PDA

Zobacz pełną wersję : [Wetlina] U Rumcajsa



Anika
05-07-2002, 16:30
Witam!
Wybieram się latem w Bieszczady i szukam przyzwoitego noclegu dla 3 osób. Słyszałam o pensjonacie "U Rumcajsa" w Wetlinie - czy na pewno warto?
Dziękuję za każdą odpowiedź-
Anika

marekm
05-07-2002, 18:02
Moja opinia jest bardzo subiektywna i będą opozycjoniści co do niej.
Spałem tam jedną noc i się wyniosłem do znacznie tańszego i sympatyczniejszego miejsca i gospodarza. Napewno jest tam czysto, są tam pokoje z łazienkami i z dostępem do nich. Nie ma "kuchni turystycznej"
ani możliwości czegoś do picia w pokoju. Wybór należy do ciebie.
marekm

Anika
06-07-2002, 10:02
Dzięki za wiadomość. Nie znam zupełnie innych kwater, więc
pewnie się zdecyduję. Chyba że polecisz mi coś naprawdę
miłego...
Aha, nie mam nic przeciwko czystości i łazience...

Pozdrawiam
Anika

Piotr
10-07-2002, 01:13
"U Rumcajsa" to trochę taki kołchoz turystyczny, w miarę czysto, ale:
- w pokojach ciasno
- w toaletach ciasno (niestety niemal niemożliwe jest np. usiąść na "tronie" przy zamkniętych drzwiach osobom powyżej 180 cm wzrostu)
- sporo ludzi, którzy czasem nie wiedzieć czemu lubią wyżerać innym jedzenie z lodówki stojącej na korytarzu. Trzeba pilnować swojego prowiantu zwłaszcza przed żarłocznymi studentami młodszych roczników
:-((( .

Osobom podróżującym w nielicznych zespołach (2 osoby) zdecydowanie polecam kwatery agroturystyczne - jest ich kilka w Wetlinie.

A jedzonko - w Zajeździe Pod Połoniną :-))) pyszna ogórkowa, placki i naleśniki z serem i jagodami :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tomek
10-07-2002, 16:25
Mozna posic o namiary na to znacznie tansze i sympatyczniejsze miejsce

Anika
15-07-2002, 10:14
Jesteście świetni!
Dzięki za wiadomości, zwłaszcza te dotyczące menu... - nabieram coraz większego "apetytu" i to nie tylko na wędrówki po górach :)

Pozdrawiam

Anika
15-07-2002, 10:18
Witam!
I w takim razie proszę o te namiary :)
Chyba zdecyduję sie na wyjazd "W ciemno", więc na pewno się przydadzą
Pozdrawiam