PDA

Zobacz pełną wersję : Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00



Stały Bywalec
01-01-2008, 02:09
Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

VII Kongres Internautów Miłośników Bieszczad (KIMB) odbędzie się w dn. 16 - 18 maja 2008 r.
Konferencja główna: wieczór 17-go i noc 17 / 18 maja.

ZGŁOSZONE LOKALIZACJE
Dokonamy teraz wyboru lokalizacji - spośród dwóch zgłoszonych propozycji - wskazanych poniżej w kolejności alfabetycznej:

1. Bystre k/Baligrodu - Pensjonat Wisan
http://www.pensjonat.wisan.pl/

2. Ustrzyki Górne - Zajazd pod Caryńską
http://www.carynska.pl/

ZASADY GŁOSOWANIA
Głosowanie będzie jawne i potrwa prawie do końca stycznia 2008 r, tj. konkretnie do godz. 20:00 dn. 31 stycznia. Każdy uczestnik głosowania powinien zamieścić w tym, właśnie przeze mnie rozpoczętym wątku tematycznym 1 post, w którym opowie się za którąś z dwóch ww. propozycji. Jak zechce, to może swój wybór uzasadnić. Nie powinien jednakże krytykować lokalizacji przez siebie niepopartej (chyba że już nie będzie się mógł od tego powstrzymać - ale to naprawdę nieładnie).
Miesiąc to dość długi okres czasu. Jeśli ktoś zechce zmienić już wcześniej wybraną przez siebie opcję, albo tylko wycofać swój głos (np. gdy pojawi się poważna wątpliwość co do możliwości przyjazdu na KIMB) - może to uczynić, zamieszczając w tym celu (i tylko w tym wątku tematycznym !) swój 2-gi, ewentualnie nawet i 3-ci czy 4-ty post. Oczywiście liczyć się będzie tylko ten ostatni.

Szanownych Moderatorów proszę o minimum ingerencji. Interweniujcie tylko wtedy, gdy ktoś zacznie wypowiadać się wyraźnie nie na temat, „rozmydlać” ten wątek albo wypisywać jakieś wyjątkowe brednie lub złośliwości.

PRAWO DO GŁOSOWANIA
Ważny głos zostanie zaliczony osobie, która spełni łącznie dwa następujące warunki:
a) stała się członkiem Naszego Forum przed rokiem 2008 r.,
b) w chwili zakończenia głosowania (tj. o godz. 20:00 dn. 31 stycznia 2008 r.) będzie miała na Naszym Forum przynajmniej 50 postów.

Osobom, które zagłosują, a nie spełnią ww. kryteriów, ich głos nie zostanie uwzględniony.
Dotyczy to wyłącznie procedury wyboru lokalizacji, lecz bynajmniej nie eliminuje możliwości uczestniczenia takich osób w KIMB ! Lista obecności na KIMB to zupełnie inna kwestia, zajmiemy się tym w lutym.

Niezależnie od powyższego apeluję, aby w głosowaniu uczestniczyły tylko te osoby, które - oprócz spełnienia ww. formalnych warunków - także same przed sobą, patrząc sobie głęboko w oczy w lustrze (panie podczas robienia makijażu, a panowie w czasie golenia lub przystrzygania brody) stwierdzą, że:
- mają szczerą ochotę, wolę oraz realne możliwości wziąć udział w VII KIMB,
- jedynie jakieś wyjątkowe wydarzenie w życiorysie mogłoby spowodować ich rezygnację z przyjazdu na Kongres.

