PDA

Zobacz pełną wersję : [Ustrzyki Górne] Hotel Górski



Anonymous
05-07-2002, 12:08
Witam,
Mam ogromną prośbę o podanie kwatery, która jest pięknie położona (to mój pierwszy wyjazd w Bieszczady) i posiada:
Placyk zabaw dla dzieci (jadę z żoną i 2-letnią córką)
Pokoje z łazienkami (czyste i zadbane)
Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia całodziennego (albo w pobliżu jest dobry bar)

Będę ogromnie zobowiązany za pomoc.
Pozdrawiam.
Igor Dyniewicz

agajotek
05-07-2002, 15:26
moge polecić np.Hotel Górski w Ustrzykach Górnych, spełnia chyba wszystkie wymagane przez Ciebie warunki, a oprócz tego jest połozony w cudnym miejscu i słychać szum Wołosatki...ach...

delux
09-07-2012, 13:48
:cry:wszystko o.k ,gdyby jeszcze ceny mieli inne....

don Enrico
09-07-2012, 23:24
:cry:wszystko o.k ,gdyby jeszcze ceny mieli inne....
Twoja odpowiedź na post sprzed 10 lat mnie zastanowiła : co masz na myśli pisząc :
gdyby jeszcze ceny mieli inne.
Teraz , w 2012 roku sugerujesz że ceny powinny być niższe ? czy wyższe ?

Wojtek Pysz
10-07-2012, 06:17
Twoja odpowiedź na post sprzed 10 lat mnie zastanowiła : co masz na myśli pisząc...
Och, zadajesz takie trudne pytania! Kolega Delux zazwyczaj odpowiada, nie zwracając uwagi na to komu odpowiada oraz kiedy to było napisane;)

delux
10-07-2012, 08:06
oczywiście niższe ,miałem na myśli aktualne....

:oops:Mea Culpa....

robines
10-07-2012, 23:19
Lubie górski bo fajną jajecznice na śniadania tam podają.Pokoje(łazienki zaś w szczególności)komuną zalatują że hej ale dziewczyny na recepcji są tak sympatyczne że ta komuna taka odwilżowa jakaś.Ceny za nocleg nie zmieniane są od kilku lat(zmiana była tylko raz i to w dół,jakieś 3 latka temu).Zimą to nawet taniej jak w agro przespać tam się można...Teraz sezon i każdy chce zarobić,oni też.Niższe jeszcze ceny może p.skórka "wytarguje".

Kamil Wójcik
09-05-2013, 14:42
Niemal co roku jeżdżę do Górskiego i śmiało mogę polecić. W zasadzie nie dostrzegam minusów.
Doceniam to, że niemal z każdym sezonem jakiś element jest unowocześniany/modernizowany.

BieszczadniętyW
28-11-2014, 23:49
Tak dla uaktualnienia wątku, ja także od kilku lat bywam raz do roku na jesieni w Górskim w Ustrzykach G. i w tym okresie z czystym sumieniem polecam. Cisza, spokój, bardzo dobre warunki, śniadania w wersji szwedzki stół. Nie wiem jak to wygląda kiedy latem są tłumy i pełne pole namiotowe nieopodal;), ale jesienią bardzo ok.