PDA

Zobacz pełną wersję : Spotkania wrześniowe



Stały Bywalec
19-08-2007, 18:57
Sporo osób odwiedza Bieszczady we wrześniu, warto by to wcześniej zaawizować na Forum.
A zatem daję przykład.

Już niedługo wyruszam w Bieszczady. Jak zwykle - do Sękowca.
W tym roku planuję tam pobyt w dn. 9 - 29 września (wychodzi 19 "pełnych" dni, tj. nie licząc daty przyjazdu i wyjazdu).
Gdyby ktoś ze znajomych z Naszego Forum również przebywał w tym czasie w Bieszczadach i miał ochotę na wspólne piwko, a może nawet na wspólną wyprawę, niech się odezwie. Najlepiej "na priv" - podając swój nr tel. kom. Odpowiem na pewno i także podam nr swojej komórki (tym, co go już znają, informuję, że nie uległ zmianie).

A teraz zwracam się do Michała - otwartym tekstem: w zeszłym roku zaproponowałeś mi wspólne przewędrowanie (jednego dnia) trasy Sękowiec - Jabłonki, lub odwrotnie. Zgodziłem się (i to ochoczo), ale potem Tobie coś wypadło i w końcu nie spotkaliśmy się w Bieszczadach.
To może wybierzemy się tam w tym roku ? Jest mi obojętne, czy to Ty przyjedziesz do Sękowca, skąd wyruszymy, czy ja do Jabłonek i stamtąd wystartujemy (niezorientowanych informuję, że Michał jest wiernym fanem Jabłonek, a ja - Sękowca).

Tylko warto by to ze 2 -3 dni wcześniej zaplanować. W Bieszczadach nie będę sam, w tym roku przyjeżdżam z Szanowną Małżonką i Żabkami. Przypuszczam jednak (z prawdopodobieństwem na granicy pewności), że oni na taką trasę się nie zdecydują, chciałbym więc ew. swój wypad z Tobą skoordynować z planem pobytu z żoną i przyjaciółmi. Dlatego byłby konieczny nasz wcześniejszy kontakt na tel. kom.

Michał
27-08-2007, 10:49
Witaj Bywalcze



A teraz zwracam się do Michała - otwartym tekstem: w zeszłym roku zaproponowałeś mi wspólne przewędrowanie (jednego dnia) trasy Sękowiec - Jabłonki, lub odwrotnie. Zgodziłem się (i to ochoczo), ale potem Tobie coś wypadło i w końcu nie spotkaliśmy się w Bieszczadach.

W tym roku także nie uda mi się zgrać mojego przyjazdu w Bieszczady z Twoim. Ja będę w Jabłonkach (o ile wszystko "wypali") od 05.10 do 25.10.

Pozdrawiam serdecznie

Pastor
28-08-2007, 01:51
Szanowny Honorowy Panie Prezydencie! Czuje się zaproszony! Będę we wrześniu kilka dni w Bieszczadach (jak co miesięc) i pozwole sobie skorelować swoje plany z Twoimi! Resztę na prv! Pozdrawiam!

pioabram
28-08-2007, 22:43
Witaj Bywalcze



W tym roku także nie uda mi się zgrać mojego przyjazdu w Bieszczady z Twoim. Ja będę w Jabłonkach (o ile wszystko "wypali") od 05.10 do 25.10.

Pozdrawiam serdecznie
sory ze wchodze w wasze ,i twoje''zmowy'',ale mam pytanko??zdradz mi prosze czym cie urzekły jabłonki,co tam jeszcze jest oprocz rzeczonego pomnika,naszego karolka ,"Ktory się kulom nie kłaniał",

kobieta_bieszczadzka
28-08-2007, 23:00
my również będziem w Bieszczadzie wrześniową porą ... :-) więc może jakiś zacny trunek przyjąć wspólnie będzie nam dane....