WYNIKI GŁOSOWANIA. WSPÓŁPRACA Z MODERATORAMI
Podsumowania wyników głosowania dokonam osobiście i sporządzę w tym celu protokół, który też znajdzie się w tym wątku tematycznym. Każdy będzie mógł więc sprawdzić jego poprawność.
Zastrzegam jednak, że podliczeń nie będę dokonywał mechanicznie. Na Naszym Forum jest zarejestrowanych sporo osób mających dużo mniej niż 50 postów. Jeżeli więc któraś z nich się w styczniu nagle obudzi (albo podszyje się pod nią jakiś hacker), czego dowodem będą np. króciutkie, nic nie znaczące posty, to głos takiej osoby nie zostanie zaliczony.
W tym celu uprzejmie proszę o nadzór ze strony Moderatorów - gdybyście coś takiego zauważyli, piszcie do mnie prv. Śledzicie całe Nasze Forum na bieżąco, łatwo więc zauważycie osobę „sztucznie” uaktywnioną, lub zgoła sztucznie stworzoną - tylko w celu wzięcia udziału w głosowaniu.

W protokole z podsumowania wyników głosowania ogłoszę - w sposób wiążący - miejsce VII KIMB 2008.
I właśnie w tym miejscu zapisanym w protokole (a nie w żadnym innym) VII KIMB się odbędzie !

Ewentualne zażalenia na mnie będzie władny rozpatrzyć już tylko Wysoki Kongres, czyli Wy, Którzy Przyjedziecie na VII Kongres Internautów Miłośników Bieszczad w 2008 r.

Z noworocznymi pozdrowieniami
PREZYDENT FORUM
Stały Bywalec / - /

Ps. Przepraszam, że się tak formalnie i drobiazgowo rozpisałem, ale przecież Piotr zagroził mi skargą do CBA w razie „ustawienia przetargu” na wybór miejsca VII KIMB !!!

***************************************

A na koniec, pozwólcie, że zagłosuję osobiście.
Proszę się jednak moim wyborem absolutnie nie sugerować !!!.


Ja opowiadam się za lokalizacją VII KIMB w Ustrzykach Górnych - w Zajeździe pod Caryńską.

andrzej627
01-01-2008, 11:42
Głosuję za Ustrzykami.

Polej
01-01-2008, 12:33
Ustrzyki Górne - Zajazd pod Caryńską

Wojtek1121
01-01-2008, 12:40
b) w chwili zakończenia głosowania (tj. o godz. 20:00 dn. 31 stycznia 2008 r.) będzie miała na Naszym Forum przynajmniej 50 postów.
Uważam ten punkt za dyskryminację mojej osoby i proszę o zwolnienie mnie z obowiązku przekroczenia napisania 50 postów. Na swoją obronę mam udział w dwóch ostatnich KIMBach, oraz deklaruję udział w najbliższym.

lucyna
01-01-2008, 12:46
Ustrzyki Górne-Zajazd pod Caryńską
Mogę tylko powiedzieć, że chcę uczestniczyć w KIMBie. Nie jestem w stanie stwierdzić, że zjawię się.

Stały Bywalec
01-01-2008, 14:26
b) w chwili zakończenia głosowania (tj. o godz. 20:00 dn. 31 stycznia 2008 r.) będzie miała na Naszym Forum przynajmniej 50 postów.
Uważam ten punkt za dyskryminację mojej osoby i proszę o zwolnienie mnie z obowiązku przekroczenia napisania 50 postów. Na swoją obronę mam udział w dwóch ostatnich KIMBach, oraz deklaruję udział w najbliższym.
No widzisz, jak Ci ładnie wyszło ! Jeszcze tylko 5 postów, a w zasadzie 4, bo ten 5-ty to już będzie podczas głosowania. Masz na to m-c czasu.

Nie mogę, niestety uwzględnić Twojego (ani żadnego innego) wniosku. I nie dlatego, że jest on niezasadny. Po prostu "mecz się rozpoczął i reguł gry się już nie zmienia".
Piszę to, aby nikt się z podobnymi postulatami do mnie nie zwracał.

zbyszekj
01-01-2008, 14:28
Ustrzyki Górne-Zajazd pod Caryńska

Wojtek1121
01-01-2008, 14:54
Będę musiał się podporządkować prezydentowi KIMBu .

długi
01-01-2008, 15:12
Ustrzyki Górne - Zajazd pod Caryńską.
2 osoby + skrzynka piwa Kimbowego z sopockich browarów rodzinnych
Długi

