PDA

Zobacz pełną wersję : Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.



andrzej627
06-12-2007, 22:30
Widząc duże zainteresowanie forumowymi naklejkami, naszywkami, koszulkami itp. otwieram wątek poświęcony temu tematowi.

Iza, rozumiem, że przejmujesz inicjatywę w tej sprawie i zajmiesz się nią z właściwą Tobie energią.

Polej
07-12-2007, 09:56
Jestem jak najbardziej za pomysłem „gadżetowym”. Koszulki, naklejki na samochód, „blachy” do wpinania, smycz to dobry pomysł. W ubiegłym roku organizowałem rajd rodzinny i załatwiłem koszulki o dość dobrej jakości (bawełna 200 g), z obustronnym nadrukiem w cenie 22 zł/szt. Blachy do wpięcia w cenie 5zł/szt. Były to małe nakłady (15 szt.), myślę, że przy większych nakładach cena powinna być niższa.
Trzeba pomyśleć nad odpowiednią grafiką, treścią nadruku (może zrobić mały konkurs ?) i zabrać się do roboty, aby na wiosnę zdążyć.
W razie potrzeby służę pomocą.

iza
07-12-2007, 10:37
Polej proszę dać kontakt do " producenta " , chętnie zadzwonie i pogadam o cenach .
Co do konkursu to pomysł może i niezły ale znów wprowadzi zamięszanie i przeciągnie sprawę w czasie . Mamy już coś w rodzaju logo - znaczki z KIMB-ów . Trzeba poprosić Marka aby nam teraz taki ogólny znaczek stworzył .
Jeśli mamy coś robić to może zacznijmy od razu robić a skończmy z obradowaniem
co do niczego nie doprowadzi .

Polej
07-12-2007, 10:57
Jeśli mamy coś robić to może zacznijmy od razu robić a skończmy z obradowaniem
co do niczego nie doprowadzi .

Dokładnie. Namiary prześlę Tobie na priva w sobotę, jestem teraz w delegacji.

Stały Bywalec
07-12-2007, 21:56
Trzymam teraz w dłoni odznakę - plakietkę z napisem (CYT. DOKŁADNIE):

"St@ły Bywalec

I KONGRES INTERNAUTÓW
MIŁOŚNIKÓW BIESZCZAD
14 WRZEŚNIA 2002
DWERNIK"

Przypnę ją sobie do ubrania podczas najbliższego Sylwestra, którego zamierzam spędzić w Ostoi w Suchych Rzekach.

No i co Wy na to ?

Jaro
07-12-2007, 23:23
Myslę, że będę w stanie dać lepszą cenę na koszulki, nawet przy podobnym nakładzie, ale szczegóły podam jutro wieczorem.

iza
08-12-2007, 00:21
I bardzo dobrze prosimy o niską cenę i wysoką jakość ( nie jakiś byle jaki materiał ) .
Osobiście jestem jak najbardziej za koszulkami jednak na pierwszym miejscu stawiam na nalepki samochodowe . Koszulka jak koszulka starczy na dwa dni i koniec koszulki,bo w przepoconej chodzić nie będę a prać mi się nie zechce ( to w Bieszczadach ) .
Nalepeczkę sobie na samochodzik nakleję i może spotkam pod jakimś marketem ( nie to że lubie markety ale wyszło że pracuje w czterech ) bratnią duszę , a wiadomo ludzi tam kręci się niemiara .
…………………. i o dziwo mąż mi mówi :a jasne naklejaj sobie ………a nic nie wspomina o szpeceniu samochodu bądź innych szkodach………..

pozdrawiam i czekam na dalsze info

Barnaba
08-12-2007, 01:45
a ja nalepie na samochód i dostane w łeb za oblepianie cudzych samochodów.
Mniemam że prędzej kupie koszulke / polar niż auto do oplepienia. Choć sama ramka.... no może w łeb nie dostanę (za nalepkę może też nie), ale już bankowo nie szarpnę się na paliwo co by śmigać 700km tam i 700 do Poznania.... więc po oblepionym aucie nikt mnie nie pozna... już prędzej po samych blachach PO w nietypowym miejscu Bertranda poznają .... bez nalepki i ramki

Jestem za ciuchem.
Iza, a koszulki nikt Ci nie każe zmieniać- będziesz miała spokój od komarów.

Derty
08-12-2007, 02:15
Przypnę ją sobie do ubrania podczas najbliższego Sylwestra, którego zamierzam spędzić w Ostoi w Suchych Rzekach.

No i co Wy na to ?

