PDA

Zobacz pełną wersję : Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd



żbiczek
07-07-2007, 22:29
Hej!!!
W piątek 13tego (już się boję ;)) wybieram sie pierwszy raz w Bieszczady aż ze Szczecina. Będę w Przemyślu ok 11. Powiedzcie mi proszę jak najlepeij dojechać do Ustrzyk Górnych. Patrzałam na rozkłady jazdy pks i z tego co pamiętam jakiś jest o 14, czy wogóle jest jaks inna możliwoś? może jakieś busy? czy może najlepiej isc na stopa????

chudybolek
08-07-2007, 11:40
1. Jeśli jeszcze nie wyjechałeś ze Szczecina to radzę Ci wysiąść w Rzeszowie (będziesz około 10.00) obok PKP masz PKS. Wsiadaj w pierwszy autobus do Sanoka (jest ich dużo np 10.30). W Sanoku będziesz 12.32 i o 13.10 masz autobus do Ustrzyk Górnych - przyj 15.40.
2. Możesz jechać przez Przemyśl. Tu do wyboru masz mniej autobusów ale przez te 3 godz możesz zwiedzić miasto i zjeść rewelacyjne lody przy ul. Kazimierza Wielkiego (5 min od stacji). O 14.00 masz autobus do Ustrzyk Dolnych . Tam jeteś o 16.07 i po kilku min masz autobus do Ustrzyk Górnych o 16.15. na miejscu będziesz o 17.20.

Powodzenia.. i nie dokarmiaj niedźwiedzi:

żbiczek
08-07-2007, 18:14
hmmm no tak...tylko, ze te pks-y jeżdżą w dni robocze od pn-do pt, czyli chyba kicha...wiec chyba pójdziemy koleżanką na stopa... ale dzieki za odpowiedz

naive
08-07-2007, 20:05
hmmm no tak...tylko, ze te pks-y jeżdżą w dni robocze od pn-do pt, czyli chyba kicha...wiec chyba pójdziemy koleżanką na stopa... ale dzieki za odpowiedz


Widzę że zamiast poszukać w internecie, potrafisz tylko narzekać. Autobusy jeżdżą także w soboty. Kolega dobrze radzi, pociągiem ze szczecina jedź do Rzeszowa, będziesz tam około 10-tej a o 11.45 masz autobus do Ustrzyk Dolnych. Stamtąd będziesz miał jeszcze kilka autobusów do Ustrzyk Górnych. Pomysł z łapaniem stopa dla Ciebie, nie znającego terenu, nie jest najlepszym pomysłem, z Rzeszowa do Ustrzyk Górnych jest ponad 150 km, z Przemysla jest około 125 km ale nawigacja nawet trudniejsza.

dyfre
08-07-2007, 22:25
żbiczek witam ziomka ze szczecina ja jestem z polic

żbiczek
08-07-2007, 22:51
Widzę że zamiast poszukać w internecie, potrafisz tylko narzekać. Autobusy jeżdżą także w soboty. Kolega dobrze radzi, pociągiem ze szczecina jedź do Rzeszowa, będziesz tam około 10-tej a o 11.45 masz autobus do Ustrzyk Dolnych. Stamtąd będziesz miał jeszcze kilka autobusów do Ustrzyk Górnych. Pomysł z łapaniem stopa dla Ciebie, nie znającego terenu, nie jest najlepszym pomysłem, z Rzeszowa do Ustrzyk Górnych jest ponad 150 km, z Przemysla jest około 125 km ale nawigacja nawet trudniejsza.



nie, nie narzekam...tylko sprawdzalam różne połączenia z przemyśla, rzeszowa ale przez sanok i widziałam, ze sa tylko w dni powszednie. ale dzięki za rade.

żbiczek
08-07-2007, 22:52
żbiczek witam ziomka ze szczecina ja jestem z polic




No hej! :)

chudybolek
09-07-2007, 09:43
W celu umilenia tygodnia oczekiwania na wyjazd w Bieszczady przeszukaj strony www.rozklady.com.pl, www.pksconnexsanok.pl ,www.pks-przemysl.pl ,www.pks.rzeszow.pl.
Wszystkie podane przeze mnie połączenia autobusowe "działają" w sobotę.
Pozdrawiam
~bolek

żbiczek
09-07-2007, 19:20
W celu umilenia tygodnia oczekiwania na wyjazd w Bieszczady przeszukaj strony www.rozklady.com.pl (http://www.rozklady.com.pl), www.pksconnexsanok.pl (http://www.pksconnexsanok.pl) ,www.pks-przemysl.pl (http://www.pks-przemysl.pl) ,www.pks.rzeszow.pl (http://www.pks.rzeszow.pl).
Wszystkie podane przeze mnie połączenia autobusowe "działają" w sobotę.
Pozdrawiam
~bolek



Dziekuje bardzo. No ja wlasnie już przegladałam tylko zmyliło mnie to, ze przy tym pksie o 13:10 z sanoka jest oznaczenie F(kursuje od pn-do pt) i W (od1 lipca do 31 sierpnia) i zrozumialam to tak ze kursuje od 1 do 31 ale tylko w dni robocze. Więc jeszcze raz dzięki. Pierwszy raz jadę w Bieszczady, choc juz nie raz byłam w górach, ale ode mnie to ponad 900km :)

mmm
23-06-2009, 18:37
witam! na początku lipca jadę z dzieckiem w Bieszczady-Strzebowiska. Jadę z zachpom. Nie wiem czy wysiąść w Rzeszowie, czy Przemyslu. Nie bardzo też mogę znależc na stonach , jak dojechać na miejsce. Będe wdzięczna za informację. Jeśli nie stanowiłoby to problemu prosze o maila mmm324@wp.pl
Dziekuję

don Enrico
23-06-2009, 23:17
Z Rzeszowa jest zdecydowanie więcej połączeń niż z Przemyśla