Hero
01-01-2008, 21:21
Ustrzyki Górne - Zajazd pod Caryńską

iza
01-01-2008, 21:47
a ja poprosze Bystre ( taka to już moja natura że zawsze na przekór )

kobieta_bieszczadzka
01-01-2008, 22:18
No ja popieram Bystre .... czterema łapkami... :-) ....

krawc
01-01-2008, 23:05
I ja Bystre..jeszcze to poprawie..jak mnie SB zakwalifikuje..bo mi jeszcze kilka postów brakuje

Marcowy
02-01-2008, 10:22
Bystre!!!

PS. Wygrywa lepszymi warunkami sanitarnymi - tak przynajmniej wynika z opisów na stronach www i opinii znalezionych na forum, bo z żadną z tych miejscówek nie miałem osobiście do czynienia. A Marcowi wybierają się z Marcówną, której na KIMB-ie stuknie 5 miechów :-) Jeśli się mylę w kwestii sanitarnej, poproszę o informację na PW.
I przepraszam za offtop ;)

Xiro
03-01-2008, 10:04
Trochę bez przekonania zagłosuję na Bystre... Względy "dzidziowe" podobnie jak u Marcowego...


Marcowi wybierają się z Marcówną, której na KIMB-ie stuknie 5 miechów :-)
..... nasza mała baba też się wybiera - będą się miały z kim bawić :mrgreen:

lucyna
03-01-2008, 10:19
W okolicy Bystrego jest kilka ośrodków.
Bystre znam dobrze, kiedyś z nim dość blisko współpracowałam, dobry, po remoncie, polecam, piękne położony, basen, korty itd Ośrodek z wyższej półki.
Bystre ośrodek niegdyś należący do nauczycieli, kiedyś tam ulokowała się jedna z grup, którą obsługuję. Chwalili sobie. Warunki ponoć dobre, nie byłam i nie widziałam. Pełny węzeł sanitarny, kominek.
Bystre Wisan, ośrodek znam tylko jako zwiedzający, słyszałam o nim pochlebne opinie. Dobre warunki w domkach i w budynku głównym. Dla dzieci miejsce odpowiednie. Rozległy, ogrodzony teren położony w wyjątkowo korzystnym dla zdrowia miejscu.
Jest jeszcze jeden. Leśna coś tam chyba Polana ale tam nigdy nie byłam.
No i Naturjada ale w te kwestii wypowiadał się niepochlebnie jeden z userów. Moje odczucia są podobne.

kobieta_bieszczadzka
03-01-2008, 13:20
W okolicy Bystrego jest kilka ośrodków.
Bystre znam dobrze, kiedyś z nim dość blisko współpracowałam, dobry, po .... ale tam nigdy nie byłam.
No i Naturjada ale w te kwestii wypowiadał się niepochlebnie jeden z userów. Moje odczucia są podobne.

Proszę zamieszczać wątki na temat. Nie usunełam wpisu ze względu na prośbę SB... Głosujemy na dwie lokalizacje z konkretnymi miejscami ewentualnego obradowania....Przedstawianie uzupełniającej bazy noclegowej w Bystrem wraz z opiniami nijak nie łapie się do tematu....

Xiro
03-01-2008, 21:44
..Przedstawianie uzupełniającej bazy noclegowej w Bystrem wraz z opiniami nijak nie łapie się do tematu
..uważam że się łapie - fakt że jest więcej ośrodków o zróżnicowanym poziomie (i zapewne cenie) może być argumentem za Bystrem. Bo to że w Ustrzykach górnych jest wybór - wiemy .

iza
03-01-2008, 22:25
..Bo to że w Ustrzykach górnych jest wybór - wiemy .



