PDA

Zobacz pełną wersję : VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań



Stały Bywalec
15-11-2007, 09:25
Zauważyłem niezwykłe ożywienie "w temacie" KIMB. Zatem jako wybrany przez Was na ubiegłorocznym kongresie "Prezydent Forum" przejmuję sprawy w swoje ręce.

Termin mamy już ustalony: 16-18 maja 2008 r. Obrady główne: 17/18 maja. I to się nie zmieni.

A teraz proszę o zgłaszanie - w tym wątku tematycznym oraz do końca bieżącego roku - uzgodnionych z gospodarzem (koniecznie !) propozycji lokalizacji VII KIMB w ww. terminie.
Możemy sobie (także w tym wątku) podyskutować, zgłaszać wątpliwości, podawać wszelkie "za" i "przeciw", pytać się wzajemnie i sobie odpowiadać, etc., etc.
Ale to jeszcze nie będzie głosowanie, a jedynie "kampania przedwyborcza".
I tym się zajmiemy, jak powyżej napisałem, do końca roku.

A w styczniu (przez cały miesiąc) zrobimy sobie na Naszym Forum głosowanie w celu wyboru lokalizacji KIMB.
Jawne. Jednak ograniczone tylko do tych zalogowanych członków Naszej Społeczności, którzy:
1) w chwili głosowania będą mieli na Forum nie mniej niż 50 postów,
2) zadeklarują (uczciwie, przed samym sobą), że naprawdę chcą uczestniczyć w VII KIMB i tylko jakiś kataklizm (urodziny albo zgon, ślub albo rozwód, itp.) byłby w stanie im to uniemożliwić.
Oczywiście powyższe ograniczenie odnosi się tylko do "czynnego" prawa wyborczego, a nie samego uczestnictwa w KIMB. Tego ostatniego nie będziemy chyba limitować - kto zechce, ten przyjedzie.

Dla potrzeb głosowania otworzę nowy wątek tematyczny. Ja to uczynię. I proszę mi "nie wychodzić przed orkiestrę". Osobiście też policzę Wasze głosy, eliminując osoby niemające na koncie 50 postów oraz osoby w sposób podejrzany w ostatnich dniach nabijające sobie "licznik". I osobiście ogłoszę rezultat wyborów miejsca KIMB.

Może zresztą głosowanie okaże się niepotrzebne - np. wtedy, gdy zgłoszona zostanie tylko jedna proponowana lokalizacja. Przypominam, iż osoba zgłaszająca powinna bezwzględnie posiadać akceptację gospodarza.

A od lutego 2008 r. otworzę znów nowy temat, a mianowicie listę obecności na VII KIMB. Będziemy tam zgłaszać siebie samych i osoby towarzyszące.

Tyle co do mojej roli organizacyjnej. Oczywiście równolegle można (i trzeba) będzie inicjować tematy dotyczące porządku obrad VII KIMB, jego części oficjalnej i nieoficjalnej, towarzysko - konsumpcyjnej. Ale tu już zdaję się na Waszą inwencję - na Forum jest kilku doskonałych wodzirejów, znacznie lepszych ode mnie. :-)

andrzej627
15-11-2007, 09:56
jako wybrany przez Was na ubiegłorocznym kongresie "Prezydent Forum" przejmuję sprawy w swoje ręce.

Popieram Cię i zgadzam się z Tobą w 100%.

Stały Bywalec
15-11-2007, 10:34
Popieram Cię i zgadzam się z Tobą w 100%.
No, powiedzmy w 99,9%.
Ja się troszeczkę pomyliłem - wybraliście mnie bowiem nie na "ubiegłorocznym" KIMB (jak pomyłkowo napisałem), lecz na tegorocznym VI KIMB w maju 2007 r.
Pisząc "ubiegłorocznym" wyprzedziłem nieco czas. Który i tak szybko biegnie - ani się obejrzymy, a już będziemy "obradować" na VII KIMB.:grin:

andrzej627
15-11-2007, 10:47
Myślami jesteśmy już w maju.

andrzej627
15-11-2007, 14:19
Zgłaszam Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych.

Rozmawiałem właśnie z Jackiem. Gospodarze nie tylko zgadzają się na KIMB w tym tereminie, ale

(...) są szczęśliwi i zapraszają. Sala czeka. Można już teraz przyjechać i sprawdzić. Trzeba tylko odgarnąć śnieg, który cały czas sypie.

Piotr
15-11-2007, 15:23
Zauważyłem niezwykłe ożywienie "w temacie"
Ładny tekst, napisałeś się, napisałeś - tylko po co? :) Skoro już wszystko ustalone i nawet wynika z tegoż postu. Chce Ci się jakieś głosowania i inne bzdety robić w tej sytuacji?:mrgreen:

Stały Bywalec
15-11-2007, 15:31
Piotrze, jesteś ... malkontentem.

