PDA

Zobacz pełną wersję : Julek spod Dębu



bertrand236
09-07-2007, 11:07
Kto wie kiedy i gdzie odbędzie sie koronacja tej kontrowersyjnej ale barwnej postaci? Wiem, ze jakoś tak w lipcu to miało się odbywać. Nawet prace nad koroną widziałem.
Pozdrawiam

Polej
09-07-2007, 13:26
W najbliższy piątek (13.07), w Cisnej odbędzie się III Złaz Zakapiorski, może przy tej okazji ?

Pastor
09-07-2007, 14:26
W najbliższy piątek (13.07), w Cisnej odbędzie się III Złaz Zakapiorski, może przy tej okazji ?

Problem w tym że 16 06 2007 odbył się w Dołżycy Zlot Leśnych Ludzi zwany też przez niektórych uczestników Złazem Zakapiorów, zorganizowany przez pustelnika Jano. Julek spod Dębu robił tam za gwiazdę, rozrywany zwłaszcza przez panie! (patrz foto). Zarówno Julek spod Dębu jak i pustelnik Jano,pytani o termin koronacji odpowiadali że "niebawem", nie wymieniając jednak konkretnej daty. Przywołane tu imprezy są imprezami konkurencyjnymi,nie bardzo wiadomo która jest bardziej słuszna stąd pytanie musi chyba pozostać otwarte do piątkowej (13. 07.) imprezy!

bertrand236
09-07-2007, 15:15
Mam wiedzę telefoniczną. Otóż koronacja odbędzie się 22 lipca w Radosówce. Wstęp tylko dla zaproszonych gości.
Jeżeli wiedza moja jest inna niz Wasza to skorygujcie ją proszę.
Pozdrawiam

Lech Rybienik
09-07-2007, 16:46
Przepraszam, koronacja na kogo??
Lech

joorg
09-07-2007, 18:00
..... w Dołżycy Zlot Leśnych Ludzi zwany też przez niektórych uczestników Złazem Zakapiorów,...został zorganizowany przez pustelnika Jano.......

Jaki pustelnik????? To jest (są zakapiory) normalny "towar" do sprzedania, a zgodnie z prawem rynku , jak jest kupiec , to się sprzedaje ..tą tandetę. -- i w ten sposób stwarza się nowy tandetny wizerunek ??? Bieszczadów.
Kto więcej zapłaci, ten więcej zarobi, tam też badę "pustelnicy" za kilka piw:smile:
ps. myślę ,że inwestycja w "zakapiory" zwraca się szybko i w dużym proc.

bertrand236
09-07-2007, 23:15
Wojtku! przede wszystkim Ty wiesz czego Ci życzę w tym czasie.
Założyłem ten wątek, bo chciałem uzyskać informację. Informacje takową już posiadam i prosze wszystkich uczestników tej dyskusji o więcej opanowania. Jeden lubi Zakapiorów-drugi ich nie trawi, jeden lubi Solinę-drugi Tarnicę, jeden pensjonat o wysokim standardzie-drugi pałatkę i gwiazdy nad głową. A tak naprawdę wszyscy lubimy Bieszczady Każdy ma na nie inne spojrzenie ale czy warto aż tak się sprzeczać?
Pozdrawiam

wojtek legionowo
10-07-2007, 00:04
Bertrand Masz rację po co sie unosic,cóż za pewnymi komercyjnymi spotkaniami nie przepadam.Sam zresztą Wiesz że mogę być w Bieszczadzie wszędzie i wszędzie jest mnie dobrze ale na nocleg chcę wracać w pewne miejsce,no i tak się zastanawiam czy nie postawić Ci jakiegoś pomnika czy też tablicy ku czci i chwale za Twe dzieło wielkopomne dzięki integracja postępuje nader szybko. Bo tak ja przywożę karkówkę,a na miejscu jest Bertrandowy ruszt

naja naja
10-07-2007, 22:07
Mam wiedzę telefoniczną. Otóż koronacja odbędzie się 22 lipca w Radosówce. Wstęp tylko dla zaproszonych gości.
Jeżeli wiedza moja jest inna niz Wasza to skorygujcie ją proszę.
Pozdrawiam
Potwierdzam.;) Koronacja Juliusza I na Króla Włóczęgów odbędzie się odbędzie się 22 lipca. Zaproszono na nią koronowane głowy, prezydentów, premierów.