PDA

Zobacz pełną wersję : avatar



Barnaba
15-09-2007, 00:51
Tak się zastanawiam, czy ktoś wie może jak zrobić aby mój ludzik z avatara nie szedł po równym, ale np pod gorkę.... ?

włóczykij
15-09-2007, 08:15
Tak się zastanawiam, czy ktoś wie może jak zrobić aby mój ludzik z avatara nie szedł po równym, ale np pod gorkę.... ?
Jesteś nieludzki;)
On i tak ostro maszeruje, to jeszcze każesz mu pod górę zasuwać ... Jeszcze może każesz mu plecak nieść ? :-P

calanthe
15-09-2007, 22:48
hehe Ty to masz pomysły:)
włóczykij ma rację... on i tak nieźle sobie radzi w marszu.. ile km już przeszedł:)

Barnaba
15-09-2007, 22:54
jak tylko pamiętam to zawsze łaził.... ale po równym? No to chociaż pryskająca glajda niech by była... ktoś gotów sądzić że po molo w Sopocie łazi...

DUCHPRZESZŁOŚCI
15-09-2007, 23:29
Barnabo!
O ile pamiętam, ten twój ludzik, był niegdyś czarny. Teaz zaś wybielał. To jest jedynie cień dawnego wędrowcy. Samo myślenie o tym, że ma iść ciągle na wschód, powoduje u niego stres. Dodatkowo, kilometry które już przeszedł, spowodowały niezmierne ilości potu które wymyły całą melaninę z jego organiżmu. Tak więc nie zwiększaj mu i tak ciężkiego życia.;):lol:

Jabol
16-09-2007, 00:03
łatwizna w corelu :) myslałem żeby dodać mu plecak ale i tak bidula ma cięzki zywot:mrgreen: zbocze mu dałem o nachyleniu 45 stopni:)

Barnaba
16-09-2007, 00:11
heh faktycznie... corel.... ja to zyłem w przekonaniu że bym musiał wszystkie klatki jakoś rozpakowywać obracać... coś.... no Jabol jak już dałeś mu 45% to chyba znak że sesja wrześniowa hehehe.... ogólnie fenks. Przy czasie może mu glajde pod nogi zrobie....

Jabol
16-09-2007, 00:22
dałem mu plecaka... z kolorami sie nie pobawisz bo zrobiony jest w palecie 8 bitowej. Ale modyfkacja jest łatwa raptem siedem klatek w pętli.

Barnaba
16-09-2007, 01:12
hehe, to chyba Twój plecak..... ale powiększę go do swoich rozmiarów.... no może jeszcze brzuchol sie zrobi....

heh Jabol Jabol, jaki piękny avatar..... w międzyczasie znalazlem 2 ciekawe obrazki. jeden gif- pikny avatar.... a drugi....

PiotrekF
18-09-2007, 09:57
Witam :)
Wasz ludzik "napiera" pod górkę żwawo , za chwilę to samo z plecaczkiem , a on sam ciągle do "stoku" pod kątem 90 :smile: . Powiedzcie czy to możliwe tak ..... kiedyś sprawdzałem i za nic nie mogłem . :smile:
Pozdrawiam PF

Barnaba
18-09-2007, 12:40
toś teraz powiedział... trza się będzie pomęczyć.....
się zrobi nowego pampra przy czasie....