I niech to wystarczy za komentarz. Masz chyba dziś zły dzień - podobnie jak niedawno Prezes PiS, gdy sugerował swoim byłym zastępcom zrzeczenie się mandatów sejmowych.:grin:

Piotr
15-11-2007, 18:47
Piotrze, jesteś ... malkontentem.
Zawsze byłem:-D
Ale malkontenctwo w tymże wynika jedynie z troski o kwestie formalne. Ot, zrobiłeś ustawiony "przetarg" na miejsce KIMB i tyle. I nie myśl że w związku z tym Ci odpuszcze i nie powiadomie CBA ;)

Stały Bywalec
15-11-2007, 20:20
Zawsze byłem:-D
Ale malkontenctwo w tymże wynika jedynie z troski o kwestie formalne. Ot, zrobiłeś ustawiony "przetarg" na miejsce KIMB i tyle. I nie myśl że w związku z tym Ci odpuszcze i nie powiadomie CBA ;)

Ależ skąd ?!

Możesz zgłosiić jakąś inną lokalizację niż podana przez Andrzeja 627 (wcześniej uzgodnioną z gospodarzem obiektu). Zostanie w styczniu poddana pod jawne głosowanie, które przecież na bieżąco będziesz śledził.

Wcześniej, do końca roku, możesz nas wszystkich do swojej propozycji przekonywać. I to Ty stoisz w uprzywilejowanej sytuacji - masz bowiem dar pisania. Kiedyś nazywano to "lekkim piórem", teraz chyba "miękką klawiaturą"...:razz:

A ewentualne wątpliwości niech rozstrzygnie sejmowa komisja śledcza !:razz:

krawc
18-11-2007, 22:06
Wydaje mi się, że możemy przyjąć, iż wszelkie propozycje miejsca kolejnego KIMB-u, zgłoszone przed terminem ustalonym przez SB, są tylko "głosami w dyskusji wstępnej". Dlatego też proponuję nie sugerować się nimi.Ażeby trochę zaś namieszać..marzy mi sie jakoweś miejsce dzikie..z dala od większych skupisk ludzkich...a Pod Caryńską ...miło jest wpadać...tak przy okazji.

krawc
18-11-2007, 22:16
P.S. Bezwstydnie przyznaję, że post powyższy pojawił sie tylko dlatego, ze SB określił warunek brzegowy, dający prawo do głosowania-liczbę postów na forum. Osobiście, jako uczestnikowi kilku KIMB-ów, aczkolwiek rzadko sie produkującemu na forum, warunek ten nie za bardzo mi się podoba, ale cóż...jest SB inicjatorem i niekwestionowanym Prezydentem KIMB-u..więc mu się podporządkuję, choć resztki mych włosów..wypaść chcą na na znak protestu....

andrzej627
18-11-2007, 23:43
Bob, myślę, że dobrze być już w Bieszczadach na początku tygodnia, albo wcześniej i wpaść na weekend na KIMB.

Derty
19-11-2007, 22:55
marzy mi sie jakoweś miejsce dzikie..z dala od większych skupisk ludzkich..

SR drogi Bobie?:D To wymieniany drzewiej wariant Sękowca:)

Pozdrawiam,
Derty

iza
19-11-2007, 23:45
Drogi Derciku SR to może i dzikie , ale co to ma wspólnego z Sękowcem ?
Sękowiec jak powszechnie wiadomo jest najbardziej dziki z wszystkich innych równie dzikich wariantów

kobieta_bieszczadzka
11-12-2007, 20:08
hm.....a ja tak sobie zaproponuje........... "Wisan" Bystre. Do dyspozycji jest 12 domków 4-5 osobowych ,4 pokoje 3 osobowe,4 pokoje 2 osobowe i 1 pokój 4 osobowy.Chata dymna jest w stanie pomieścić ok 50-60 osób... termin jest wolny.... rozmowa wstępna przeprowadzona....... tylko czy miejsce jest, że tak powiem odpowiednie.... hm..... Poproszę o sugestie co o tym sądzicie? na pw .... tu nie wolno :-P :-)

Ps. Pieczenie mięsiwa możliwe....... oraz oczywiście ceny za noclegi niższe dla grupy.....



Ps. 2 Hm... widzę, iż to co poniżej, to wina sformułowania mojego postu..... przepraszam...... Ale Jaro miał co robić...... :-P

Derty
11-12-2007, 22:26
Hej:)
Nie byłem - jestem za:D

Derty

Stały Bywalec
15-12-2007, 21:54
A zatem mamy już 2 propozycje lokalizacji VII KIMB w dn. 16-18 maja 2008 r. (obrady główne:17/18 maja):
1. Zajazd pod Caryńską w Ustrzykach Grn. http://www.carynska.pl/
2. Ośrodek "Wisan" w Bystrem k/Baligrodu http://www.pensjonat.wisan.pl/

andrzej627
16-12-2007, 21:33
Ta wiadomość została usunięta przez kobieta_bieszczadzka. Powód: nie na temat, więc się usunełam

Kasiu, sama siebie cenzurujesz? A przecież w tym wątku miała być dyskusja:


Możemy sobie (także w tym wątku) podyskutować, zgłaszać wątpliwości, podawać wszelkie "za" i "przeciw", pytać się wzajemnie i sobie odpowiadać, etc., etc.
Ale to jeszcze nie będzie głosowanie, a jedynie "kampania przedwyborcza".

