PDA

Zobacz pełną wersję : Walne Zebranie Forum we wrześniu



Stały Bywalec
29-05-2002, 14:39
Powoli krystalizują się nam wszystkim plany wakacyjne (dla jednych) i urlopowe (dla drugich). Większość z nas na pewno wpisała do tych planów Bieszczady.
Warto więc by się spotkać - oczywiście na którymś dyżurze w Dwerniku. Ale kiedy ? Nie jest nas zbyt dużo, powinniśmy spotkanie tak zorganizować, aby uniknąć rozproszenia w różnych terminach.
A zatem, absolutnie nie odwołując dwernickich dyżurów jako takich, proponuję we wrześniu Pierwsze Nadzwyczajne Walne Zebranie Uczestników Forum Dyskusyjnego (bieszczadzkiego), na którym m.in.
- podejmiemy uchwałę w sprawie udzielenia (lub nie udzielenia) absolutorium za ubiegły rok dla Admina,
- zredagujemy i wyślemy (tylko komu - no, coś wymyślimy) petycję potępiającą stonkę turystyczną,
- namówimy Kasandrę do degustacji piwa,
- dokonamy formalnego umorzenia postępowania wyjaśniającego w sprawie Agajotka - na wniosek Komisji pod przewodnictwem Barszczyka (cały czas badającej intensywnie tę sprawę, kosztem nauki, pracy i rodziny),
- omówimy inne kwestie - katalog propozycji jest otwarty,
- rozpatrzymy wolne wnioski, etc.
Część oficjalna może być połączona z częścią artystyczną. Dla wzmożenia inwencji uczestników, w toku obrad posilimy się ... (każdemu wg potrzeb).
Ale najważniejsza sprawa to organizacja tego zebrania.
Hasło i odzew: znane. Nowi i Zapominalscy niech przewertują starsze tematy na liście.
Miejsce: knajpa w Dwerniku.
Termin: circa about godz. 14, któryś z pierwszych piątków wrześniowych (np. 6 lub 13 września).
Stroje wieczorowe niekonieczne.
Oczywiście mogą być zgłaszane także inne propozycje co do terminu, porządku dziennego zebrania, itd. Takie forum, jaki kraj (tzn. wolny i demokratyczny).
Namawiam, aby wypowiadając się "w tym temacie" (jak mawiał b. Prezydent RP), każdy z nas deklarował uczestnictwo, podając swoje możliwości przede wszystkim odnośnie terminu.
Do września mamy czas. Ale kto może, niech się zadeklaruje (na Forum) wcześniej.
Do Szaszki i Lupino: jeśli zamierzacie wjechać konno do knajpy (jak niegdyś gen. Wieniawa), to zgłoście wcześniej menu dla koni.

agajotek
29-05-2002, 17:00
Ach...wrzesień...w Bieszczadach...doczekać sie nie mogę. strasznie miły pomysł i z całą pewnością godny zaakceptowania. Ale dlaczego to nie sobota? Ja własnie podpisałam umowę w nowej pracy i pierwszy urlop będzie mi przysługiwał gdzieś we wrześniu albo nawet w listopadzie, więc zwracam sie z prośbą, aby Walne Zgromadzenie odbyło sie w sobotę wrześniową. Przez całe wakacje i jesień będę miała możliwość odwiedzać Kochane Góry jedynie w weekendy :((, ale lepiej krótko niż wcale, a na zgromadzeniu bardzo pragnęłabym być, zważywszy na fakt, iż jest to jedyna możliwość oczyszczenia mnie z zarzutów.

Lupino
29-05-2002, 20:51
Witam wszystkich forumowiczów.