Chętnie zapoznam się z tym wyborem , osobiście bardzo lubię Ustrzyki ale właśnie z powodu braku tego wyboru ( być może jest ale ja go nie znam ) mój głos jest jaki jest .
W Ustrzykach KIMB był fajny , miejsce obrad super , natomiast sprawa kwaterunkowa mi akurat nie odpowiadała .
Wisan jest stosunkowo niedrogi i mi bardziej odpowiada niż zbiorowe noclegi w zajeżdzie , hotel gdzie płacę kosmiczne kwoty w stosunku do jakości , kwater prywatnych mało a u księdza nie lubię .

To tyle udało mi się zwyczajowo zamarudzić :razz:

mAAtylda
03-01-2008, 23:32
Bystre

lucyna
04-01-2008, 08:31
Przepraszam za zamieszanie ale ja chciałam o ile to mozliwe zmienić zdanie i zagłosować na Bystre.
Powód: Ustrzyki G są bardzo dobrym wyborem dla osób dorosłych. Wśród nas będą jednak dzieci, w tym maleństwa. Dla nich miejscem o niebo lepszym będzie Bystre. Musimy dbać o bieszczadnicki narybek i od najmłodszych lat zarażać bakcylem bieszczadzkim.

bertrand236
07-01-2008, 11:07
Zajazd
Pozdrawiam

krawc
07-01-2008, 21:24
Zgodnie w wcześniejsza deklaracją-głosuję na Bystre

Jaro
08-01-2008, 21:32
Zajazd

irek
08-01-2008, 22:08
Okolice Bystrego wole w innych okolicznościach więc Zjazd Pod Caryńską :mrgreen:

Tarnina
09-01-2008, 21:45
Bystre razy dwa głosy ( za siebie i za Mania ). Myślę,że Jacek się na nas nie obrazi, do Zajazdu uwielbiamy przyjeżdżać ale nie na KIMB :)

bertrand236
09-01-2008, 21:57
Okolice Bystrego wole w innych okolicznościach więc Zjazd Pod Caryńską :mrgreen:
Też tak to rozumiałem

Stały Bywalec
09-01-2008, 22:03
Bystre razy dwa głosy ( za siebie i za Mania ). (...)
Manio powinien zagłosować osobiście !

joorg
09-01-2008, 23:05
Bystre razy dwa głosy ( za siebie i za Mania ). Myślę,że Jacek się na nas nie obrazi, do Zajazdu uwielbiamy przyjeżdżać ale nie na KIMB :)
Zgadzam się z Tobą Tarninko (nie będę tu i w tej chwili uzasadniał dlaczego tak..), co nie znaczy, że jest to mój głos za miejscem KIMB-u. Nie wiem jeszcze czy będę na KIMB 2008 i dlatego nie głosuję .Czytając ten temat widzę ,że najwięcej co do miejsca na 2008 mają do powiedzenia Ci co jak sądzę i przypuszczam , nie będą uczestnikami KIMB-u 2008 -- i to mnie zniechęca i irytuje.

Derty
10-01-2008, 10:00
Dobra, złamię się: głosuję na UG:)


Pozdrawiam Powsinogów Bieszczadzkich

Krysia
10-01-2008, 11:02
Czytając ten temat widzę ,że najwięcej co do miejsca na 2008 mają do powiedzenia Ci co jak sądzę i przypuszczam , nie będą uczestnikami KIMB-u 2008 -- i to mnie zniechęca i irytuje.
dokładnie!proponowałam, żeby prawo głosu mieli ludzie, którzy chociaż raz byli na KIMBie-nie przeszło. Ja się nie wybieram dlatego nie zagłosuję, jakbym jechała to UG;-) blisko połoninek;-)

iza
10-01-2008, 12:57
Czytając ten temat widzę ,że najwięcej co do miejsca na 2008 mają do powiedzenia Ci co jak sądzę i przypuszczam , nie będą uczestnikami KIMB-u 2008 -- i to mnie zniechęca i irytuje.

