PDA

Zobacz pełną wersję : bieszczady czy pieniny?



Anonymous
27-06-2002, 16:00
<HTML>wlasnie sie zastanawiam gdzie wybrac sie na urlop, czy wbrac sprawdzone juz pieniny czy bieszczady w ktorych jeszcze nie bylem (?). czekam na porady.</HTML>

kapuch
27-06-2002, 16:39
<HTML>Witam !!!!

Cóż, moim zdaniem na tym forum nikt Ci obiektywnie nie odpowie (a może się mylę) na tak postawione pytanie.
Ja odpowiem Ci tak:
Jedź w Bieszczady, za rok nie będziesz miał dylematu, bo serce Twe tam pozostanie.

Pozdrawiam

Kapuch</HTML>

Anonymous
27-06-2002, 17:10
<HTML>Witam, co do Twojego dylematu:
Znam Pieniny, byłam tam parę razy, jak wyjeżdżałam z widokiem na Sokolicę, to płakałam.
Była też (dopiero) dwa razy w Bieszczadach, ostatnio w maju tego roku (2 tygodnie). Spytasz mnie gdzie pojadę - w Biesczady, tylko tam.....</HTML>

frecio
27-06-2002, 17:33
<HTML>Ja jadę w Bieszczady chociaż opuściłem je na 7 lat a w Pieninach byłem rok temu tam są inne góry.</HTML>

ewa
27-06-2002, 18:27
<HTML>Mam pomysl,

Poniewaz tez mam taki dylemat, a w zeszlym roku bylam w Pieninach, proponuje sprobowac Bieszczady tym razem. Zycie jest zbyt krotkie, by wciaz jezdzic w te same miejsca. Nie slyszalam jeszcze negatywnych komentarzy na temat Bieszczadow, wrecz przeciwnie.
Musi byc tam jakas magia, skoro tak wielu pasjonatow tej krainy chodzi po swiecie.
Sprobujmy, a po powrocie mozemy podzielic sie wrazeniami!
Pozdrawiam,
Ewa</HTML>

Anonymous
27-06-2002, 19:06
<HTML>Cześć Ewciu!
Spoko -Maroko; chociaż mam dopiero 17 lat to zdążyłam już przyjechać w Bieszczady 4 razy i w środę wyjeżdżam na obóz wędrowny tam po raz 5. Byłam też w Pieninach i te góry również mnie urzekły, ale co zrobię, że coś mnie ciągnie w Bieszczady.
Bleg!
Tobie muszę po prostu kazać jechać w Bieszczady. Nie pożałujesz!!!!</HTML>

marekm
27-06-2002, 23:43
<HTML>Ej, Bieszczady, Bieszczady.

Na Bieszczady nie ma rady,
Kto tam raz zawita,
Ten stracony dla świata.
A na to nie ma rady.

To Biesy i Czady urok ten zadają,
Co z wiatrem na Połoninach
Taniec swój odczyniają.
I aby to poczuć należy tam być!!!!

marekm</HTML>

Aleksandra
27-06-2002, 23:54
<HTML> Zawsze można pojechać w Pieniny i szlakiem granicznym potuptać w Bieszczady...i miec dwa w jednym ;></HTML>

Anonymous
28-06-2002, 01:19
<HTML>dzieki za porady, z tym ze niedawno bylem na zlocie harleyowcow przy wejsciu na szlak do wawozu homole (znacie?), niestety nie mialem okazji udac sie w dalsza wedrowke, ale to co zobaczylem na samym poczatku... wlasnei z tego wynikaja moje rozterki w wyborze : bieszczady - pieniny :/ pozdr.</HTML>

frecio
28-06-2002, 10:16
<HTML>osiołkowi w żłobie dano</HTML>

Anonymous
01-07-2002, 22:30
<HTML>Byłem dwa razy w Bieszczadach Tylko!!!! lecz w życiu nie pojade w inne strony!! dziekuje Ci Markum za pokazanie tego pieknego zakątka Kraju!!!</HTML>

Anonymous
02-07-2002, 17:27
test

Anonymous
02-07-2002, 17:28
test