Bardzo chętnie (w miarę możliwości) wezmę udział w WZF w Dwerniku.
Ale (z ciekawości, bo tam mnie jeszcze nie poniosło) zaglądnę tam wcześniej, ok 20 czerwca.

ps1) dla forumowiczów

Na mapie Compassu jest zaznaczony szlak czerwony biegnący wzdłuż granicy równolegle z niebieskim od początku mapy do Kremenarosa. Czy To jest polski szlak czy słowacki?

ps2) dla Szszki

Odpuszczam.
Do zobaczenia w Strzebowiskach

Lupino

marekm
30-05-2002, 13:47
Hej, ja też bardzo chętnie się z Wami spotkam we wrześniu i sobota wydaje się być fajnym terminem ( agajotek). Mam tylko nadzieję , że moje wrześniowe plany uda się zrealizować, bo z czerwcowego wyjazdu w Bieszczady niestety nic nie wyjdzie.

Lupino, sądzę , że jest to szlak słowacki, szukałem, sprawdzałem na innych mapach go niestety nie ma. Może ma ktoś mapę słowacką tych rejonów to można by było wtedy sprawdzić.
pozdroowka
marekm

Aleksandra
30-05-2002, 18:27
HEJ,
co do walnego zebrania wypowiedzieć się nie mogę, ponieważ nie mam jeszcze możliwości planowania czegokolwiek, niestety.
Wiem jedynie, że 13- 15 wrzesień odpada...gdyż stan panieński opuści jedna z moich koleżanek. Reszta jest na razie nie wiadomą, zobaczymy!
Lupino, co do tego niebieskiego, to według mnie jest to chyba nasz jakiś "nowy" ( może nie nowy, a przerobiony) szlak. Może Krzysiek coś o nim wie?
Pozdrawiam

Aleksandra
30-05-2002, 18:46
Tak mi sie jeszcze przypomniało:
S. Bywalcu możeby tak zaniechać namawiania Kasandry na piwo, niech każdy robi na co ma ochotę, nic na siłę...?! :)

Szaszka
01-06-2002, 22:12
Ja takze wybieram sie w Bieszczady we wrzesniu! Ale tak w drugiej polowie.
Dlatego moj typ to sobota 21 wrzesnia, bo tydzien wczesniej Aleksandra nie moze, a chcialabym bardzo poznac moja droga imienniczke. :)
Staly Bywalcu, mam nadzieje, ze z kolei dla Ciebie nie bedzie to za pozno?
Oj, moze nie byc latwo nam sie zebrac...
Szaszka

PS. Prosze przygotowac piwo dla mnie i dla mojego konia. ;)))

Stały Bywalec
02-06-2002, 13:28
Widzę, że większość uczestników Forum preferuje termin sobotni. Niech i tak będzie. Z tym, że organizator - pomysłodawca (czyli moja skromna osoba) będzie przebywać w Bieszczadach ściśle w terminie od 31 sierpnia (przyjazd wieczorem) do 21 września (wyjazd rano). Dat tych zmienić już nie mogę. Zatem w moim przypadku wchodzą w grę tylko dwie soboty: 7 i 14 września.
Na dyskusję mamy jeszcze trochę czasu. Całe lato siedzę "kamieniem" w Warszawie i ciężko pracuję (pomijając całodniowe marsze po Puszczy Kampinoskiej, ok. 25 - 30 km; co 2 tygodnie, celem złapania formy na wrzesień).
Obiecuję (nieobecnym w sierpniu), że tuż przed wyjazdem w Bieszczady pozostawię na tej liście wynegocjowany termin naszego Walnego Zgromadzenia.
Godzinę 14,00 proponuję utrzymać. Każde z nas po zebraniu musi przecież jeszcze wrócić do swojej bazy. Poza tym przypuszczam, że w sobotę wieczorem w "restauracji" w Dwerniku może zrobić się trochę nieprzyjemnie. Stąd m.in. proponowałem piątek. Sprawa cały czas otwarta, do dyskusji.
Dużo zależy od Lupino, który w czerwcu odwiedzi Dwernik z wizją lokalną. Czekamy na Jego informacje po powrocie.