Ja na to tak - zakładam łańcuchy na swoje czarne monstrum i jadę do SR:D Sprawdzić zgodność z regulaminem tej naklejki:D Następnie udam się kawałeczek obok, do Mucznego, gdzie zamierzam wypić piwko z ojcem Barnaby:D O ile monstrum da radę - plan wykonam;D Gdyby do tego czasu udało się wykonać nalepki na samochody ewentualnie ramki na tablice z odpowiednimi znakami, to zaopatrzę swe monstrum w te znaki:)
Tu powiem, że podoba mi się drzewko z logo Forum. Jest nieco dwuznaczne:P
Niestety nie mam zielonego pojęcia, gdzie można te gadżety wykonać więc zdaję się na doświadczonych forumowiczów:)

Pozdrawiam,
Derty

kobieta_bieszczadzka
08-12-2007, 02:19
będziesz miała spokój od komarów.


tylko muchy się zlecą.... 8-)


myślę, że i koszulki i nalepki są wskazane.... nie każdy ma afto...żeby sobie nalepić... a koszulek zawsze można kupić tyle ile dni wyjazdu ;).... można iść dalej... tzw. "smycze", też można zrobić niewielkim kosztem... a wtedy można je wykorzystywać na KIMB-ach do identyfikatorów... takie tam babskie pomysły ...

projekt myślę, że powinien być poddany jednak opinii, jeśli nie ogólnej to może admina 8-).....

pozdav

dziabka1
08-12-2007, 20:16
Ja jestem za koszulkami i naklejankami. Niektórzy mają samochody - fajnie byłoby się obkleić forumowymi nalepkami.
A koszulki zbieram z róznorodnych ulotnych okazji, więc taka koszulka to rzadka gratka ;)
Pl.rec.gory zwany preclem ma naszywki - tyż fajny pomysł.

Podoba mi się taka uniformizacja

madziaba

buba
09-12-2007, 00:37
mnie tez kazda koszulka przypomina jakies miejsce, impreze, osobe, rajd... taka z forum to juz super by bylo :))) jestem za!!!! naklejke tez chce!!!

a naszywki tez beda??? mam juz na bluzie z beskidzkiego forum, z forum e-gory, jeszcze brakuje tego i sudeckiego :D

WojtekR
09-12-2007, 00:51
A kasę za gadżety przeznaczyć można na różne cele: te bardzo szczytne (np. odbudowę cerkwi w Komańczy) lub trochę mniej szczytne, ale też ważne (np. organizację KIMB-ów). Jestem optymistą?:-D;)

Fiaa
09-12-2007, 00:56
Off topic w oftopiku. :D

Buba, jakie forum beskidzkie polecasz? (znaczy, na jakim jesteś zarejestrowana). ;)

dziabka1
09-12-2007, 11:22
A kasę za gadżety przeznaczyć można na różne cele: te bardzo szczytne (np. odbudowę cerkwi w Komańczy)

Oczywiście! Pewnie dużo nie bedzie, ale za to sam fakt, że forum się dołożyło... ;)

Czarek pl
09-12-2007, 13:58
Pomysl EKSTRA!Trzymam kciuki żeby sie udało.A i Wojtkowy szczytny cel jest do przemyslenia.Pozdrawiam.

lucyna
09-12-2007, 14:21
Jestem za, a nawet przeciw. Za koszulkami. Fajnie byłoby połączyć dwie inicjatywy i dla Bieszczadzkich Powsimord zrobić dodatkowe koszulki. Pięknie wyróżnialiby się na KIMBie. I jeszcze jedna koszulka dla kimbowego Mistrza Kuchni i Podkuchcików.

andrzej627
09-12-2007, 14:29
A kasę za gadżety przeznaczyć można na różne cele
Wojtek, właściwie jak sobie to wyobrażasz?

Jaro
09-12-2007, 14:31
Jeśli chodzi o koszulki to mogę załatwić koszulki firmy stedman gramatura 180 idealny pod nadruki (na takich robimy nadruki dla klientow) w cenie max 11 pln, (jesli bedzie konkretna ilosc to moze jeszcze cos utarguje u dostawcy) do tego nadruk duzy (plecy) 3,66 pln za 1 kolor, maly nadruk 3,05 pln za 1 kolor, do tego dochodzi przygotowanie projektu (nie opracowanie) 30 pln/ilosc sztuk, naswietlenie sita 12,20 pln/ilosc sztuk.
Zakladajac ze byloby 20 koszulek z nadrukiem malym z przodu i z dużym z tylu to wychodzi niecale 19,82 zetow za koszulkę (im więcej koszulek tym koszt przygotowania projektu i naświetlenia rozkłada się na więcej i taniej wychodzi).

