PDA

Zobacz pełną wersję : 4-14.08. bieszczady wschodnie- zdjecia



buba
16-08-2007, 14:22
http://picasaweb.google.pl/biedronka.buba/2007_bieszczady_wschodnie

blues
16-08-2007, 20:46
Wspaniałe zdjęcia! Jaki klimat! Szkoda że tak mało!:-D

Dzieki Buba!

Pozdrawiam serdecznie.

Henek
16-08-2007, 22:59
Szlakiem MAGAZINOW
... tak to sie powinno nazywać.
Klimaty wschodnie jak zwykle niesamowite. Dzięki za zdjęcia
Jeszcze gdyby udało się dokonać selekcji.
Ale cóż !
Wybór to trudna sztuka, gdy każde zdjęcie nosi emocjonalny ładunek własnych przeżyć
Niestety, dla tych co nie zaznali tego , skutek jest taki że usnąłem
już w Libuchorze.

buba
17-08-2007, 12:02
tak wogole - te zdjecia sa juz po znacznej selekcji!!!! ;)

selekcja jest o tyle trudna ze kazdy dokonalby jej w inny sposob- jeden wyeliminowal wiecej magazinow, inny gor, kogo innego nie bawia stare auta i wozy z sianem ;)

jakby co- tam nie tylko magaziny na tych zdjeciach ;) jakby przejrzec dalej miniaturki i nawet troche gorek sie znajdzie!

buba
21-04-2015, 11:03
Dlugo to trwalo- to prawda, ale jakiejs selekcji zdjec udalo sie dokonac :-P

Oprocz tego powstala tez relacja- przy okazji jakis porzadkow znalazl sie notesik z codziennymi notatkami z wyjazdu, wiec i cos udalo sie po latach opisac. Z racji na problem z wrzucaniem zdjec na forum (aby nie robic tego w trzydziestu postach ;) ) wrzucam link:
http://jabolowaballada.blogspot.com/2015/04/ukraina-bieszczady-wschodnie-2007.html

DUCHPRZESZŁOŚCI
22-04-2015, 16:35
Twoje spostrzeżenia są niesamowite żołdacy nie zdawali se spawy gdzie się znajdują. Imperium wysyła obywatela do miasta gdzie "miejscowi charakteryzowali, się dużą nieufnością z zamiłowaniem do ciemnych interesów i dziwnym akcentem" i gdzie to się dzieje?
Ano gdzieś "na piachach w pachnących sosnowych lasach" (wychowałem się na terenie "gdzie piasek, lasek za piaskiem znowu lasek" wiem jak intensywnie latem pachnie sosnowy bór. Buba zostałaś mistrzem słowa pisanego.
Dziękuję

dorota z krakowa
23-04-2015, 18:33
Buba, dziękuję, że Ci że znowu mogę czytać i oglądać Twoje fantastyczne fotoreportaże. Nigdy w tych miejscach nie byłam i prawdopodobnie nie będę, ale to dzięki Tobie mogę trochę pomarzyć, przenieść się w piękne krajobrazy...
Buba zostałaś mistrzem słowa pisanego, jak to napisał Duch...

don Enrico
23-04-2015, 21:44
~(...)
Buba zostałaś mistrzem słowa pisanego, jak to napisał Duch...

Proszę o przyznanie mi tytułu największego GŁUPOLA na tym forum, bo nie rozumiem
jak można teksty pisane w sprzeczności z zasadami języka polskiego określać mistrzem słowa pisanego

DUCHPRZESZŁOŚCI
24-04-2015, 11:55
Przepraszam purystów językowych za to, że nie zwracam uwagi na ortografię ani polskie znaki. Gdyby nie edytor tekstu też bym miał kłopoty z ortografią i prawdopodobnie nie napisałbym ani jednego posta. Niestety jest to niezależne ode mnie.
Don Enrico nie uważam i nie będę uważał za głupola Ciebie, dla mnie jesteś ORTODOKSEM JĘZYKA POLSKIEGO.
Nadal jednak uważam że Buba jest mistrzem opisów, zwrotów. Ja miałbym problemy z takim sposobem pisania.

Ps.
Przepraszam za zaśmiecanie wątku.