PDA

Zobacz pełną wersję : Czat



Wsjewolod
24-05-2007, 16:01
Dlaczego nie ma czata?

KAHA
24-05-2007, 16:07
jest caly czas tylko trzeba wejsc na ogolne okno

Wsjewolod
24-05-2007, 18:12
KaHa, i tak nie wiem o co chodzi

Marcowy
24-05-2007, 18:55
Czat jest na dole tej strony:

http://forum.bieszczady.info.pl/index.php

Browar
24-05-2007, 19:43
->Marcowy
To co wskazujesz to shoutbox-wszyscy widzą co się pisze.Czat jest dostępny tylko dla zalogowanych na nim uczestników:
http://www.odkryjbieszczady.pl/ u góry z lewej.

Marcowy
24-05-2007, 19:56
No to kol. Wsjewolod ma przynajmniej wybór ;)

admin
25-05-2007, 00:03
Może kolega pyta o tego czata który był kiedyś dostępny z każdego z bieszczadzkich serwisów?
Nie ma go. W związku ze zmianą w licencji darmowego czata z firmy polczat musieliśmy go zdjąć.

Duch_
25-05-2007, 16:58
A szkoda, bo to na dole strony to tylko namiastka czata. Duch_

Wsjewolod
28-05-2007, 13:36
Jak milo bylo na prawdziwym czacie.

KAHA
28-05-2007, 15:48
oj tak... i mozna bylo pogadac z fajnymi ludzmi... i sie powyglupiac.. a teraz.... napisze sie cos i po dwoch godzinach (jak sie ma szczescie) ktos moze Ci cos odpisze (abo i nie) ;)

chris
29-05-2007, 02:43
KAHA, bez urazy, aaale są inne czaty, na których z tym języczkiem zrobisz zapewne karierę. Pozdro. :evil:

wojtek legionowo
29-05-2007, 07:05
oj tak... i mozna bylo pogadac z fajnymi ludzmi... i sie powyglupiac.. a teraz.... napisze sie cos i po dwoch godzinach (jak sie ma szczescie) ktos moze Ci cos odpisze (abo i nie) ;)

I tu Masz rację czasami chce sie pogadać,a tu nie ma nikogo.
Z drugiej strony dobrze,że jest ten czat bo jednak od czasu do czasu uda sie pogadać.

Wsjewolod
29-05-2007, 11:30
Ani nie podszywam sie za pastora, ani nie uzywam zwrotow niegrzecznych.
z powazaniem
Wsjewolod

KAHA
13-06-2007, 16:21
KAHA, bez urazy, aaale są inne czaty, na których z tym języczkiem zrobisz zapewne karierę. Pozdro. :evil:

z tym jezyczkiem?? przepraszam ale nie wiem o co chodzi...??

sa innne czaty owszem ale bieszczadzki byl specyficzny - do tej pory spotykam sie z ludzmi z tego czata... zreszta kto nie widzial ten nie wie...

pozdrawiam
rozpływająca się KaHa

chris
25-07-2007, 12:28
z tym jezyczkiem?? przepraszam ale nie wiem o co chodzi...??

sa innne czaty owszem ale bieszczadzki byl specyficzny - do tej pory spotykam sie z ludzmi z tego czata... zreszta kto nie widzial ten nie wie...

pozdrawiam
rozpływająca się KaHa

KaHa, proszę nie unoś się, po prostu wszedłem kiedyś późno na neta i Twój post, tyczący czata rozbawił mnie - masz rację, zajrzałem raz sobie na shoutbox i czytam :"cześć". Po 2 godzinach ktoś odpisuje : "no cześć". Po godzinie: "u mnie pada". Po pół godzinie: "a tu nie". Etc. Avatarek masz lajtowy.
Natomiast z powodu późnej pory weszła mi nie ta ikonka. Powinna być ta : :lol: .
Wsiewołodzie, daleko mi bardzo do pastorów czy inszych.... Pozdro.

KAHA
25-07-2007, 13:32
Chris ale ja pisałam o czacie który był a nie o tym czysms co jest teraz (wczesniej był taki ze bylo widac kto jest w pokoju i mozna bylo sobie pogadac... a teraz to i owszem.... zgdadzamn sie z Toba - daleko nie musze szukac-o 10 napisałam ze witam, do prawie 12 cisza...) ehhh

do milego ;)
juz 4-ego ruszamy w Bieszczad :) (musialam to napisac... taka duma mnie rozpiera)

andrzej627
30-09-2008, 21:25
Na życzenie niektórych forumowiczek założyłem taki czat:
http://www.polchat.pl/chat.php?_room=bieszczady

Hero
01-10-2008, 08:15
Byłem, zobaczyłem i opuściłem pokój, bo nikogo innego nie było. Poza tym udało mi się stwierdzić, że działa mój stary, stały nick. Poprzedni czat też był na Polchacie. Będę tam zaglądał sobie czasem :)

Jabol
01-10-2008, 13:45
dodać na forum listewkę: pokój bieszczadzki obecne (x) osób, i nie będziecie sie rozmijac....

Tarnina
03-10-2008, 21:04
Ja też byłam i miło się zaskoczyłam, stara wiara znów się złazi :) Pozdrawiam .

admin
05-10-2008, 02:28
Z czatem z polczatu już się bawiliśmy kiedyś. Stachu z www.bieszczady.pl założył ten pokój a my wszyscy (inne serwisy bieszczadzkie) go podlinkowaliśmy.
Zdziwiliśmy się pewnego dnia gdy miła Pani z polczatu zadzwoniła do każdego z nas kolejno z propozycją nie do odrzucenia. Propozycja ta miała wartość ponad 3000 zł za serwis czyli w sumie ładna, okrągła sumka dla polczatu. Było straszenie sądem, prokuraturą, logami serwerów itp. Czat jakoby miał charakter komercyjny, a takowy nie podlega darmowej licencji! Jakimś cudem udało nam się z tego wymiksować. Zdecydowanie zalecam ostrożność.

andrzej627
05-10-2008, 23:36
Wg mnie polczat.pl wyglaga troche niepowaznie. Strony laduja sie wolno, ich czat ma wiele zalozonych pokoi, ale bardzo malo uzytkownikow. W tej chwili widac: All chatrooms: 9848 USERS ONLINE: 1676. Liczby te same mowia za siebie. Zasady uzytkowania sa po angielsku. Faktycznie pisza tam, ze moga pobierac oplaty za uzytkowanie ich serwisu.

Moze ktos zaproponuje inny lepszy serwis czatowy.