andrzej627
09-12-2007, 14:55
Jeśli chodzi o koszulki to mogę załatwić koszulki firmy(...)
Jaro, cieszę się, że pojawiają się konkretne propozycje.

kobieta_bieszczadzka
09-12-2007, 14:56
no dobra... mamy orientacyjną cenę koszulek...powiedzmy, że było by zlecenie na 30 sztuk lub więcej... aby coś przeznaczyć na jakiś cel, cena faktyczna musi być ciut wyższa... np;: 5 zł więcej na każdej koszulce... i to co zostanie po pokryciu kosztów wymienionych przez Jaro, zostało by przekazane na jakiś konkretny cel.... Inaczej tego sobie nie wyobrażam... no chyba, że znajdziecie sponsora .... :]

andrzej627
09-12-2007, 15:37
... aby coś przeznaczyć na jakiś cel, cena faktyczna musi być ciut wyższa...
Kasiu, nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, którego jeszcze nie upolowaliśmy.

Widzę takie etapy:

1/ Projekt - naklejka, naszywka, koszulka ... Trzeba uzgodnić szczegóły. To wydaje się stosunkowo proste, ale właśnie w szczegółach tkwi diabeł.

2/ Wykonanie. Znalezienie wykonawców nie powinno chyba być trudne, ale pojawią się sprawy finansowe.

3/ Dystrybucja - wysyłka pocztą, sposób zapłaty, ... Kto będzie się tym zajmował? Tutaj sprawa się skomplikuje.

4/ Kto będzie miał z tego zysk i co z nim zrobi? Nie wiem.

andrzej627
09-12-2007, 16:23
1/ Projekt - naklejka, naszywka, koszulka ...
Forum ma już swoje logo. Naklejka mogłaby być więc taka: logo.png (http://forum.bieszczady.info.pl/images/bieszczady/logo.png). Oczywiście musiałby się na to zgodzić administrator forum.

Jaro
09-12-2007, 16:27
Forum ma już swoje logo. Naklejka mogłaby być więc taka: logo.png (http://forum.bieszczady.info.pl/images/bieszczady/logo.png). Oczywiście musiałby się na to zgodzić administrator forum.

Dla ścisłości to forum.bieszczady.info.pl

andrzej627
09-12-2007, 16:41
Dla ścisłości to forum.bieszczady.info.pl
Oczywiście, ale logo tego forum jest jakie jest. Czy w takiej postaci nadaje się na nalepkę? Nie jestem o tym w 100% przekonany.

Na naklejce powinno być logo - symbol tego forum, być może w zmienionej postaci.

andrzej627
09-12-2007, 16:56
Przyszło mi teraz do głowy:
Na najbliższym KIMBie administratorzy forów bieszczadzkich mogliby rozdawać takie nalepki ze swoim logo w ramach reklamy.

Jaro
09-12-2007, 17:05
Co niektórzy załapali się na naklejkę na ramkę tablicy rej. już w tym roku. Jeszcze co do powyższego logo. Ma ono dwa kolorki więc koszt nadruku trzeba liczyć x2.

kobieta_bieszczadzka
09-12-2007, 19:12
Mam sporo koszulek i gadżetów ze zlotów Westmenów.... nadruk jest zawsze jednokolorowy... i moim zdanie jest to wystarczające... nie ma sensu podwyższać kosztów dodatkowo.... proponuje zrobić kilka projektów i wybrać najlepszy.... jeśli zaczniemy deliberować nad tym za mocno, to tak jak mówiła Iza, znów zaczną się niekończące sie dyskusje, zazwyczaj bezowocne....

Skoro Jaro zaproponował konkretne ceny to rozumiem, ze mógłby się zająć samym wykonawstwem.... Hm... zysk.... Jaro wymienił tylko koszty.... nie było mowy o zysku.... dlatego we wcześniejszej wypowiedzi zrobiłam pewne założenie.... inaczej, nie będzie czego przeznaczać na jakiś tam dodatkowy cel... Co do dystrybucji... zasady proste.... "X" zamawia tyle i tyle koszulek, dolicza sie koszt przesyłki i przelewa na konto lub jeśli ktoś woli sie zabezpieczyć, że otrzyma koszulki, opcja za pobraniem....kwestia kto je powysyła..... :) ......A z uzyskanych funduszy też prosto sie rozliczyć :]..... no zawsze można wystawić na allegro :-P....

