49
No co Ty!!!
Co sie stalo?

"pojechał" robić żubronie, koniec wolności i włóczęgostwa.

Doczu
26-03-2007, 08:50
"pojechał" robić żubronie, koniec wolności i włóczęgostwa.
No i przynajmniej nie stanie mu się krzywda, ani niechcący nikomu nie zrobi krzywdy, przez co podpisałby na siebie wyrok.
Cóż - nie udało się przywrócić Pubala naturze, ale za to bedzie miał liczne potomstwo :-)

Bartosz
26-03-2007, 21:44
Słyszałem w radio w ub. piątek, że żubronie robi sie z zasuszonych nasion prof. Sumińskiego,

Browar
26-03-2007, 23:58
Słyszałem w radio w ub. piątek, że żubronie robi sie z zasuszonych nasion prof. Sumińskiego,

Hmmm,a co paliłeś??:twisted: Ja też chcę!!!

Pastor
27-03-2007, 00:41
Hmmm,a co paliłeś??:twisted: Ja też chcę!!!

Trzeba zioło nasycić eterem, lekko sfermentować. Efekt jak wyżej!

Bartosz
27-03-2007, 16:45
Ja nic wtedy nie jarałem, zwyczajnie prowadziłem pojazd mechaniczny w okolicy Krotoszyna będąc ok. 15 godziny i stukałem w klawisze radyjka, aż coś tam będzie grało...
Efekt murowany.

jastrzab
09-04-2007, 02:40
panie borowski dzie pan jestes?