PDA

Zobacz pełną wersję : oddam forum w dobre ręce.....



Anonymous
07-06-2002, 13:47
Cze!

Czas zmian nadchodzi!

Na początek pomyślałem by ustanowić (oczywiście z grona ochotników) nowego społecznego administratora naszego forum.

Zauważam, iż od pewnego czasu towarzyszy nam grono stałych "uczestników"
więc dlaczego nie rozwinąć tego forum?

Na początek taka propozycja:
- utworzenie nowego forum (oddzielnej tablicy) tylko i wyłącznie do ogłoszeń
(proszę nie sugerować ogłoszeń towarzyskich związanych z Bieszczadami :)) - hotele, schroniska i agroturyści mieliby swoje miejsce (Pani Izo gryzie mnie sumienie i chcę się zrehabilitować)

Dotego potrzebny jest ktoś kto będzie takie forum moderował, a przez to dbał o jego poziom.

Co Wy na to? Może inne propozycje?

zdrowia
Darek

Stały Bywalec
07-06-2002, 22:26
Sprawę tę jest władne rozpatrzeć tylko Walne Zgromadzenie Uczestników Forum, planowane w m-cu wrześniu br. w Dwerniku.

Anonymous
07-06-2002, 23:03
Może do tego czasu powołać p.o. admina?

Trudna tak długo czekać :)

darek

Stały Bywalec
08-06-2002, 10:56
Oczywiście z tą właściwością Walnego Zgromadzenia, co do wyboru Admina, to był żart.
Sprawą zgłoszoną przez Darka mógłby zająć się ktoś mieszkający w Bieszczadach lub w pobliżu.
Ja natomiast mam osobiście 2 małe wątpliwości co do zaproponowanej "podlisty" ogłoszeniowej.
1. Stali "forumowicze" nie szukają na ogół ogłoszeń turystycznych, napotykają je przypadkiem na liście, gdy ktoś nie zada sobie trudu znalezienia odpowiedniego linku na głównej stronie wortalu, tylko od razu włazi na Forum i piszczy o podanie adresów, telefonów, kontaktów, etc. Raczej wtedy jednak nie zawodzimy i udzielamy informacji - sięgając do pamięci, przewodników i właśnie ... korzystając z linków wortalu. Obawiam się więc, że gdy stworzymy podlistę ogłoszeń turystycznych, to mało kto ze stałych uczestników będzie ją odwiedzał. Cały czas proszę bowiem mieć na względzie, że zainteresowani internauci mogą znaleźć potrzebne informacje nt. zakwaterowania i wyżywienia poprzez stronę główną wortalu.
2. Władze admnistracyjne wortalu mogłyby zacząć widzieć w takim forum ogłoszeniowym źródło swoich dochodów z reklam. No i trudno byłoby się temu dziwić. Z czasem mogłoby się więc okazać, że aby umieścić ogłoszenie, należy dokonać wpłaty na konto nr..., itd, itp.

Anonymous
08-06-2002, 13:12
Dzięki za uwagi.

Właśnie dla takich niecierpliwych i leniwych takie forum mogłoby spełniać rolę
koła ratunkowego.
1) Moim zamysłem i mam nadzieję że to wyglądałoby właśnie w ten sposób jest
lista na której ogłoszenia nie miałyby formy tylko informacyjnej typu mam dwa pokoje itp ale także - np. jakieś promocje weekendowe, oferty z ostatniej chwili... Wiem że trochę trąci to utopią ze względu na małą "internetowość" miejscowych ale może??

2) Nasz wortal jest niekomercyjny - (poza bannerami wp.pl). Nie pobieramy ani nie będziemy pobierać opłat za korzystanie z niego.

zdrowia
darek

marekm
09-06-2002, 01:43
Darku, mając na uwadze koncepcję Forum, jaką proponujesz, zasadnym by było, aby rzeczywiście adminem zostal " ktoś miejscowy".Tak sądzę.
pozdroowka
marekm

Stały Bywalec
09-06-2002, 16:48
Darku, gdybyś miał zamiar zlikwidować (lub nawet tylko zawiesić) nasze Forum, to koniecznie poinformuj o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. Aktualnie ustalamy bowiem datę Walnego Zebrania w Dwerniku we wrześniu. Ja się tym zajmuję i obiecałem wszystkim, że pod koniec sierpnia ogłoszę na tej liście termin pasujący większości uczestnikom. Gdyby Forum miało wcześniej "paść" z przyczyn techniczno - organizacyjnych, np. z powodu nieznalezienia Twojego pomocnika lub następcy, musiałbym ww. termin też ogłosić wcześniej, nawet ryzykując mniejszą frekwencję na zebraniu.
Obecne Forum Dyskusyjne jest bowiem naszym jedynym, jak dobrze wiesz, środkiem łączności.
Pozdrawiam
SB

Anonymous
09-06-2002, 17:19
kim jest admin???????????????????