Jaro
09-12-2007, 19:35
Podałem ceny firmy, która robi dla nas nadruki od kilku lat. Jeśli ktoś sobie życzy moge załatwić koszulki i za 5 zetów, ale nie biorę odpowiedzialności jeśli się rozlecą po kilku praniach.
Jeśli ja miałbym się tym zajmować to tylko przedpłata przed wykonaniem nadruku (czystą koszulkę mogę oddać, nadrukowaną już nie), nie chciałbym później zostać z koszulkami tak jak kiedyś kolega, który robił plakietki na KIMB.

andrzej627
09-12-2007, 19:39
Co do dystrybucji... zasady proste....

Cieszę się, że tak uważasz. Kiedyś było zamieszaniem z plakietkami na KIMB, więc jestem jednak w tym temacie trochę sceptycznie nastawiony.

przelewa na konto lub (...) opcja za pobraniem
A nie można by przez PayPal (http://www.paypal.pl/pl)?

kwestia kto je powysyła..... :)
No właśnie.

kobieta_bieszczadzka
09-12-2007, 19:55
No jak ładnie poprosimy Jaro i dostosujemy się do jego warunków, to nam powysyła :) ..... Postawimy mu piwo, nalewkę i otrzyma uścisk dłoni Prezesa... :).... Nie wiem jaka sprawa z plakietkami.... na KIMB w Pantałyku.... przywiozłam wszystkie które przysłał mi Hubert... :P...no chyba, że coś innego jeszcze było, o czym nie wiem ...... :) ....

kobieta_bieszczadzka
10-12-2007, 15:18
A tak technicznie... trzeba wybrać kolor koszulki, wtedy łatwiej dostosować projekt :P ....

czarny ?
zielony ?
biały ?
pomarańcz ?

jakieś sugestie?

może inne jeszcze?

wtak
10-12-2007, 15:25
może khaki.. :razz:

Polej
10-12-2007, 16:19
A tak technicznie... trzeba wybrać kolor koszulki,
Trzeba się zastanowić, czy koszulka ma mieć charakter czysto gadżetow-oozdobno-pamiątkowy, czy też ma być praktyczna, do użytku na szlaku. To też ważne, bo np w czarnej koszulce ciężko latem w słońcu chodzić po szlaku ;).

iza
10-12-2007, 16:25
Skorzystałam z kontaktu Poleja , wstępna oferta uzyskana przez telefon przedstawia się następująco :
- koszulki – gramatura 180 + wydruk z tyłu duży z przodu mały wykonany techniką pigmentową ( można prasować , mniej się wyciera ) do trzech kolorów w wydruku
w cenie 19,80 przy ilości 30szt , można stargować ze 2zł przy ilości szt.150
-nalepki na szybę w wymiarze 15x20cm na bezbarwnej foli pełnokolorowe 2,30 za sztukę
- naklejka ( nie wkładka ) pod tablice w cenie 1,22 za szt .
- wkładek pod tablice nie robią

Podano cenny brutto .

p.s.
Stawiam na kolor zielony – praktyczny i nie płowieje tak szybko jak czarny

I proszę trochę szybciej obradować ponieważ mam plan w maju mieć już te koszulki

Pozdrawiam

trzykropkiinicwiecej
10-12-2007, 17:43
...ktoś tam wyżej nadmienił kolor KHAKI.. praktyczny i miły dla oka...

Derty
10-12-2007, 18:04
Stawiam na kolor zielony – praktyczny i nie płowieje tak szybko jak czarny

I proszę trochę szybciej obradować ponieważ mam plan w maju mieć już te koszulki


2 razy za:D

Ja się piszę na 4 takie koszulki w 2 rozmiarach. I z 6 naklejek samochodowych zamówię na tablice (chyba po dwie na auto?).

Gdzie jest wzór graficzny? Ja się nie podejmuję wykonać takich plików, bo po audycie wykasowałem programy i czekam na legalną instalkę Fotoszopy i Corela, i czekam i czekam...(dobrze choć, że na wolności:P)

Pozdrawiam,
Derty

lucyna
10-12-2007, 18:48
Zieleń ok tylko jaki odcień. Optowałabym za ciemnozielonym lub khaki.

dziabka1
10-12-2007, 21:19
Ała! Tylko nie zielony!
A nie da se kilka wersji kolorystycznych? Bo ja to ideologicznie, czerwoną bym chciała ;)
A wiemy już, jakie logo? Może jeszcze dodać każdemu indywidualnie koszulkę z loginem forumowym ;))

Derty
10-12-2007, 22:49
Hej:)
Dziabko - mnie każdy kolorek pasuje. Gdy wdziałem czerwoną ze znakami Regetowa, to mi piwo chcieli postawić w jednym fajnym miejscu:P Zielona jest dobra na chaszczowanie, czarna na wieczorne wizyty w knajpach, błękitna upiększa:D Mnie obojętne... znak, jak wyczytałem z wcześniejszej dyskusji, miałby być po prostu logo Forum. Ale czy Admin na to zezwoli? Jak już wspomniałem, logo jest OK, a drzewko zgodne z moim widzeniem świata:P