A ja przypuszczam iż Twoje przypuszczenia są bezpodstawne i się czepiasz .
Puki co głosowało 18 osób w tym tylko 4 osoby które dotychczas na KIMB-ie
nie były ( nie pamiętam ich ) .
Z pośród osób które były i oddały głos większość była na KIMB-ie niejednokrotnie .
Yoorg siejesz wrogą anty KIMB-ową propagandę ...........a feeeee :-D

Stały Bywalec
10-01-2008, 19:50
Iza ma rację. Poza tym KIMB-ów do tej pory było już 6. Każdy z nich (poza tym pierwszym, w 2002 r.) trwał więcej niż 1 dzień. Ma ktoś listę obecności ze wszystkich Kongresów, na podstawie której można by weryfikować prawo do głosowania ? Pytam, oczywiście, retorycznie.

Jak widzicie, wszystko do tej pory przebiega ładnie i transparentnie. :grin: Za kilka dni ogłoszę tu sprawozdanie z 1/2 naszego głosowania, tak aby zmobilizować tych jeszcze wahających się.

Wojtek1121
11-01-2008, 18:07
W dniu dzisiejszym dokonałem wizji lokalnej i z całą świadomością głosuję na ośrodek Wisan.

Pastor
12-01-2008, 12:51
Ustrzyki Gorne - Zajazd pod Carynska!

Chciałem jeszcze dodać że UG to nie tylko miejsce, to także ludzie. Jeżeli poprzedni KIMB ktoś uznaje za udany, to przyzna, że ogromna w tym zasługa Gospodarzy Zajazdu pod Caryńską, zarówno Leszka S. jak i Jacka S. Zrobili naprawdę dużo, podeszli do tego bardzo osobiście, nie tylko biznesowo!
Przeniesienie KIMB-u w inne miejsce to czerwona kartka dla ZpC i ich Gospodarzy! Ja im tej czerwonej kartki nie pokaże!
Oddając głos na UG absolutnie nie chcę opowiedzieć się przeciwko lokalizacji KIMB-u w Bystrem. To też piękny zakątek Bieszczadu, gdybym mógł, głosowałbym na Bystre Ponieważ regulamin tego nie dopuszcza, mam prośbę do mojej ulubionej P. Przewodnik (dwojga imion) żeby jako naja naja (88 postów)zagłosowała w moim imieniu na Bystre, żeby jak to mówią wilk był syty i .....

PS To że opwiedziałem się za UG nie skłania mnie absolutnie do jakichś działań logistycznych, typu rezerwacje, itd.... W tym roku demokratycznie zwycięży Bystre. Jestem tego pewny! W razie potrzeby mogę uzasadnić! Pozdawiam!

andrzej627
12-01-2008, 18:34
Przeniesienie KIMB-u w inne miejsce to czerwona kartka dla ZpC i ich Gospodarzy!
Nie widziałbym tego w ten sposób. Fakt, że u nich było dobrze, nie znaczy, że gdzie indziej nie mogłoby być lepiej. Szkoda, że nie było żadnej dyskusji o zaletach i wadach obu lokalizacji.

iza
12-01-2008, 20:33
Nie widziałbym tego w ten sposób. Fakt, że u nich było dobrze, nie znaczy, że gdzie indziej nie mogłoby być lepiej. Szkoda, że nie było żadnej dyskusji o zaletach i wadach obu lokalizacji.

Po raz Pastorowi chyba nie chodzi o to że gdzie indziej może być lepiej ale
o fakt że właściciele zajazdu przyjęli nas życzliwie i serdecznie, wybór innego miejsca jest " jakby nietaktem " .
Po dwa jak ja mam dyskutować o ośrodku w którym nie byłam? :-D podoba mi się foto ośrodka, cena, warunki, mam ochotę poznać nowe miejsce więc sobie głosuje :mrgreen: za rok mogę podyskutować co było fajniejsze.
Po trzy niech żyje wolność słowa :roll:
Po cztery może jest jakiś magik co by ten czas trochę pchnął ku wiośnie ?
zima jest do niczego.

andrzej627
12-01-2008, 22:20
(...) właściciele zajazdu przyjęli nas życzliwie i serdecznie, wybór innego miejsca jest " jakby nietaktem " .
No właśnie z tym się nie zgadzam. To, że byłem w jakimś miejscu przyjęty życzliwie i serdecznie, nie zobowiązuje mnie, abym zawsze tam jeździł. Jeżeli gdzieś mi się podoba, to chętnie tam wracam, ale dobrze jest zobaczyć też coś nowego.

