PDA

Zobacz pełną wersję : Moze nie Proza i nie Muzyka ale się łączy -> TEATR



trzykropkiinicwiecej
17-12-2007, 16:49
..jeśli jest ktoś chętny, to powstaje powoli w Sanoku coś na styl "cafe teatr", narazie są to warsztaty teatralne, prowadzone przez dokumentalistę , reżysera, aktora - Macieja Patronika w Sanoku, w poniedziałki , środy i soboty,godz 18:30 - Rynek 16 (pod zegarem) siedziba Stowarzyszenia Ukraińców w Polsce, zapraszamy zainteresowanych.. warsztaty są za darmo.. chętni proszeni są przygotowanie krótkiej prezentacji, tekstu etc. etc.

ludwik
22-12-2007, 11:45
[quote=trzykropkiinicwiecej;53613]..jeśli jest ktoś chętny, to powstaje powoli w Sanoku coś na styl "cafe teatr",
Najwyższy czas! ekstra.
Kilka lat temu wiozłem do Sanoka dwóch kumpli, którzy byli w jury przeglądu teatralnego. Zostawiłem ich na miejscu i pognałem do Suchych Rzek.
Po kilku dniach - "odebrałem" ich z Sanoka i powrót do Opola.
Byli b.zadowoleni, twierdzili, że w Sanoku jest fajne środowisko do robienia teatru, że nauczyli się czegoś nowego. Znam ich i wiem, że takich słów nie rzucają na wiatr.
Pozdrawiam, i do przodu...
Trzymam kciuki.

trzykropkiinicwiecej
23-12-2007, 14:12
..tez tak uważam..tym bardziej że jest to dla każdego.. po "upadku" teatru "Zgrzyt" już nic się nie ostało.. a szkoda bo faktycznie jest tutaj sprzyjający klimat do ekspresji i kreatywnej zabawy... pozdrawiam

ludwik
17-01-2008, 23:02
Kombinuję dla Ciebie pewien "kontakt".
Jak namierzę ten kontakt, czyli Krzyśka Wronę / Wrona/, poprzez znajomych -znajomych, to energicznie zadziałam.
Jakby co, zobacz http://www.nowica.art.pl/Bussi/index.html
Krzysztof zostawił tam swoje trzy grosze, i chyba nadal zostawia.
Ale to inna bajka.
"Duden" odpowiedzieli mi, że postarają się "skumać" nas. Krzysztof to teraz artysta wędrowny. Fajnie byłoby, gdybyście się odnaleźli; jestem przekonany, że cosik z tego byłoby fajnego.
Pozdrawiam.