Co do sposobu dostarczania wyrobów - jeśli by sie zebrały grupy w miastach, to wskazane osoby mogłyby się porozumieć z ludźmi z sąsiedztwa i odebrać towarek w ich imieniu. Wcześniej zrobiliby listę zamawiających i szebrali kasę na opłacenie przesyłki. Przy okazji wiele osób dotąd nie znających się miałoby okazję kontaktu 3-go stopnia:D Koszty przesyłki spadłyby wielokrotnie. Gorzej z osobami z małych miejscowości daleko od szosy...

Ja zgłaszam się na osobę kontaktową w stolicy. Chyba, że ktoś bardzo by mi chciał pomagać...

Pozdrawiam,
Derty

kobieta_bieszczadzka
10-12-2007, 23:34
No całkiem dobry pomysł :-P... mogę się zgłosić jako kontakt w Lublinie... ja też stawiam na ciemnozieloną lub khaki, no ewentualnie jakieś inne barwy ochronne :)... błagam tylko nie czerwony :).... hehehe ... no i tym sposobem, znów chyba nie dojdziemy do punktu spójnego.... a z tyłu nadruk będzie taki sam jak z przodu czy np.: jakiś inny?... /motto?, znaczek? jakiś diabeł ?/ :D

iza
10-12-2007, 23:36
Może jeszcze dodać każdemu indywidualnie koszulkę z loginem forumowym ;))

Może i tak.............. tylko czy to czasem nie wyjdzie dodatkowo 30zl za sztuke plus jakies tam jeszcze inne koszta ?

Oby nikt nie zechciał innego fasonu ( np kołnierzyka obszywanego koronką )
-jak widzę w kwestii kolorów zaczyna się nam festynowo robić , ale z drugiej stronynie jesteśmy chińczykami więc nie musi być tak samo , można nawet każdemu inne logo dać .

Proponuje robimy listę i każdy się wpisuje np. :
- Zaczarowany Ołówek – 2 szt. kolor lila róż
Wybieramy większością głosów np. do 30 grudnia i robimy jeden kolor
( co wydaje mi się słuszniejsze gdyż nie będę w Bieszczadach lustrować 20 kolorów koszulek i szukać na nich loga - ogranicze się np. do różowego )

Jaro
10-12-2007, 23:49
Skorzystałam z kontaktu Poleja , wstępna oferta uzyskana przez telefon przedstawia się następująco :
w cenie 19,80 przy ilości 30szt

czyli generalnie oferta jest korzystniejsza, pozatym w przypadku zielonych koszulek stedmana bylby problem, bo niewiedziec czemu farbuja ;/ (tylko ten jeden kolor;/).

Polej
11-12-2007, 09:07
Proponuje robimy listę i każdy się wpisuje np. :
- Zaczarowany Ołówek – 2 szt. kolor lila róż


Dobrze by było, aby podawać też rozmiar koszulek.

wtak
11-12-2007, 11:30
By pchać temat do przodu, no to niech będę pierwszy:
wtak .... 2 sztuki - XXL :) (luźniej bo w górach na luzie) KHAKI

kobieta_bieszczadzka
11-12-2007, 11:53
kobita - 2 szt. M/L i XXL na 100 % ...

Polej
11-12-2007, 12:01
1 szt. XXL - kolor zielony

JarekBartek
11-12-2007, 13:14
kobita - 2 szt. M/L i XXL na 100 % ...
Drugie zamówienie z Lublina byłoby identyczne...

Derty
11-12-2007, 13:24
Derty:

2 x M i 2 x XXL/ kolor obojętny, byle nie biały.

mAAtylda
11-12-2007, 13:30
Rozmiar M - kobiecy, kolor: na 1 miejscu czerwony, na 2 zielony, na 3 czarny.........potem każdy tylko nie niebieski!

iza
11-12-2007, 13:32
biore na siebie dystrybucje w trzymieście

koszulki szt 4 - 1- L , 1-XL , 2-XXL łącznie szt 4 kolor zielony

lucyna
11-12-2007, 13:43
1 x kolor khaki lub ciemnazieleń 170 cm wzrostu nie znam się na XL
Proponuję nadruk biały, z jednej strony, prosty: bieszczadzkie forum coby nie wyglądać jak bożonarodzeniowa choinka

dziabka1
11-12-2007, 14:28
Ja po prostu nie noszę zieleni, ani ani :)

No to dla mnie rozmiar S kolor czerwony. Może być i czarny.