Mój post też jest chyba nie na temat.

krawc
16-12-2007, 21:49
W całej rozciągłości zgadzam sie z Andrzejem-na tym panelu mieliśmy dyskutować. Dlatego za nieuprawnione uznać należy ingerencje cenzorskie Jaro -żądam przywrócenia postów usuniętych

andrzej627
16-12-2007, 23:02
Wracając do meritum, w 2006 roku zaproponowałem Bystre, ale ta lokalizacja nie wywołała wtedy entuzjazmu.

iza
17-12-2007, 00:13
:-P:-Poj Andrzeju ............... marnie reklame robiłeś :!:

kobieta_bieszczadzka
17-12-2007, 00:24
Z tego co pamiętam Andrzeju zaproponowałeś Ośrodek Bystre.... a Wisan to troszkę chyba jednak inny klimat i ceny..... :-).... zresztą zobaczymy co z tego wyjdzie...


pozdrav

andrzej627
17-12-2007, 11:00
Z tego co pamiętam Andrzeju zaproponowałeś Ośrodek Bystre....
Zgadza się. Wtedy dyskusja o lokalizacji zaczęła się późno, a my już mieliśmy zarezerwowane w tym ośrodku noclegi.

Przypominam:


A teraz proszę o zgłaszanie - w tym wątku tematycznym oraz do końca bieżącego roku - uzgodnionych z gospodarzem (koniecznie !) propozycji lokalizacji VII KIMB w ww. terminie.

Koniec roku już blisko.

Jaro
17-12-2007, 19:37
W całej rozciągłości zgadzam sie z Andrzejem-na tym panelu mieliśmy dyskutować. Dlatego za nieuprawnione uznać należy ingerencje cenzorskie Jaro -żądam przywrócenia postów usuniętych

Owszem mieliśmy dyskutować, ale w postach które usunąłem nie było żadnych konkretów, tylko głosy (przynajmniej ja tak to odebrałem), które wg mnie nic do tej dyskusji nie wnoszą. Jeśli jesteście za (lub przeciw) to wpiszcie dlaczego i przekonajcie ludzi do swoich racji.

Xiro
30-12-2007, 00:39
(przynajmniej ja tak to odebrałem), .

zdrówko cenzury.. (wiecznie żywej niczym tow.L )

wojtek legionowo
30-12-2007, 03:13
Więc kiedy zaczniemy wybierać miejsce.Bo mam straszna ochotę pojawić się na KIMBie nie tylko ja ,ale córa i żona też,więc jak to będzie z głosowaniem,bo korzystamy z jednego komputera.

Stały Bywalec
30-12-2007, 18:47
Więc kiedy zaczniemy wybierać miejsce.Bo mam straszna ochotę pojawić się na KIMBie nie tylko ja ,ale córa i żona też,więc jak to będzie z głosowaniem,bo korzystamy z jednego komputera.
Przypomnij sobie 1-szy post z tego wątku. Głosować będziemy (jawnie) już pojutrze - założę w tym celu nowy, specjalny wątek "wyborczy".

A co do głosowania Twojej płci pięknej (chodzi oczywiście o Twoją Żonę i Córkę, a nie o Ciebie), to niestety - jeśli Panie nie są odrębnie zalogowane, to nie zagłosują. Na KIMBIE będą natomiast jak najmilej widziane !!!

krawc
01-01-2008, 20:21
I zaczął sie czas głosowania nad miejscem kolejnego KiMB-u. A nasz Prezydent SB wykazuje sie dużą stanowczością. Sam nie wiem - despota to czy tylko porządek lubi? Bo już miałem petycję pisać, w sprawie zwolnienia starego wiarusa z obowiązku posiadania 50 postów, ale spóźniłem sie, bo wcześniej uprzedził innego wiarusa o braku takiej możliwości.Będę wiec licznik nabijał...czego w zasadzie SB wcześniej zabraniał ale jak widzę- zmiękł nieco.

Stały Bywalec
03-01-2008, 20:07
(...) Będę wiec licznik nabijał...czego w zasadzie SB wcześniej zabraniał ale jak widzę- zmiękł nieco.
Względy techniczne. Licznik postów na Naszym Forum zawsze wskazuje liczbę ostatnią, a nie z daty zamieszczenia konkretnego postu. Nawet jeśli się cofniesz do któregoś wcześniejszego postu, to będziesz miał przy nim (pod swoim nickiem) zapisaną liczbę aktualną na chwilę wstawienia postu ostatniego.