PDA

Zobacz pełną wersję : Logo



Lupino
05-07-2002, 23:42
Dzięki Adminowi możemy wysyłać załączniki (obrazki). Chciałbym zaproponować stworzenie Logo I-go Walnego Zgromadzenia Forumowiczów w Dwerniku. Teraz każdy może coś zaprojektować i umieścić jako załącznik. Potem w drodze głosowania wybierzemy najlepszy. Co Wy na to???

J.Lupino

Stały Bywalec
06-07-2002, 20:18
Oczywiście popieram. Sam jednak nic nie wymyślę. Nie mam zdolności artystycznych.
Lupino, nie jesteś "na bieżąco", chyba nieuważnie czytasz wypowiedzi na Forum. Nasze projektowane spotkanie zostało podniesione do rangi I Kongresu Internautów Miłośników Bieszczad.
Tym bardziej więc potrzebne będzie logo, no i dokumentacja fotograficzna Kongresu.
SB

marekm
06-07-2002, 20:45
Lupino chyba czytasz w moich myślach hi hi!!
mam parę pomyslów i jak je " przetransferuje" na papier, to je zaprezenyuję Szanownemu Gremium.
marekm

Anonymous
08-07-2002, 12:23
S.B. Masz rację, czytałem ostatnio forum "po łebkach". Byłem zajęty, a na dodatek miałem cz-b monitor. Teraz się poprawię bo wreszcie sirdzę przed 19". Może też uda mi się jakiś projekcik sklecić i również go zaprezentować. Teraz z uwagą wczytuję się w zaległości na "Nowym Forum".
Marku.M. Byłeś może w karczmie?

Pozdrawiam

J.Lupino

marekm
08-07-2002, 22:56
Jeszcze nie, ponieważ obiecałem przyjacielowi, że pójdziemy tam razem jak przyjedzie do nas do Łodzi. Nastąpi to już niebawem.

pozdroowka
marekm