Byłem za tym, aby KIMB odbywał się zawsze w Zajeździe Pod Caryńską. Myślałem, że głosowanie będzie formalnością. Okazuje się, że tak się nie stało. Tym lepiej.

bertrand236
12-01-2008, 22:53
Parę razy nocowałem w Visanie, nigdy w Zajeździe. Głosowałem na Zajazd..., bo tam nie nocowałem. I jeszcze jedno, zgadzam sie z Irkiem

kobieta_bieszczadzka
15-01-2008, 11:14
znaczy pełna konsekwencja .... prosze nie robić bajzlu w kolejnym temacie .... to czy ktoś jest trollem, jest zilony, ogolony czy nie nie ma wpływu na wybór miejsca KIMBu i nie wmówicie mi, że tak jest...... więc głosujmy, dyskutujmy itd.... ale z sensem...chociaż minimalnym

Xiro
15-01-2008, 12:20
Ma ktoś listę obecności ze wszystkich Kongresów, na podstawie której można by weryfikować prawo do głosowania ?

W Dołżycy lista była - mam kopię :mrgreen:
(oryginal chyba Asiczka)

bertrand236
15-01-2008, 12:56
W Dołżycy byłem tylko kilka minut. Nie wiem, czy jestem na liście. Jestem za to na zdjęciach Irka. I co teraz? /Znowu nie na temat. Znowu usuną... ech/

Stały Bywalec
15-01-2008, 20:06
Sprawozdanie na półmetku naszego głosowania

Mamy mniej więcej połowę okresu przeznaczonego na głosowanie. Podsumowanie dotychczas oddanych głosów przedstawia się następująco (pseudonimy podaję ściśle wg pisowni na Forum, a Wasze głosy przedstawiam od końca tego wątku).

Propozycja organizacji VII KIMB w Bystrem k/Baligrodu (Pensjonat Wisan)
http://www.pensjonat.wisan.pl/

1. Wojtek1121
2. Tarnina
3. mAAtylda
4. Xiro
5. Marcowy
6. krawc
7. lucyna
8. kobieta_bieszczadzka
9. iza


Propozycja organizacji VII KIMB w Ustrzykach Górnych (Zajazd pod Caryńską)
http://www.carynska.pl/

1. Pastor
2. Derty
3. irek
4. Jaro
5. bertrand236
6. Hero
7. długi
8. zbyszekj
9. Polej
10. andrzej627
11. Stały Bywalec

Przypomnienie
Głosujemy do godz. 20:00 dn. 31. stycznia br. Na początku tego tematu (1-szy post) podane są reguły głosowania - kto może, i jak może, wziąć w nim udział.
W skrócie przypominam, że głosować powinny tylko te osoby, które spełniają (jednocześnie) trzy nw. warunki:
- były członkami naszego Forum już przed rokiem 2008,
- już w chwili głosowania mają, ew. „uzbierają” na dzień 31 stycznia br., godz. 20:00, minimum 50 postów na naszym Forum,
- mają szczery zamiar i realne możliwości przyjechać na VII KIMB, przy czym tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne sprawy osobiste, rodzinne lub zawodowe (których nie sposób teraz przewidzieć) mogłyby im ten plan pokrzyżować.

Piotr
16-01-2008, 10:30
Wisan.
Z czystego wygodnictwa: można tam np. normalnie kupić normalny nocleg, normalnie zaparkować samochód, normalnie pójść na pierwszą z brzegu łąkę czy do lasu na spacer bez konieczności dreptania szlaczkiem lub opuszczenia terenu BdPN -żadnej z tych rzeczy nie oferuje ZpC.

p.s - również nie zgadzam się z Pastorem, który twierdzi wprost że poprzednim miejscom daliśmy "czerwoną kartkę" i że teraz do us.. śmierci ma być w UG. Zawsze można zrobić zlot przyjaciół ZpC.

