PDA

Zobacz pełną wersję : Leją asfalt (UG - Wołosate)



WALDI
25-09-2007, 19:14
Nie miałem czasu podjechać dzisiaj w stronę Wołosatego,ale widziałem że od Ustrzyk nowiutki asfalcik położony.Ile km zrobiono, może ktoś już tam jechał.

Hero
25-09-2007, 19:35
Może ze 2 km zrobione. Prace trwają jedynie przy remoncie mostku. Obiło mi się o uszy, że na resztę ma być osobny przetarg ogłaszany. Mam nadzieję, że łeż to ohydna, bo jeśli to prawda to remont będzie ciągnął się w nieskończoność.

takitam
07-10-2007, 17:13
do drugiego mostu. dalej jest dalej, jak było - jedź bracie kobyłą ;)

astronom
10-10-2007, 20:40
do drugiego mostu. dalej jest dalej, jak było - jedź bracie kobyłą ;)

E tam, źle nie jest, do Wołosatego rower szosowy jeszcze daje radę.
Jazda rowerem na szosowych oponach do Roztok Górnych - to dopiero zabawa.

takitam
14-10-2007, 12:35
Do Roztok, jest w lepszym stanie zdecydowanie - byłem czterokołowym pojazdem w lipcu tego roku. Jest nawet wyasfaltowana tam, gdzie kiedyś jedynie rowerkiem można było, ewentualnie pieszo.

oslo
14-10-2007, 13:19
co do nowych nawierzchni to do telesnicy tez lobozewa tez zostal polozony nowy dywanik,od ustianowej pod ta gorka gdzie jeszcze niedawno byl tak zly asfalt,a teraz mozna poszalec z gorki,polecam,:D

astronom
14-10-2007, 15:56
Do Roztok, jest w lepszym stanie zdecydowanie - byłem czterokołowym pojazdem w lipcu tego roku. Jest nawet wyasfaltowana tam, gdzie kiedyś jedynie rowerkiem można było, ewentualnie pieszo.

No może teraz. Ale rok temu do Wołosatego na prędkości ponad 20 km/h dziury slalomem omijałem, a jadąc do Roztok to musiałem schodzić czasem z roweru. Mimo że była susza. Owszem wyasfaltowali ale nadal około 5km wertepów pozostało.


Oslo - dobre wieści. WALDI pewno na dniach tam pojedzie sprawdzić. O ile już nie był.

WALDI
15-10-2007, 23:04
..."WALDI pewno na dniach tam pojedzie sprawdzić. O ile już nie był."...

Przejeżdżałem tam gdy ekipa na drodze była pomiędzy Łobozewem a Ustianową.
Nie ma co porównywać z tym co było,a tym co jest obecnie.
Dzisiaj chciałem do Teleśnicy.O dojechać po nowym dywaniku.Niestety ale od krzyżówki w Łobozewie nowy asfalt na odcinku 3.3 km położony.Dalej już szosówką jechać się nie dało.Nie wiem czy czasami od Teleśnicy w stronę szczytu nie zaczęli zalewać.
W ten sposób ginie kolejna droga po której góralem można było kręcić.