Stały Bywalec
10-06-2002, 12:07
Ewelinko, nie zadawaj dziecinnych pytań. "Admin" (pisz przez duże "A") to pseudonim administratora naszego forum. A zatem również i Twój szef - na tej liście. Pamiętaj, że wszelka władza pochodzi od Boga.
Ps. Dziwię się Adminowi, że moderując nasze wystąpienia przepuścił tak niebezpieczne i anarchistyczne (w swej infantylności) pytanie.
Darku, koniecznie interweniuj. Jeszcze trochę Im popuścisz, a będą się pytać, kto to jest Stały Bywalec.

Anonymous
10-06-2002, 12:09
Bardzo dobry pomysł, tylko czy każdy może uczestniczyć w tym zjeździe?
Jako osoba dobrze znająca realia dwernikowe jestem za...za...oczywiście wizyta na belecze murowana!

Anonymous
10-06-2002, 12:41
Nie będę odpowiadał na pytanie Eweliny.

Powiem szczerze - liczyłem na Was (Stałego Bywalca)

:)

zdrowia
darek

Aleksandra
10-06-2002, 14:06
Tak sobie pomyślałam - Stały Bywalcu -
iż byłbyś dobrym kandydatem na propowane przez Darka stanowisko!
Przemyśl to dobrze, bo gdyby forum miałoby zniknąć...to byłaby to spora strata :< dla ludków stęsknionych bieszczadzkich "klimatów".
Namawiam Cię gorącą.
Aleksandra

Anonymous
10-06-2002, 14:22
Zaraz zaraz!

Ja nie powiedziałem że "TO" forum ma zniknąć!

Zasugerowałem jedynie jeszcze jedno (niejako dodatkowe - mamy taką możliwość w konfiguracji) forum do celów ogłoszeniowych.

A kandydatura Stałego Bywalca wydaje mi się trafiona w 10!

zdrowia
darek

Stały Bywalec
10-06-2002, 17:00
Może i trafiona (moja kandydatura), a może i nie. Ale ja już nie mam rezerw czasowych. Najmniejszych. Poza tym podtrzymuję to, co napisałem wcześniej, i co poparł MarekM. Takim wiceadminem powinien być ktoś blisko mieszkający, a nie osoba z centralnej Polski.
Poza tym, jak ja mógłbym objąć już drugie stanowisko na Forum. Wszak zostałem Prezydentem Forum, okrzykniętym przez Barszczyka. Nikt wtedy nie zaprotestował. Proszę sprawdzić na częsci majowej tej listy. Władzy tak łatwo nie oddam!
A jak Aleksandra będzie mnie dalej namawiała, to wykorzystam swoje uprawnienia prezydenckie i Ją mianuję wiceadminem.

marekm
11-06-2002, 01:08
Moi drodzy, sądzę że skupienie władzy w jednym ręku, jak uczy historia, Stały Bywalcu bez urazy, nie wychodzi na dobre.
Natomiast Twoja sugestia co do Aleksandry, aby mianować Ją na wiceAdmina
- jestem ZA.
Moje uzasadnienie :
- staż na Forum : odpowiednio długi
-aktywność na Forum : bardzo dobra
-obiektywność i wrażliwość : bez zarzutów
Proponuję /my Ci Olu zostań naszym Adminem, jeżeli wyrazisz zgodę na tę propozycję ?
pozdroowka
marekm

Aleksandra
11-06-2002, 11:11
Wasze propozycja ma jedną wadę, ja sie na administratowaniu strony nie znam wcale...a komputer jest nie raz jeszcze dla mnie niepojętą tajemnicą..., Darku spróbuj im to wyjaśnić.
Aleksandra

leo
12-06-2002, 04:54
Tylko czy warto...?
Może warto pozostawić Forum takim jakim jest-zupełnie naturalnym.
Chyba Stały Bywalec chcial nam o tym powiedzieć.ale Go nie zrozumieliśmy.
Przecież dlatego kochamy Góry Nasze ,że są takie naturalne,spontaniczne
a nie "ubrane" w parkowe ławki,latarnie.Nie mają jeszcze "cugli" i ograniczeń.
A to stać się może z Forum !!!.Przemyślmy to!.Chyba warto wstrzymać się
do wrześniowego spotkania,aby nie stracić tego co najpiękniejsze.......

