PDA

Zobacz pełną wersję : Rowerowe wakacje nad Soliną



Bartek-B10
07-05-2007, 21:50
Witam.W połowie lipca wybieram się na wakacje nad Solinę.Moja pasją jest rower i całe wakacje chce poświęcić wycieczkom rowerowym.Szukam miejscowej osoby,która by mogła mi pokazać ciekawe okolice oczywiście na rowerze. Wszelkie propozycje proszę kierować na maila b.bidas@poczta.onet.pl .Z góry bardzo dziękuje, pozdrawiam Bartek

Jabol
07-05-2007, 22:11
Nie ma sprawy:) ćwicz kondycję. Potem zaczep mnie na PW. Polecam jednodniówkę wokół jeziora ze startem w Chrewcie... po drodze masz kilka fajnych zjazdów, takich co to "łezki leca za uszy" :)))

Bartek-B10
07-05-2007, 22:22
o kondycje nie ma co sie martwić.Mam już przejechane przeszlo 1500km do lipca będę miał ponad 4000km.

bertrand236
08-05-2007, 08:04
No to Jabol łap kondycję....
Pozdrawiam

WALDI
08-05-2007, 20:29
Bartek-B10 - rower lubisz ale nie piszesz jaki?

bertrand236 - Z tego co widać.Jabol ostro trenuje.

Bartek-B10
08-05-2007, 22:23
macie racje.W ogóle jestem z mazowsza czyli tereny nizinne.Pierwszy raz będę jechał w góry.Mam dwa rowery- szosowy i górski.Kiedyś trochę zajmowałem się street'em wiec technikę jazdy również mam dobrze opanowaną.Myślę że bez sensu jest brać szosówkę.Więc pozostaje rower górski.Napewno macie świetne trasy do Dh/Fr ale niestety nie posiadam takiego roweru gdyż tam gdzie mieszkam i tak nie mógłbym go wykorzystać

Tasiek
13-06-2007, 12:33
macie racje.W ogóle jestem z mazowsza czyli tereny nizinne.Pierwszy raz będę jechał w góry.Mam dwa rowery- szosowy i górski.Kiedyś trochę zajmowałem się street'em wiec technikę jazdy również mam dobrze opanowaną.Myślę że bez sensu jest brać szosówkę.Więc pozostaje rower górski.Napewno macie świetne trasy do Dh/Fr ale niestety nie posiadam takiego roweru gdyż tam gdzie mieszkam i tak nie mógłbym go wykorzystać
Nawet na zwykłym góralu będziesz miał niezapomiane przeżycia

[Moderator]: tnij cytaty!

Bartek-B10
14-06-2007, 17:37
Nad Solinę wyjeżdżam 14 lipca.Mam nadzieję,że mogę liczyć na waszą pomoc w pokazaniu ciekawych miejsc w okolicy- oczywiście na rowerze