PDA

Zobacz pełną wersję : Jazda po bieszczadach - zimą



michall
29-12-2007, 20:10
hej
czy wie ktoś może jakie są teraz waruni na drodze Ustrzyki Dolne Ustrzyki Górne - Cisna?

wojtek legionowo
30-12-2007, 02:47
hej
czy wie ktoś może jakie są teraz waruni na drodze Ustrzyki Dolne Ustrzyki Górne - Cisna?

Jeżeli nie bywałeś zimą w górach to zaopatrz się w łańcuchy.
Ja na początku tego roku pojechałem sobie do UG zaparkowełem na parkingu przy Zajeżdzie pod Caryńską ,a rano już samochodu nie było widać tylko dzięki uprzejmości właściciela Leszka ,który poratował mnie łopatą i popiołem z pieca udało mnie się wyjechać,chociaż podróż z UG do UD trwała 2,5 godziny musiałem jechać tuż za pługiem bo inaczej nie dało się

michall
30-12-2007, 04:21
dzięki!
no to jade - ciekawe czy po drodze uda mi się gdzieś kupić
a wszystkim życze dobrego roku

Anka00
30-12-2007, 10:28
Byłam w Bieszczadach w Święta. Droga od Ustrzyk Dolnych do Górnych jest w dużym stopniu pokryta lodem, ale ten lód jest posypany jakimś takim żwirkiem przez co nie jest strasznie śliski, więc jedzie sie całkiem pewnie, ale nie radziłabym zbyt szybko. Na podjazdach/zjazdach chyba było lepiej posypane, bo lodu prawie nie ma. Być może do dziś te lodzik wogóle zniknął.
Między U. Górnymi a Wetliną droga była całkiem biała (chyba wogóle nie posypana), ale nie ubita na lód, tylko z niewielka warstwą luźnego śniegu, tak że na przyzwoitych zimówkach bez problemu da się ją przejechać (a są tam serpentynki i podjazdy). Dodam, że nie miałam łańcuchów i nie miało ich 90% samochodów, jakie mijałam. Pozdrawiam!

vm2301
30-12-2007, 12:01
Wetlina - Cisna OK, żadnych problemów. Droga jeno trochę oblodzona.

Powodzenia:)

michall
06-01-2008, 20:16
dzieki za rady! - byłem, przeżylem - teraz i zimą mam Bieszczady