PDA

Zobacz pełną wersję : wyjazd w gory kamienne



buba
02-07-2007, 19:15
trasa niesamowicie fajna!! nikogo nie spotkalismy przez dwa dni. Niby cala znakowanym szlakiem, ale szlak wygladal jakby ostatnio nim szedl ten kto go malowal ;) tzn. nieraz byl szlak na drzewie a wsrod traw, pokrzyw czy krzakow nawet sciezki nie bylo tylko trzeba bylo przedeptac. A czasem szlak sobie znikal na jakis czas i szlo sie calkiem bezdrozem. Fajna sprawa takie szlaki - ze ich spotykanie od czasu do czasu informuje cie ze idziesz dobrze, a nie naciapane na co drugim drzewie mimo sciezki dwumetrowej szerokosci... jednie smutna rzecza byly ogromne wiatrolomy... na stachoniu, lesistej, stozku..chyba calkiem swieze..szkoda takiego ladnego lasu :( :( a tak wogole to nie spodziewalam sie ze w poblizu duzego miasta (walbrzych) i to w zachodniej polsce moga byc takie dzikie i nieuczeszczane gorki :D

a tu trochu zdjec :)

http://picasaweb.google.com/biedronka.buba/20070630_stozek

Floydd
03-07-2007, 14:19
Jestem z Wrocławia, więc w góry najczęściej jeździłem w Karkonosze lub Masyw Śnieżnika, a to co pomiędzy nimi długo omijałem, uważając za nieciekawe. Aż kiedyś pojechałem z namiotem na zielony szlak graniczny (odcinek od okolic schr. Andrzejówka do Lubawki). To było totalne zaskoczenie. Całkiem pusto, dziko, piękne widoki. Bardzo mi się ten teren spodobał. Stożek, dzikowiec, Lesista też są całkiem sympatyczne.