PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to z tym komentowaniem jest?



Gospella
24-08-2007, 19:40
ostanio miałam niemiła przygode z noclegiem, chciałam ostrzec innych potencjalnych gosci o tym miejscu i co sie stało???
moj post został usuniety bo nie miałam juz napisanych tu na forum conajmniej 5 postów. Po krótkiej wymianie zdań z adminem okazuje sie, że komentowac mogą tylko forumowicze ze stażem.
Więc może ktos mi odpowie na pytanie gdzie mam opisać i ostrzec kogos przez nieuczciwym właścicielem noclegu skoro w miejscu, które wydaje się wolne, dostępne dla wszytkich nie moge tego zrobić.
Jeśli ma to byc prywatne fortum prosze to zaznaczyć i wszytko będzie jasne
pozdrawiam

Piotr
24-08-2007, 21:15
Więc może ktos mi odpowie na pytanie gdzie mam opisać i ostrzec kogos przez nieuczciwym właścicielem noclegu skoro w miejscu, które wydaje się wolne, dostępne dla wszytkich nie moge tego zrobić.
Jeśli ma to byc prywatne fortum prosze to zaznaczyć i wszytko będzie jasne
pozdrawiam
Po pierwsze trzeba było się zapoznać z regulaminem i przejrzeć forum. Także ten post był napisany w niewłaściwym dziale - przeniosłem go do "Techniczne".
Po drugie - wymóg napisania 5 postów na forum przed obsmarowaniem kogoś nie jest chyba jakimś specjalnym problemem?
Po trzecie: jest to drobne zabezpieczenie przed obsmarowywaniem się przez konkurencję nawzajem. 5 postów mówi o użytkowniku znaacznie więcej niż 1 - wierz mi.
Po czwarte: łatwo napisać że coś jest do d.. , zwłaszcza anonimowo. (Prywatnie uważam, że poważny człowiek tego typu posty podpisuje imieniem i nazwiskiem). Należy równiez liczyć się z tym że są to tylko słowa - chyba że niezadowoleni mają konkretne dowody. W przeciwnym wypadku bardzo upierdliwy usługodawca może podać delikwenta (w tym wypadku Ciebie) do sądu. Przegrasz z kretesem - warto to mieć wkalkulowane w ryzyko, a brak podpisu pod postem nie jest żadną przeszkodą.

p.s - po uzyskaniu potrzebnej liczby, Twój post zostanie opublikowany.

Marcowy
24-08-2007, 23:41
Jeśli ma to byc prywatne fortum prosze to zaznaczyć i wszytko będzie jasne
Tak, to jest prywatne forum. Ktoś prowadzi ten portal, wydaje pieniądze, dzięki czemu inni mogą z forum bezpłatnie korzystać. To nie jest link do portalu z darmowymi forami. Czy teraz wszystko jest wystarczająco jasne?

Gospella
25-08-2007, 23:58
drogi Marcowy
Twa odpowiedź wystarczająco mnie przekonała
nie będe zawracac Wam głowy i nie będę narazać na niemiłe posty
nie warto...
miłego bywania na tym jakże cudownym prywatnym forum.....

Czarek pl
30-08-2007, 21:11
Gospello,nie przejmuj sie i nie obrazaj,szkoda tracic wspaniale znajomosci,na to forum zagladaja przecudowni ludzie,z czasem to odkryjesz.Ja poczatki tez mialem nielatwe,pani Przewodnik np. wziela mnie za jakiegos pijaka,ale i ja mogłem byc milszy,przyznaję.Dzisiaj już bym tak nie postapił a pani Lucynie bym wreczyl kwiaty na zgodę.Moze kiedyś będzie okazja.Pozdrawiam.

lucyna
30-08-2007, 21:25
:shock:

To my nie żyjemy w zgodzie. Nie wiedziałam.:-D

Czarek pl
30-08-2007, 21:36
Troszkę nie dawalo mi spokoju to nasze pierwsze forumowe spotkanie,widzę,ze chyba jednak niepotrzebnie.Bardzo sie ciesze:-P