PDA

Zobacz pełną wersję : Google earth



Barnaba
11-09-2007, 18:25
Świat z każdą chwilą przyspiesza, internet także, co raz to więcej osób ba, miało, widziało (itd) google earth. Program ciekawy, tego chyba nikt nie kwestionuje.... ale!

http://picasaweb.google.co.uk/barnaba.www/ForumBieszczadyInfoPl/photo#5108980561309687874

No i tu mamy klops, bo słupki i mapa jedno, a granica drugie. Widać, nawet google nie są nieomylne. Tylko czy jest jakaś szansa to poprawić? W ogóle widać tam całą masę zdjęć zaznaczonych nie do końca poprawnie....

Piszę to, bo jak się łazi- to się łazi, się widzi co raz większe masya ludzi co bez GPS czy palmtopa nie wyjdą na szlak. Chodzą ci oni, i góry zobaczą dopiero jak wymyślą przezroczyste wyświetlacze (tak z nutką przesady). Chciałbym aby było to przestrogą dla takich ludzi. Elektronika może pomóc w życiu, ale nie zastąpić myślenia.

Czy ma ktoś polską nakładkę na ten program? Bo program ten ma całą masę opcji i możliwości...

Kiedyś dostałem linka na inne ciekawe mapy- lotnicze to było chyba. Ma ktoś linka? Jak kto nie chce to może na priv.

Jabol
11-09-2007, 20:02
jest polska wersja. Już od dawna. Poszukaj sobie
masz jeszcze geoprtal.gov i zumi.pl

Jabol
11-09-2007, 21:49
Ślęczałem nad komputerem całe 20 sekund żeby znaleźć polską wersję. Dla nie mających czasu prosze: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=6536

Barnaba
14-09-2007, 04:08
NO Jabol!!! 20 sekund, a ja nie wiem co zrobić. Bo to niby nie spolszczenie, niby wersja free, a u mnie hula wersja "pro" z krakiem. Znając życie, dwie wersje będą mieszały w rejestrze na tyle ze któraś przestanie działać... abo jeszcze co mi klęknie.....
Serdeczne dzięki za pomoc, ale będę musiał się albo pofatygować po spolszczenie, albo pokombinować .... ze słownikiem:) a co! W końcu studiuję, jeszcze.

Jabol
14-09-2007, 08:02
szczerze mówiąc nie specjalnie rozumiem w czym problem, ale jak mówiono u mnie w wojsku "to twoja osobista tragedia" ;-) Mam google earth po polsku do tego odkryłem świetna opcję przełączania na widok nieba gwieździstego z danym miejscu. "kombinuj Polak, kombinuj... ;-)" jak to mawiał pewien ktos...

Browar
14-09-2007, 09:54
Ja też jakoś nie kapuję o co ci Barnaba chodzi?? U mnie też wszystko "gra i buczy"