PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcie miesiąca - KONKURS :)



admin
28-05-2002, 10:48
Witam!

Mały konkurs :)

Kto pierwszy odpowie!
Co przedstawia fotografia, która jest obecnie naszą fotografią miesiąca?
Proszę napisać co to jest oraz gdzie fotografia została zrobiona?

Dla pierwszej osoby, która opublikuje poprawną odpowiedź na forum dyskusyjnym
przewidzieliśmy nagrodę:
- konto mailowe w naszej domenie xxxxxx@bieszczady.info.pl - bez limitu transferu i objętości;
- konto ftp wielkości 5 MB na strony www również w naszej domenie.

Czekamy na odpowiedzi.

powodzenia
Darek

P.S.
Zaznaczam że przestawienie daty i czasu na swoim komputerze nic nie zmieni ponieważ forum pobiera datę i godzinę z zegara serwera :)

Stały Bywalec
28-05-2002, 12:11
Jest to oczywiście grób Franciszka i Klary Stroińskich na cmentarzu (a raczej pozostałości cmentarza) w Siankach (czyli "Grób Hrabiny"). Fotografia została zrobina tamże, z dość bliskiej odległości. Fotgraf widział jednocześnie San (miał rzekę przed sobą).
Ale z nagrody (jeśli jestem pierwszy) rezygnuję. Mam już 4 konta pocztowe, w tym 2 komercyjne, o nieograniczonej (podobno) pojemności. Ale gdybyście uznali mnie za "dysponenta" nagrody (jeśli ją zdobyłem), to proponuję ją dla Aleksandry za ostatnie b. ciekawe opowiadania.

admin
28-05-2002, 14:14
Brawo!

Miałem nadzieję, że będzie więcej problemów :)
Nie doceniłem Was szanowni forumowicze :)

Oczywiście możesz zadysponować nagrodę według uznania.
Zwycięzcę proszę o kontakt na priva.

zdrowia
Darek

Stały Bywalec
28-05-2002, 14:52
Darku, mam więc prośbę. Powiadom oficjalnie, z urzędu, Aleksandrę e-mailem, że otrzymuje tę nagrodę. I załatw to organizacyjnie. Naprawdę Jej się należy - za całokształt, ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich opowiadań. To zdjęcie też by na pewno jako pierwsza rozpoznała, gdyby weszła przede mną na Forum. Zresztą nie tylko Ona. Zdecydowana większość "forumowiczów" ma w pamięci ten widok. Rzeczywiście nas nie doceniałeś.
A ja po prostu w tych dniach cięgiem pracuję na komputerze, a wejście na Nasze Forum traktuję jako przerywnik, relaks. W tej sytuacji być pierwszym to żadna sztuka.

agajotek
28-05-2002, 17:42
Gratuluję Stały Bywalcze znajomości zabytków Bieszczadzkich i nie pozostaje napisac mi nic innego jak tylko: WIELKI BRAT JEST POD WRAZENIEM.
To kolejny dowód na to, że pomówienia T.B. podstaw nie mają.

Drogi T.B. stonka to także osobnik, którego nie interesuje co ogląda i jaka wiąze sie z tym historia, ważne aby ładnie prezentowało sie w tle na fotografii z pobytu w Bieszczadach.( przepraszam za dygresje, ale powstrzymac sie cięzko)

Aleksandra
28-05-2002, 23:36
O rany....

marekm
29-05-2002, 00:34
Gratulacje, Stały Bywalcze moje są podwójne :
-za znajomość , jak to ujęła Agajotek, zabytków Bieszczad
-za piękny gest wobec Aleksandry, której dusza zapewne się raduje.
marekm