pozrav
kobita

Michał
28-08-2007, 23:44
Witaj

sory ze wchodze w wasze ,i twoje''zmowy'',ale mam pytanko??zdradz mi prosze czym cie urzekły jabłonki,co tam jeszcze jest oprocz rzeczonego pomnika,naszego karolka ,"Ktory się kulom nie kłaniał",

Cieszę się, że tak postrzegasz Jabłonki. Mam nadzieję, iż cała reszta potencjalnych turystów pomyśli tak samo jak Ty i pomknie do Cisnej, Wetliny czy też Ustrzyk

Aha - jest tam jeszcze fajny kiosk z pamiątkami i ciekawy kibel.

Pozdrawiam

manio
28-08-2007, 23:54
I my z Tarninką też będziemy wrześniową porą ,a że trunki przyjmować lubimy to też na jakieś spotkanko się piszemy :-)).Tym bardziej że w Sękowcu o tej porze całkiem niezłe rykowisko..........:-)

irek
29-08-2007, 01:01
I my z Tarninką też będziemy wrześniową porą ,a że trunki przyjmować lubimy to też na jakieś spotkanko się piszemy :-)).Tym bardziej że w Sękowcu o tej porze całkiem niezłe rykowisko..........:-)

W Sękowcu to i w maju trafia się rykowisko :mrgreen: :twisted:

Henek
29-08-2007, 21:17
A może krótki wypad na wschód ?

irek
29-08-2007, 21:23
Ja 28. 09 - 04. 10 Gorgany

pioabram
29-08-2007, 23:17
Witaj


Cieszę się, że tak postrzegasz Jabłonki. Mam nadzieję, iż cała reszta potencjalnych turystów pomyśli tak samo jak Ty i pomknie do Cisnej, Wetliny czy też Ustrzyk

Aha - jest tam jeszcze fajny kiosk z pamiątkami i ciekawy kibel.

Pozdrawiam
No wiesz ,jak do tej pory to własnie jabłonki kojarzyły mi sie z "Potencjalnymi tyrystami",tudziez pozostałe miejscowosci rowniez,....ktore wyminiłess.coz skoro,nie chcesz ujawnic piekna twych,"Jabłonek",na forum...szkoda,ale sprawdze przy okazji,te twoje ..błonki...

Aleksandra
08-09-2007, 21:31
O ja w końcu tez będę we wrześniu w Bieszczadach, jakieś spotkanie można by zorganizować spontanicznie :)

A koniec dyżurów w Dwerniku przyjmuję ze smutkiem

pozdrawiam
Aleksandra

wojtek legionowo
08-09-2007, 23:53
Co Wy wszyscy o wrześniu .a może by tak pażdziernik też się chętnie z Wami spotkam obojętnie gdzie córa będzię mnie wozić będę tydzień.

Jabol
09-09-2007, 01:41
sory ze wchodze w wasze ,i twoje''zmowy'',ale mam pytanko??zdradz mi prosze czym cie urzekły jabłonki,co tam jeszcze jest oprocz rzeczonego pomnika,naszego karolka ,"Ktory się kulom nie kłaniał",
zejdź z asfaltu bo nigdy sie nie dowiesz ;)
fajnych zakamarków masz pod dostatkiem praktycznie w każdym kierunku.

pioabram
09-09-2007, 14:24
zejdź z asfaltu bo nigdy sie nie dowiesz ;)
fajnych zakamarków masz pod dostatkiem praktycznie w każdym kierunku.dzieki za dobrą radę,od 22 lat unikam asfaltu.pozd

pioabram
09-09-2007, 14:27
Co Wy wszyscy o wrześniu .a może by tak pażdziernik też się chętnie z Wami spotkam obojętnie gdzie córa będzię mnie wozić będę tydzień.
Bede tez w pazdzierniku,w drodze lub,z czarnochory,zapewne w jaworzcu,i na przysłupiu carynskim,a czy nowe miejsce spotkan,"forumowiczow",zostało juz ustalone,przegłosowane?