Jagna
11-12-2007, 14:42
a ja chcę 1 szt XL (najchętniej zieloną)

Marcowy
11-12-2007, 15:07
Poproszę 2 ciemnozielone - XXL i M :-)

buba
11-12-2007, 18:04
to dla mnie S kolor najlepiej zielony (zreszta moze byc kazdy oprocz rozowego, fioletowego i bialego)

krawc
11-12-2007, 21:15
1 szt XL, khaki lub ciemna zieleń

bertrand236
11-12-2007, 22:39
A tak swoją drogą. W sobotę, bez naklejki, bez koszulki, bez znaczka wszedłem do Zacisza w Cisnej i słyszę Cześć Bertrand. Tak mnie Miras (którego nigdy wcześniej nie widziałem) przywitał. Na koszulki sie piszę ino muszę pomyśleć, ile na każdy dzień tygodnia potrzebuję:)
Pozdrawiam przede wszystkim Mirasa

Derty
11-12-2007, 22:44
Ale mnie nikt nie znany mi z widzenia nie witał jeszcze tekstem 'Cześć Bertrand' więc sobie sprawię naklejki:D Może pomoże?:O

Pozdrawiam,
Derty

PS: widzę, że króluje khaki, to ja poprawiam zamówienie:
to co wyżej w kolorze khaki:D

Derty
11-12-2007, 22:46
to dla mnie S kolor najlepiej zielony (zreszta moze byc kazdy oprocz rozowego, fioletowego i bialego)

Czemu unikasz różowego?:O To wyśmienity kolor ... sam bym wdział:D:D

Pozdr.
Derty

iza
11-12-2007, 23:04
Bertrandzie przecież Ciebie nie sposób przeoczyć . Nawet jakby sie chciało to sie nie da

pozdrawiam

bertrand236
11-12-2007, 23:15
:oops:

bertrand236
11-12-2007, 23:18
Ale mnie nikt nie znany mi z widzenia nie witał jeszcze tekstem 'Cześć Bertrand' więc sobie sprawię naklejki:D Może pomoże?:O

Pozdrawiam,
Derty

PS: widzę, że króluje khaki, to ja poprawiam zamówienie:
to co wyżej w kolorze khaki:D

Postaram się jeszcze w tym roku pozdrowić Cię "Cześć Derty" Będę miał problem z Panią Dertową ale sobie poradzę.
Iza też mnie na Jaśle tak kiedyś pozdrowiła...
pozdrawiam

DUCHPRZESZŁOŚCI
14-12-2007, 00:37
khaki - dwie sztuki, rozmiar XXL

Tarnina
14-12-2007, 17:37
Ja poproszę dwie koszulki ciemnozielone lub czarne np. z biało-pomarańczowym napisem , w wersji męskiej XL i jeśli to możliwe w wersji damskiej (takiej jak proponuje Zajazd pod Caryńską lub W górach jest wszystko co kocham ) L - ale tu z rozmiarami może być różnie. Jeśli nie będzie wersji damskiej to wtedy M.

joorg
14-12-2007, 18:32
Czynię :grin:zapisy: na 3 szt.koszulek rozmiar XL kolory w kolejności; 1 czerwona , 1czarna(granatowa) i 1 khaki ... jeżeli zostanie wybrany jeden kolor (wiekszościowy) to poproszę 2 szt. XL

bertrand236
11-01-2008, 00:04
Czyżby temat umarł?
3 szt XXL + 2 szt XL kolor zielony lub czarny
pozdrawiam

iza
11-01-2008, 00:17
Nie umarł , jedynie chwilowo omdlał . Koniec - początek roku -ja się inwentaryzuje , skończe to się za to zabiorę -może i więcej chętnych będzie bo dotychczas troche mało tych zamówień .

WojtekR
14-01-2008, 12:11
Dla mnie 2 szt - XL (zieleń/khaki) i 2 szt. - S (daskie - też zieleń/khaki) + 2 naklejki (na szybę) i 4 naklejki (na tab.rejetr.)

rico
15-01-2008, 17:29
To w takim razie i ja poproszę o 2 koszulki rozm.XL/kolor czarny lub granat/ oraz 2 naklejki na szybę [obecna wyblakła]

Barnaba
19-01-2008, 05:11
to jak można jeszcze ja
2x biała XXL
1x czarna XXL

ludwik
19-01-2008, 10:06
No to i ja: 2x khaki,+ 1xbiała, XXL.; nalepka na szybę, też, please.