Pastor
16-01-2008, 11:04
Wisan......

p.s - również nie zgadzam się z Pastorem, który twierdzi wprost że poprzednim miejscom daliśmy "czerwoną kartkę" i że teraz do us.. śmierci ma być w UG. Zawsze można zrobić zlot przyjaciół ZpC.

Witaj Piotrze! Nie wiem czy jest sens odpowiadać,ponieważ na Forum namnożyło się moderatorów, tnących wszystko co popadnie. Wiadomo, zawsze najgorliwszy jest neofita!
W poprzednich postach próbowałem zwrócić uwagę na dwa problemy. Pierwszy to sprawa miejsca KIMB-ów. Jestem zwolennikiem stałego miejsca, zresztą niekoniecznie w Z p C,żeby uniknąć corocznego zamieszania, bicia piany i cudów nad urną! Jakimś wyjściem mogłoby być przegłosowanie miejsca następnego KIMB-u przez uczestników ostatniego!
W jednym z poprzednich postów dałem wyraz przekonaniu że w tym roku zwycięży Bystre. Nie chcę tego szerzej uzasadniać aby kogoś nie urazić. Jednak problem jest i nie pomoże skasowanie paru postów. Klony na Forum są i mogą głosować. W tym wypadku może i dobrze że jedne-mu z moderatorów(?) myli się funkcja modera z funkcją komisarza! Może ich posty też usunie! Pozdrawiam! + Pastor mp

Piotr
16-01-2008, 11:34
Jakimś wyjściem mogłoby być przegłosowanie miejsca następnego KIMB-u przez uczestników ostatniego!
To akurat jest bardzo dobry pomysł.


Klony na Forum są i mogą głosować.
Owszem, są. Póki co zagłosowało 21 osób i klonów wśród nich nie widzę. To że ktoś posługuje się liczbą nicków większą od 1, nie znaczy że my o tym nie wiemy. Osobiście upublicznię dane osoby, która odważy się zagłosować więcej niż raz.

kobieta_bieszczadzka
16-01-2008, 11:53
Klony sa i będą, co nie zmienia faktu, że są wyłapywane.... Tym razem SB ustalił głosowanie jawne i obostrzył kryteria dla głosujacych, aby uniknąć przekłamań, które miały miejsce w poprzednich latach. Jeżeli "klon" odda głos, nie powinien być liczony, moim zdaniem..... No chyba , że ktoś stawi się na KIMB w dwóch osobach... 8)....

Co do modów itd.... Nie było by masowego kasowania, jeżeli wątki nie były by zaśmiecane...... są zawsze dwie strony medalu..... Jeżeli skończą się tego typu pogaduchy, to neofici, jak nas określiłeś, przestaną się czepiać...... jest tyle miejsc na tym forum, gdzie można sobie pogawędzić, na dowolne tematy.... Możemy przy większej ilości postów wydzielić osobny wątek, ale.... czy nie powstanie ich tysiące .....?


jedne-mu z moderatorów(?) myli się funkcja modera z funkcją komisarza! A do kogo pijesz Pastorku ... :lol: ?

ustalenie jednego miejsca KIMBu może się wiązać z tym, że impreza ta umrze śmiercią naturalną..... Ja bardzo chętne przyjeżdżam spotkać się z Wami, ale np.: po którymś tam razie w jednym miejscu, chyba miałabym dość..... a może się mylę.....

Stały Bywalec
16-01-2008, 12:40
Jak na razie (odpukać !) głosowanie przebiega bez komplikacji.

Głosów oddanych przez "klony" nie uznam, jeśli oczywiście o tym będę wiedział. Proszę zatem albo o upublicznienie (jak obiecuje Piotr) takiego faktu, albo o zgłoszenie mi tego prv przez Moderatora.

