PDA

Zobacz pełną wersję : komunikacja



Anonymous
24-06-2002, 01:39
Kochane ludziska,
w lipcu spelni sie moje odwieczne marzenie, mianowicie - jade w Bieszczady ! Bedzie to dluga podroz, bo az z Hamburga z przystankiem w Warszawie. No i wlanie tu mam maly problem, juz jakis czas siedze w internecie i szukam najlepszych polaczen z Warszawy do Wetliny, moze ktos moze mi cos poradzic.
Bede dzwieczna
pozdrawiam
Daga

asiczka
24-06-2002, 08:22
Dagmaro, no to będziesz miała niezłą podróż... już sama w sobie jest wyzwaniem!
Opcje sia takie: pociąg nocny W-wa Wsch. - Zagórz (zobacz: http://pkp.wp.pl/), bo nie mogę sprawdzoć kiedy odjeżdża - zawsze to było wieczorkiem ok. 20tej i na rano jesteś w Zagórzu... co za czasy... mówie Ci jak ja tak nocje przekoczowałam na korytarzu to wiedziałam z czego się cieszyć jak na następną noc widziałam łóżeczo!
Ale wracając do pociągu - był niewygodny, ale nie bałam się nim podróżować - teraz podobno jest różnie... pozostaje PKS. Jedzie z W-wy Zach. Realcja W-Wa - Ustrzyki Dol. Wyjeżdźa gdzieś rano (chyba) - sprawdzę po południu, bo teraz się spóźźźźźźźźźnię do pracyyyyyyyyyyyy...

Pozdro

as

agajotek
24-06-2002, 10:27
dagmaro! Pociąg faktycznie jedzie całą noc, wyjeżdża z warszawy o 20.10 ( lepiej jeszcze to sprawdzić) i w Zagórzu jest koło 7 rano. Podróż jest dość męcząca, ale da się wytrzymać i niekoniecznie spędza sie noc na korytarzu, prawdę mówiąc jechałam tym pociągiem już kilka razy i jeszcze nigdy na korytarzu. Wydaje mi sie że jest to najlepsze połączenie . Jest jeszcze jeden pociąg, expres, wyjeżdża chyba w południe i wieczorem jest w Zagórzu. Pozdrawiam i powodzenia.

Anonymous
24-06-2002, 11:18
dzieki serdeczne

Aleksandra
24-06-2002, 21:54
Ten pociąg z W-wy ok. 12-tej jest wszystkim, ale nie ekspresem! W Zagórzu jestes gdzies koło 23...(do tego zawsze dużo się spóźnia) i dalej problem.
Ja radziłabym Ci jechać przez Kraków, tam jest zawsze kilka PKS-ów do Krosna lub Sanoka(z tego dworca jest więcj autobusów w Bieszczady) o sensownych godzinach. Jadą około 4 godzin. A nawet są 2 lub 3 pociągi.
Życze Ci abyś dojechała w 24 godz., choć posługiwanie się tylko publiczna komunikacją może dorowadzić do "zarwania' więcej niż jednej doby.
Pozdrawiam Aleksandra