ELUSIA
21-01-2008, 00:55
Witam
ja również poproszę
1x khaki XL
1x khaki lub czerwona L
I nalepki na szybę
Ela

marekm
26-01-2008, 01:03
Forum ma już swoje logo. .

Andrzeju to co proponujesz to logo strony , a Forum ma swoje logo / patrz załacznik / .Chcę tylko przypomnieć o tym małym fakcie, tym bardziej, iż " myszka " występuje na każdym KIMB-owym znaczku/ poza ostatnim/, ponieważ było to dość dawno - 7 lat temu.

Barnaba
28-01-2008, 04:20
Marku, ja tam nie twierdze że nie masz racji, ale pierwsze coś widzę. Mój kimbowy znaczek jest z czajnikiem czy czymś takim.... a to co pokazałeś widze po raz pierwszy. Nasuwają mi się dwa pytania:
1. Skoro to co pokazałeś jest logiem forum, dlaczego widzę je po raz pierwszy? Nie ma tego na stronie głównej ani też nigdzie indziej nie ubodło mnie to w oko?
2. Jeśli Andrzejowi, mi, i zapewne wielu innym kojarzy się właśnie to co widzimy w lewym górnym rogu no to niech tak zostanie? Dlaczego coś zmieniać?

bertrand236
28-01-2008, 09:21
.....
2. Jeśli Andrzejowi, mi, i zapewne wielu innym kojarzy się właśnie to co widzimy w lewym górnym rogu no to niech tak zostanie? Dlaczego coś zmieniać?

Ale jaja... Też zobaczyłem to logo po raz pierwszy.
Zajrzałem sobie do Wikipedii, żeby przeczytać co to jest logo. Znak w lewym górnym rogu ekranu pasuje mi do tej definicji, a nie znaczek który zamieścił marekm. Prośba do Admina albo Moderatorów. Wypowiedzcie się na ten temat.

Pozdrawiam

kobieta_bieszczadzka
28-01-2008, 10:11
Ja że tak powiem prywatnie.... :-).... a może skomponować znaczek z trzech logo portali bieszczadzkich....robiłam próby i mam koncepcję....mi sie podoba :-P......Kwestia czy admini wyrażą zgodę :-) .... jakby się uprzeć to i myche można gdzieś walnąć ;-).....

Piotr
31-01-2008, 11:28
robiłam próby i mam koncepcję....mi sie podoba :-P......Kwestia czy admini wyrażą zgodę :-) .... jakby się uprzeć to i myche można gdzieś walnąć ;-).....
Ja was pogodzę bo widzę że przyjdzie kolejna zima zanim coś wybierzecie a gdzie tu jeszcze zrobienie/dystrybucja gadżetów.
Forum bieszczady.info.pl ma swojego właściciela.
Logo z myszką nie wiem czy widze pierwszy raz, ale kojarzy mi sie raczej ze zjazdami gdzie każdy miał inny znaczek a motyw się przewijał na każdym.
Logiem forum jest to co znajduje się w lewym górnym rogu, dopóki właściciel forum nie powie że jest inaczej.
Właściciele innych serwisów nie są od wyrażania zgody co ma być na logu forum tego serwisu.
Poza tym to logo (z drzewkiem) jest niebrzydkie, więc w czym problem.

kobieta_bieszczadzka
31-01-2008, 15:05
Poza tym to logo (z drzewkiem) jest niebrzydkie, więc w czym problem.

Ależ nie zauważyłam, by ktoś wyraził opinię, iż jest brzydkie....:-P ... ale.... napiszesz KUJAW Y ("y" z drzewkiem) i też będzie pasowało :P.... mi chodziło tylko o zaznaczenie, np.: od Irka zarys gór, od Piotra cerkiewkę i oczywiście logo to z drzewkiem :P....., ale.... jakby coś to przyjmuje każdy wzór....

Piotr
31-01-2008, 15:31
jakby coś to przyjmuje każdy wzór....Odp. puściłem na priv, bo sie chyba nie rozumiemy.

WojtekR
31-01-2008, 18:43
Czegoś tu nie kapuję. Czy MY piszemy na jakimś innym forum(ie) :))? Spotkania KIMB-owe mogą przecież (a nawet powinny, dla podkreślenia miejsca, czasu itp.)) za każdym razem mieć inne logo. Forum ma swoje i my, jako członkowie tegoz forum, powinniśmy je propagować! Ot tyle w tej materii...

