PDA

Zobacz pełną wersję : Dobre rady!



Anonymous
06-07-2002, 21:28
Witam wszystkich serdecznie! Wybieram się w tym roku ze znajomymi w Bieszczady.Od razu muszę zaznaczyć, że nie jestem znawczynią gór i nie mam zbyt dużego doświadczenia w chodzeniu po górach.Co najważniejsze chciałabym to zmienić. Potrzebuję więc kilku dobrych rad od miłośników Bieszczad.Gdzie najlepiej się zatrzymać, gdzie znaleść tanie noclegi, co warto zwiedzić w Bieszczadach i jakie szlaki wybrać? Będę wdzięczna za wszystkie dobre rady. PS.Życzę wszystkim udanych wakacji, a przede wszystkim studentom.Nie zawsze będzie się miało trzy miesiące laby!

Stały Bywalec
07-07-2002, 20:23
Posłuchaj !
Wymagasz całego wykładu, nie wiedząc, że potrzebne informacje już masz na tej liście. Przewertuj ją trochę. Poświęć godzinkę na lekturę naszych wypowiedzi - od maja poczynając. Najlepiej zrób to z mapą.
Podstawowe informacje „kwaterunkowe” znajdziesz korzystając z linków strony głównej www.bieszczady.info.pl
Polecam też „Przewodnik Bieszczady dla prawdziwego turysty” (praca zbiorowa), Oficyna Wydawnicza „Rewasz”, Pruszków 2001 (lub późn.); e-mail: rewasz@home.pl witryna: www.rewasz.com.pl
SB

Adam
11-07-2002, 13:12
O dobrych butach za kostkę chyba nie potrzeba przypominać, ale może na wszelki wypadek warto,bo wiele osób widziałem w nieprzydatnych adidasach.