PDA

Zobacz pełną wersję : Do bywalców na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej



bertrand236
26-07-2007, 19:45
Zwracam się do osób znających Jurę o pomoc. We wrześniu planuję spędzić ze znajomymi 20-30 osób /spora grupka :wink: /jedna do dwóch nocy na Jurze. Warunki muszą być przyzwoite to znaczy pokoje z łazienkami, ciepła woda osobno, zimna woda osobno i inne takie wygody. Wolelibyśmy być sami w tym obiekcie i wynająć go w całości. Rozumiem, że reklama na forum jest niemile widziana, więc jeżeli nie na forum, to może na PW lub emalię.
Dziękuję i pozdrawiam

bertrand236
31-07-2007, 21:03
Nikt nie może mi pomóc? Same "Zboki Bieszczadzkie"?:wink:

Polej
01-08-2007, 00:38
http://www.jura.art.pl/pl/jaskinie.php
Może pod powyższym adresem coś dla siebie wyszperasz, osobiście nie mogę niczego polecić. Powodzenia.

Derty
01-08-2007, 10:39
Hej:)
Bertrandzie - polecam to: tel.0-34 315-50-01, Hotel Ostaniec w Podelsicach.
Niedaleko masz Morsko i znamienity ośrodek: http://www.morsko.com.pl/informacje.php
Oba obiekty są w pobliżu najciekawszych partii skał Jury północnej. W zasięgu masz Skały Kroczyckie i Rzędkowickie - raj dla łojancików ale i dla wędrowców :P

Pozdrawiam,
Derty

Anyczka20
01-08-2007, 10:48
O tak, Morsko i ja polecam. Spałam tam wprawdzie pod namiotem, ale ośrodek zacny. A i skałek dużo w okolicy i jest gdzie połazić.
Pozdrawiam

Basia Z.
01-08-2007, 11:03
Zwracam się do osób znających Jurę o pomoc. We wrześniu planuję spędzić ze znajomymi 20-30 osób /spora grupka :wink: /jedna do dwóch nocy na Jurze. Warunki muszą być przyzwoite to znaczy pokoje z łazienkami, ciepła woda osobno, zimna woda osobno i inne takie wygody. Wolelibyśmy być sami w tym obiekcie i wynająć go w całości. Rozumiem, że reklama na forum jest niemile widziana, więc jeżeli nie na forum, to może na PW lub emalię.
Dziękuję i pozdrawiam

Witam !

Akurat w tej dziedzinie jestem chyba lepsza niż w Bieszczadach. W lutym pisałam dla "Pascala" przewodnik po Jurze (część północna) i zbierałam właśnie tego typu info.

Ktoś już polecił "Ostaniec", ale ja go stanowczo nie polecam, bo jest bardzo drogi i typowo "hotelowy".

Na przeciwko "ostańca" jest "Gościniec Jurajski" a zaraz obok "Zajazd Jurajski" tańsze i milsze obiekty, ale oba są duże (na ponad 100 osób), więc nie bylibyście tam sami.

Mogę polecić hotel "Skalny" w Rzędkowicach (też więcej miejsc niż 30), też wysoki komfort i dość wysokie ceny.
Ewentualnie mniejszą agroturystykę "U Wachów" w Rzędkowicach (sama nocowałam tam kilkanaście razy), ale tam koniecznie trzeba by wcześniej zrobić rezerwację, bo mają bardzo duże obłożenie. Komfortowy nocleg w granicach 20-30 zł.

Ewentualnie - noclegi z drugiego pułapu cenowego - za 10 zł w prywatnej szkole Łutowcu tuż koło Mirowa.
Noclegi w klasach (sale zbiorowe) ale są prysznice i kuchnia turystyczna (warunki jak w PTSM).

Pozdrowienia

Basia

Basia Z.
01-08-2007, 13:43
O tak, Morsko i ja polecam. Spałam tam wprawdzie pod namiotem, ale ośrodek zacny. A i skałek dużo w okolicy i jest gdzie połazić.


W Morsku polecam raczej noclegi w domkach (typu Brda, z łazienkami) niż w samym ośrodku.
Ma się większą swobodę.

Pozdrowienia

Basia

bertrand236
09-08-2007, 14:47
Dziękuję Wszystkim za pomoc. Jeszcze nie wiem, co wybiorę.
Pozdrawiam

trzykropkiinicwiecej
14-11-2009, 22:03
..ciekawy artykuł apropos Jury http://wyborcza.pl/51,75480,7244331.html?i=5