PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś potrzebuje?



WUKA
11-07-2007, 17:24
Kupiłam dziś sobie Władysława Krygowskiego"Góry mojego życia"(w antykwariacie).Wpadły mi też w oko pozycje o jaskiniach(zagadki i inne).Pomyślałam,ze może ktoś szuka czegoś akurat.Chętnie kupię i dostarczę.Można też wymienić się czasem informacją lub przysługą w tym zakresie.Co Wy na to?
Pozdrawiam.WUKA

Anyczka20
11-07-2007, 18:24
W takim razie prosze, jakby ktoś gdzies przypadkiem widział "Góry i Doliny po mojemu" Krygowskiego w rozsądnej cenie, to ja bardzo chętnie :-)

dziabka1
11-07-2007, 21:54
W takim razie prosze, jakby ktoś gdzies przypadkiem widział "Góry i Doliny po mojemu" Krygowskiego w rozsądnej cenie, to ja bardzo chętnie :-)

Spróbuj na Allegro - powaznie. Mozna naprawdę niedrogo kupić wszystkie książki Krygowskiego.

Pozdraw

WUKA
12-07-2007, 13:52
Anyczko,jak tylko wpadnie mi w oko,kupię i Ci wyślę(lub przywiozę jadąc w Bieszczady)
Nie mam zamiaru konkurować z Allegro(pod żadnym względem!).Czemu nie zrobić komuś przyjacielskiej przysługi i dać znać,że coś można kupić tanio."Góry mojego życia"kupiłam za 4zł,czyli poniżej kosztów wysyłki z Allegro.Szperam nie tylko w antykwariatach,na straganie można czasem kupić coś czego się szuka za przysłowiowe grosze.Pozdrawiam

WUKA
06-08-2007, 22:28
Czy ktoś potrzebuje?
"W podziemiach tatrzańskich" Stefana Zwolińskiego
Wydawnictwo Geologiczne W-wa 1987