Jagna
04-02-2008, 11:38
Myślę, że jesli Darek nie podejmie decyzji sam, to ekipa nigdy się nie dogada. Poprę ustaloną przez was propozycję, ale udziału w dyskusji nad nią chyba brała więcej nie będę. Gdzie kucharek sześć....

kobieta_bieszczadzka
04-02-2008, 12:31
Pytanie zasadnicze..... czy nie powinniśmy zacząć od zapytania Darka o zgodę na wykorzystanie logo forum, zanim zaczęły się te bezowocne dyskucje....? Sama osobiście również przyznaje się do falstartu w dywagacjach.... / padam na kolana i głowa o ziemię :-P/.....

marekm
05-02-2008, 23:07
A zatem, aby dyskusja była owocna :-), mam propozycję do dyskusji.
Tak to sobie wymysliłem. Ponieważ nie ma jeszcze decyzju gdzie ma się odbyć KIMB to propozycja nie zawiera napisów, tylko samą grafikę.

Derty
06-02-2008, 10:05
Hej:)
Marku, ten but przypomina, za przeproszeniem, rozpłatany urynał lecz niechaj będzie:) Środek pusty:P

Na KIMB!,
Derty

jozin
18-02-2008, 14:52
Witajcie


Ja bym się pisał na te koszulki, kolor khaki by mi odpowiadał, ale czy gdzieś jest jakiś projekt graficzny koszulki?
Druga sprawa to może ktoś by podał rozmiary koszulek w rozmiarach sklepowych i w cm np xl-110cm xxl-120cm bo niestety można spotkać xl-90 cm jak i 120cm.:evil:

Recon
21-04-2008, 23:51
No tak, Andrzej odesłał mnie do tego bezowocnego wątku i faktycznie burza mózgów zatrzymała się bez efektu finalnego. Moim skromnym zdaniem najlepsza byłaby plakietka (podaję przykład pierwszy z brzegu, po w pisaniu w google "plakietka" http://www.plakietki.com.pl/oferta.htm). Rozwodzenie się nad innymi gadżetami nie ma sensu bo rodzi następne problemy np. rozmiary koszulek, czapek. Zatwierdzony na KIMB-ie symbol przesłać do tej firmy dla wyceny. Wybrany na KIMB-ie skarbnik byłby dystrybutorem plakietek (gdy zbierze się z góry określona/opłacalna ilość chętnych). Koszty: plakietka + koszty wysyłki + jakaś dowolna opłata na zbożny cel zapewne byłyby "groszowe". Potraktujcie mój głos w dyskusji jako głos "zielonego forumowicza" ale jednak forumowicza. :)

Wojtek z Zielonki
25-05-2013, 09:54
Pytanko. Gdzie można nabyć forumowe koszulki, plakietki... ?

Piskal
25-05-2013, 10:22
Przypinki i otwieracze z zeszłych KIMBów u Hero, koszulek forumowych nie ma. Możesz zrobić we własnym zakresie, projekty mam ja.

Wojtek z Zielonki
25-05-2013, 13:03
Dzięki za informację, ale nie znam się na produkcji koszulek z obrazkiem. Jeśli ktoś potrafi wykonać taki nadruk, to chętnie odkupię.
Pozdrawiam !

Piskal
25-05-2013, 15:28
We własnym zakresie, tzn. że sam musisz znaleźć sobie firmę, która takie nadruki wykonuje. Ew. mogę dać namiary na firmę, która drukowała nam koszulki.

Wojtek z Zielonki
26-05-2013, 18:58
Już jestem (byłem na rybach). Piskalku, będę bardzo wdzięczny za namiary.
Pozdrawiam !

długi
27-05-2013, 08:34
W niektórych punktach xero robią to od ręki (5-10 minut). Drukują przyniesiony obrazek (jpg, tif itp) na specjalnym papierze i wprasowują żelazkiem w przyniesioną lub zakupioną na miejscu koszulkę. Ćwiczyłem to ze zdjęciem w punkcie xero w Gdyni w galerii Klif

Wojtek z Zielonki
27-05-2013, 09:07
Dzięki za podpowiedź
Pozdrawiam !

Wojtek z Zielonki
09-07-2013, 14:13
We własnym zakresie, tzn. że sam musisz znaleźć sobie firmę, która takie nadruki wykonuje. Ew. mogę dać namiary na firmę, która drukowała nam koszulki.
Dzięki Piskalku za namiary firmy. Zadzwoniłem - zamówiłem - zapłaciłem - otrzymałem.
Pozdrawiam !

Piskal
09-07-2013, 20:56
Dzięki Piskalku za namiary firmy. Zadzwoniłem - zamówiłem - zapłaciłem - otrzymałem.
Pozdrawiam !
Noś na zdrowie! Cieszę się, że mogłem pomóc.