Anonymous
03-06-2002, 02:18
Znaczy brawo Stły Bywalcze!!!! Pomysł przedni, z Ciebie to jednak organizator pierwszej wody!!! Czy Ty sobie czasem gruntu nie przygotowujesz, by kandydować na Sołtysa Dwernika, który tursytów oblężnie istne przeżywać z pewnością będzie? Aaa, nawet jeśli, to niech Ci to się zapomni spokojnie - ja i tak bedę za Tobą agitował, bo choć (nie)znajomość nasza doatuje się ledwie od miesięcy dwóch - i to z przerwami, jak ta ostatnio.... - to i tak pochwalam działaność Twą szlachetną a i przyznać musisz, że wspieram dzielnie!!! Hough, powiedziałem! A fajki pokoju palić nie będę, bo nigdy w życiu tytoniu w ustach nie mialem. Flaszkę pokoju wypiję a to chętnie, wybacz Kassie.... Wszstko jest dla ludzi, kiedy wiedzą, jak korzystać z tego!
Na Zebraniu jestem! Tylko jest problem, bo Czarnohora we wrześniu czeka, już nie pierwszy rok marzę o (nie tak) dalekiej Ukrainie! Ale Was nie zostawię, tak jak Bieszczadu mego kochanego!
PS. Do Stałego Bywalca - przesuwasz druhu termin wyjazdy na 22.9. 21. września barszczyk piszący słowa te ma urodziny a także nadzieję, że świętować je będzie w tak miłym bieszcadzkim towarzystwie! Na alkoholowe libacje w Łodzi przyjdzie czas kiedy indziej.... Sorry Kassie once more....

Stały Bywalec
04-06-2002, 12:53
Barszczyku, nie mogę zmienić terminu swojego wyjazdu (21.09.) z Bieszczad. To nie tylko ode mnie zależy. 22 września jestem bowiem (mimo że to niedziela) już "potrzebny" w Warszawie.
Poza tym czy myślisz, że byłbym w stanie nazajutrz po Twoich urodzinach prowadzić 450 km samochód ?

agajotek
04-06-2002, 16:39
Myślę że rzeczą oczywistą jest wybrać taki termin walnego zebrania, aby pasował on samemu Pomysłodawcy, musi również pasować Solenizantowi. Po przeczytaniu propozycji terminów spotkania, wydaje mi sie, ze najdogodniejszym (mam nadzieję że dla wszystkich) bedzie 7 września... a to jest sobota.:))). i nie wydaje mi się Szanowny SB, żeby wskazane było siadać za kierownicą po barszczykowych urodzinkach:) Jak juz pisałam mnie pasuje kazdy weekend, i tak z Warszawy moge wyjechać najwcześniej w piatek wieczorem i muszę tu wrócić w poniedziałek rano, ale co tam, lepiej krótko niż wcale....no i jeszcze w Nasze Ukochane Góry wybieram się w lipcu ( przynajmniej taką mam nadzieję).

Szaszka
04-06-2002, 17:04
Oczywiscie, ze to Staly Bywalec musi podjac decyzje co do terminu Walnego Zgromadzenia!
Ja niestety 7 wrzesnia nie bede mogla byc... Ale 21na barszczykowych urodzinkach jak najbardziej! A ktore to? :)
Pozdrawiam,
Szaszka

Aleksandra
05-06-2002, 00:20
S. Bywalcu, może tak dwie rundy WZ uczynić? Dwie kolejne soboty, wtedy wszyscy może zadowoleni będą ...
Jedni spotkają sie raz, inni dwa razy.
??? Pozdrawiam.

Anonymous
13-06-2002, 00:47
Tutaj takowe debaty poważne a ja na jakichś boiksach koreańskich zamiast z Wami.... 21-go urodziny 25 barszczykowe. Ale mogę się dostosować i termin przesunąć za specjalnym pozowleniem Walego Zgromadzenia, by wcześniej w Waszym i Bieszczadu towarzystwie je opijać... Tylko czy ktoś sięga do tak starych tematów>.....

Aleksandra
13-06-2002, 21:43
czasami...