PDA

Zobacz pełną wersję : Forum e-gory.pl



Barnaba
24-09-2007, 14:51
Mam problem z rejestracją. Dostaję klucz rejestracyjny, jednak nie mogę aktywować konta. Admini i moderatorzy chyba są w najdzikszych górach, bo już 2 tyg nie odpisują. Zwracam się do Was o pomoc.

Zwykle link aktywcyjny kieruje do strony w stylu "to konto jest już aktywne, możesz teraz pisać posty (bla bla bla)
Mnie link kieruje do strony logowania, po czym kiedy się zaloguję mam informacje że konto jest nieaktywne, że w ciągu max 5h będę miał przesłany kod aktywacyjny, kiedy klikam "prześlij mail aktywacyjny teraz" dostaję po raz kolejny maila z linkiem do strony logowania...

Polej
24-09-2007, 16:36
W spisie użytkowników jesteś zarejestrowany od piatku tj 21.09.

Piotr
24-09-2007, 20:34
Admini i moderatorzy chyba są w najdzikszych górach, bo już 2 tyg nie odpisują.
Brzoza mi się świeci na GG więc jest, napisz do niego maila albo GG. Albo linka mu puszczę tu.

Brzoza
24-09-2007, 21:09
Brzoza mi się świeci na GG więc jest, napisz do niego maila albo GG. Albo linka mu puszczę tu.

Dzięki Piotr za przekazanie wiadomości.

Ano faktycznie, admin forum siedzi w jednych górach, główny moderator w innych (równie dzikich). Spośród ścisłego teamu e-gory.pl zostałem tylko ja, ale moja bajka to w przede wszystkim portal, do administracji forum chłopakom się w zasadzie nie mieszam... :-)

Teraz musze (hehe, powinienem :-)) ich zastępować, Barnaba: Twoje konto zostało przeze mnie ręcznie aktywowane, zapraszam do dyskusji.

pozdrawiam

Barnaba
24-09-2007, 21:33
Dzięki serdeczne