leo

Anonymous
13-06-2002, 01:08
No właśnie!!! Bywalec jest Szefem, wybranym przez aklamację, dowody gdzieś w maju, za które własnym słowem, co to twardsze od żelaza jest - świadczę! A wtedy jeszcze częstym uczestnikiem forumowych poczynań żem bywał, więc sobie prawo do StałoBywalcowego wyboru i kandyfdatury rościłem! Houhg, powiedziałem!!!
Darku czyli Adminie!!! Nie słyszałem wcześniej o Tobie (jej, czy nie grozi mi za to stwierdzenie karcer albo kara jakowaś straszniejsza?...) Oby nie.... W każdym razie nie wiedziałem wcześniej, że Darek to Admin. Admin był dla mnie niczym rycerz Dwernik co zaklęty został w kamień, albo rycerza Hnata zamek co na Berdzie zwanym dziś Hnatowym stał... A to Berdo takie wąskie, że gdy ja tam przepisy Parku łamałem i się wylegiwałem, to nawet dla Barszczyka miejsca mało było.... Więc jest dla mnie Admin legendą jeno forumową, tak jak skarby co to je zbójnicy w okolicy Jeziorek Duszatyńskich ukryli a potem ich powybijali i wrócić już nie mogli po swe precjoza. Wszyscy wiedzą, że są takie skarby, ale nikt ich wczesniej nie widział... Od kilkuset lat,m bo wcześniej je zbójnicy oglądali a wzrok cieszyli i pannom naszyjniki dawali... Ale kamień, co zagradzał drogę do jakinic tylko 40 chłopa odepchnąć mogło, więc potem nikt już tam nie zajrzał i skarbów nie zobaczył.... EJ!!! To może po zebraniu w Dwerniku wszyscy damy dyla do Duszatyna i poszukamy kamienia??? Będzie nas z pół setki, prawda?... Powiedzcie że tak....
Sumując jednak i to re: Forum się bez admina obywa a Stały Bywalec i tak, nawet bez rezerw czasowych najmniejszych, dba o bon ton, savoir vivre i w ogóle... Tak, jak wszyscy pozostali. A awanturnictwa tu raczej nie ma.... Może by przyszło, gdyby link zmienić na www.barszczyk.sex.pl albo www.bieszczady.info.sex.rawka.com?.... Ale na razie łobuzów brak, towarzystwo miłe, kontroli nie potrzeba. Moim zdaniem rzecz jasna.....
Wasz Barszczyk

Stały Bywalec
13-06-2002, 23:55
Teraz to już faktycznie, jak powyżej zauważył Barszczyk, wyznaję zasady typu bon ton, savoir vivre, pardon.
Ale kiedyś ... kiedyś..., mimo żem człek raczej niemuzykalny, należałem do zespołu pn. (wszelkie prawa zastrzeżone):
"Tahiti Tropicale Granda
Hart na Dupę
Hippies Banda"
Koncertowaliśmy w okolicach Radomia, przynosząc wstyd swoim rodzicom, a wielką uciechę rówieśnikom.
A teraz co mi z tego stylu pozostało ? Raz w roku knajpa w Dwerniku.

duszewoj
15-06-2002, 21:37
Stały Bywalcze, ja mam Twoją płytę czarną. Kiedyś nawet słuchałem o pralce Frani... Niezła muza:)
duszewoj

Stały Bywalec
16-06-2002, 23:39
Duszewoju, nie możesz mieć naszej płyty, gdyż jej nigdy nie wydaliśmy. Mylisz zespoły - myślisz pewnie o zespole Tahiti Tropicale Granda Banda.
Nasz nazywał się inaczej, zauważ różnicę.

duszewoj
27-06-2002, 11:20
<HTML>...a na jakim instrumencie pobrzdąkiwałeś, klawiszowałeś, dąłeś, czy rytmy nabijałeś? Może na bieszczadzkiej drumli, albo ukraińskiej domrze? A może po prostu wyleś wniebogłosy? O piekności z Dwernika na przykład?
duszewoj</HTML>