PDA

Zobacz pełną wersję : Wypożyczalnia sprzętu - nosidło dla dziecka



greentea
22-07-2007, 22:45
Witajcie
Czy możecie polecić wypożyczalnię sprzętu turystycznego, w której wypożyczę nosidełko turystyczne dla prawie 2-letniego dziecka?
Z góry dziękuję

długi
23-07-2007, 16:39
http://e-horyzont.pl/site/?mod=content&path=173,254,289
może tu coś znajdziesz?
Długi

greentea
23-07-2007, 21:23
Dziękuję, nie sprecyzowałam - chodzi mi o jakąś bieszczadzką wypożyczalnię.
Pozdrawiam :)

Piotr
23-07-2007, 21:54
chodzi mi o jakąś bieszczadzką wypożyczalnię.
Obawiam się, że coś takiego nie zostało jeszcze w Bieszczadach wynalezione (oprócz wypożyczalni sprzętu zimowego i wodnego), ale kto wie - może sie zdziwię...

Anyczka20
23-07-2007, 22:09
No ja sie zdziwiłam, ostatnio widziałam w Cisnej wypożyczalnie kijków trekingowych ;) Więc...może.. moze... niebawem...

Bartosz85
30-07-2018, 11:22
Również szukam wypożyczalni (nosidło dla dziecka). Powstała już taka w Bieszczadach? Może jakiś sklep ze sprzętem turystycznym ma taką ofertę?

bacza
09-10-2018, 19:19
Również szukam wypożyczalni (nosidło dla dziecka). Powstała już taka w Bieszczadach?(....)
Skoro temat został po 11 (!) latach odkopany, to - o ile komuś może się taka informacja przydać - chciałbym poinformować, że moi Gospodarze w Czarnej mają takie coś w ofercie:
https://www.motocyklemwbieszczady.pl/#motocykle

(Gdyby nie odesłało bezpośrednio do akapitu z wypożyczalnią, to z menu po lewej trza kliknąć w "Wypożyczenie sprzętu" i trochę poniżej "motocykli" jest oferta sprzętu. Jeśli nie widzimy Menu - trzeba trochę przewinąć w dół (przynajmniej u mnie czasem się strona dziwnie zachowuje).
Ludzie mają sporą wiedzę na temat gór, organizują wypady (Bieszczady zimą [także bez namiotów], Rumunia, Czarnohora, Gorgany itp. Nie słyszałem, by ktoś z uczestników nie przeżył 8-) ).

Proponuję najpierw kontakt telefoniczny, bo można wiele uzgodnić nie ryzykując, że akurat na miejscu okaże się, że czegoś nie ma itp. Ponadto - dużo potrafią doradzić.

Mam nadzieję, że nie postąpiłem wbrew obyczajom Forumowym zamieszczając tan post. Jeśli jednak, to proszę o wybaczenie i usunięcie (postu, nie mnie ;) ).