PDA

Zobacz pełną wersję : Ludzie do wędrówki poszukiwani



Anonymous
16-06-2002, 17:24
Witam,
Wybieram się w Bieszczady na początku lipca i chciałabym spytać, czy może udałoby się jeszcze kogoś zwerbować do tego "wypadu". Na razie jestetm sama jak palec w swoim zamierzeniu, ale chętnie powędrowałabym w jakimś ciekawym gronie. Może oreintujecie się też, czy działają jakieś kluby "wędrówkowe" do których możnaby się przyłączyć ?

Stały Bywalec
17-06-2002, 16:50
Helenko, do prawdziwej, takiej traperskiej wędrówki, może Ci być trudno znaleźć chętnych. Większość turystów, nawet tych uważających się za wykwalifikowanych, preferuje ... wycieczki. A to nie to samo, co wędrowanie.
Wędrować trzeba koniecznie w towarzystwie. Są takie szlaki, którymi częściej chodzi miś niż człowiek. I bynajmniej nie chodzi o niebezpieczeństwo spotkania z misiem. W razie np. skręcenia lub złamania nogi (czego w 100% nie można wykluczyć) musi być ktoś, to wtedy pomoże lub, w ostateczności, sprowadzi pomoc. Inaczej można wtedy zostać na noc w lesie. Samemu, za to z kontuzją.
Wędruję z reguły w towarzystwie jakiegoś kompana, a od reguły, jak wiadomo, są wyjątki. Raz poszedłem sam i ... wpadła mi do oka mucha. Nie miał mi kto jej wyjąć, nie miałem też lusterka, aby uczynić to samemu. W rezultacie zatarłem oko i miałem pół dnia zepsute.
Jeśli nikt nie zgłosi się na Twój apel na tym Forum ( w co wątpię, ale czego wykluczyć nie można), radzę Ci zacząć pobyt od zgłoszenia się w jakimś schronisku (np. Moskałówce w Jaworzcu), a tam "nie ma siły" - w ciągu max. dwóch dni masz doborowe towarzystwo.

Anonymous
18-06-2002, 16:23
bardzo chętnie pojechałabym z Tobą Helen ale niestety pracuję! A wolne mam dopiero w sierpniu. Myślę, że kogoś znajdziesz na 100%....

Anonymous
18-06-2002, 20:30
Nie tracę nadzieji... :) Dzięki za chęci.

Anonymous
19-06-2002, 23:26
Aż za wiele nawet!!! Tych chęci w porównaniu z czasem i innymi przykrymi ograniczeniami! Wyrzeczeniami!!!
Ale rada SB wydaje się doskonała, a Jaworzec wymarzonym miejscem do takich spotkań. Bieszczadzkie dusze odnajdują się błyskwicznie, wiec jeśli i Ty taką posiadasz, nikt Ci towarzystwa swego nie odmówi, bo zauważy - żeś mu siostra!
Powodzenia!
PS. A nawet jak na wędrówkę nikogo nie zwerbujesz - jedź sama. Zawsze sobie pospacerujesz.. Papatki!

Anonymous
19-06-2002, 23:26
Aż za wiele nawet!!! Tych chęci w porównaniu z czasem i innymi przykrymi ograniczeniami! Wyrzeczeniami!!!
Ale rada SB wydaje się doskonała, a Jaworzec wymarzonym miejscem do takich spotkań. Bieszczadzkie dusze odnajdują się błyskwicznie, wiec jeśli i Ty taką posiadasz, nikt Ci towarzystwa swego nie odmówi, bo zauważy - żeś mu siostra!
Powodzenia!
PS. A nawet jak na wędrówkę nikogo nie zwerbujesz - jedź sama. Zawsze sobie pospacerujesz.. Papatki!

Monika
19-06-2002, 23:56
Czesc Helen szukasz towarzystwa...ja wlasnie wybieram sie z kolezankami prawdopodobnie w bieszczady jest nas 3 mamy nadzieje ze wypali...wiesz samemu tak gupio nikogo nie znasz a tak mozna by zorganizowac jakas wieksza grupke...a kto ty? A chcemy zeby ta nasza wyprawa odbyla si ejak najnizszym kosztem...moga byc baaaaaardzo obskurne schroniska.....chcemy duzo chodzic chodzic chodzic i robic zdjecia...no to piszta Helen moze cosik z tego bedzie pozdrawiam papatki

Anonymous
20-06-2002, 22:59
Hmm obskurne schroniska.. Ale w Bieszczadach nie ma obskurnych schronisk. Wszystkie są tres bou. Moze wypali, kto wie. Skrobnę do Ciebie coś nie coś w celu omówienia problemu :)
Pozdrawiam

halina
06-04-2005, 13:54
jezeli propozycja nadal aktualna - polecam swoje towarzystwo,ale nie wczesniej,niz w grudniu,gdyz obecnie przebywam na antypodach.

lucyna
06-04-2005, 14:09
Od dawna marzę aby spotkać grupę ludzi chcących wędrować. Jeżeli coś planujecie poza szlakami to proszę o kontakt. z miłą chęcią się dołączę

irek
07-04-2005, 00:24
:) Same dziewczyny to tez chetnie dolacze do takiego grona ;)

Xiro
07-04-2005, 01:32
nio.. :mrgreen: :mrgreen: .....choć jak sie już Irasek dołączy to "same dziewczyny" już nie będą......

Jabol
07-04-2005, 09:08
He he :lol: Jeszcze dwa dni i bedziesz musiała zrobić casting jak w "Idolu" :lol: Eliminacje moga być zabawne...Jak bedziecie razem wędrować, to dzielcie się na mniejsze grupki, żeby nie blokować szlaku :lol: Pozdrawiam :lol: (i pozazdraszczam :lol: )

Jabol
07-04-2005, 09:12
Od dawna marzę aby spotkać grupę ludzi chcących wędrować.
i nie spotykasz? :lol: eee... Nie dam wiary że większość luda łazi po górach niechcący :lol: Pozdrawiam ciepło :D

lucyna
07-04-2005, 10:27
Jabol mama nadzieje ze się dołączam do grupy. Mam problem. Obracam sie w gronie przewodników. Większość z nas zeszła Biesy kilkanaście razy i szuka nowej podniety. Inni sa bardziej prozaicznie nastawieni. Chodza tylko wtedy, gdy im płacą. Irek trzymam Cię za słowo.

Jabol
07-04-2005, 13:05
Chodza tylko wtedy, gdy im płacą. to sa w takim razie tylko półprzewodnikami :lol: Nie bede licytował sie "razami" bo o tym był juz kedyś odpowiedni post, ale ciagle mi mało i Bieski mnie nie nudzą :lol:

Ezechiel
12-04-2005, 20:26
Polecam Klub Karpacki, free, NGO.
http://www.klub-karpacki.org/plan.html

Niestety w lipcu chyba będę badał Bajkał z młodymi chemiczkami (albo i młode chemiczki z Bajkałem). W przypadku, gdybym stracił okazję do badań, chętnie spotkam Was na szlaku. Choć niestety chodzę sam i uznaję tylko "przypadkowych partnerów " (głównie partnerki). W razie potrzeby mogę iść z wami jako saniatriusz. (I stopień PCK, + doświadczenie)

Michalek1021
15-04-2005, 23:47
Helen Jeśli możesz to odezwij sie do mnie. Moje gg4304538, michalek1021@tlen.pl. Chciałbym zamienic słowo na temat wyjazdu. Pozdrawiam. Michał