Pojawia się też inny problem, oby tylko w sferze teorii. Obydwie zgłoszone lokalizacje idą w wyborach prawie "łeb w łeb", może się więc okazać, że uzyskają identyczną liczbę głosów. Powstaną wówczas co najmniej 3 możliwości:
- przedłużenia głosowania (ale o o ile dni czy godzin ?),
- rozstrzygnięcia przez losowanie (kto i gdzie miałby dokonać tego losowania ?),
- policzenia "prezydenckiego" (czyli mojego) głosu podwójnie.

To ostatnie też mi się nie uśmiecha. Głosowałem wprawdzie na Ustrzyki Górne i tego głosu już na pewno nie wycofam, ale ... tylko troszeczkę zmartwiłbym się, gdyby zwycięską okazała się lokalizacja w Bystrem.
Oczekuję zatem jakiejś porady na wypadek, gdybym musiał w takiej sprawie (jednakowej liczby głosów) podejmować decyzję.

Ps. Do Mania (nick manio). Jak wynika z "półmetkowego" sprawozdania, nie uznałem Twojego głosu, jako że nie został oddany przez Ciebie osobiście, lecz przez Twoją piękniejszą połowę. A skąd ja niby mam mieć pewność, że w kwestii lokalizacji VII KIMB panuje u Was zgoda rodzinna ? O drobniejsze sprawy małżonkowie drą ze sobą koty.
Zatem - proszę, abyś zagłosował osobiście. Masz na liczniku 52 posty, więc przeciwskazań formalnych nie widzę.

bertrand236
16-01-2008, 12:55
Demokracja jakaś musi być i dlatego jestem zdecydowanie za punktem 3.

Pastor
16-01-2008, 15:30
..........Pojawia się też inny problem, oby tylko w sferze teorii. Obydwie zgłoszone lokalizacje idą w wyborach prawie "łeb w łeb", może się więc okazać, że uzyskają identyczną liczbę głosów......
Oczekuję zatem jakiejś porady na wypadek, gdybym musiał w takiej sprawie (jednakowej liczby głosów) podejmować decyzję........

Sz. P. Prezydencie,Honorowy i Dożywotni SB!
Uprzejmie informuje że problem jest czysto teoretyczny, akademicki niejako. Jak już pisałem poprzednio, w ramach zaśmiecania wątku, w tym roku demokratycznie zwycięży lokalizacja w Bystrem. Nie będziesz musiał podejmować żadnych decyzji (ewentualnie możesz podjąć decyzję o uznaniu mnie Prorokiem). Pozdrawiam! + Pastor mp

manio
16-01-2008, 17:24
Pastorku zgodnie z Twoją sugestią cobyś nam został Prorokiem i celem spokoju domowego zgadzam się z moją piękniejszą połową i głosuje na Bystre

Stały Bywalec
20-01-2008, 15:44
W tej chwili, gdy piszę ten post, jest 11:11.

Gdyby ostateczny wynik głosowania też okazał się remisowy, proponuję losowanie pod nadzorem Sz.P. Moderatorów.

Na spotkania "warszawskie" przychodzi dwóch z Nich: Derty (zwolennik lokalizacji VII KIMB w Ustrzykach Grn.) i Marcowy (opowiadający się za Bystrem k. Baligrodu). Poproszę Ich o zorganizowanie takiego spotkania zaraz na początku lutego, przyjdę na nie i znajdziemy jakąś sierotkę Marysię, która rzuci monetę.
Orzeł - Ustrzyki Grn., Zajazd pod Caryńską.
Reszka - Bystre k. Baligrodu, Pensjonat Wisan.

Oczywiście to tylko rozwiązanie "awaryjne" - i tylko w przypadku remisu w głosowaniu w tym wątku tematycznym.

Derty
20-01-2008, 18:22
Hej:)

Rzucę, bez wahania rzucę:) Ale czy później jeden z nas nie będzie po wsze czasy niszczon słowem i uczynkiem przez tych, których nadzieje zawiedzie?:P
Trza by poszerzyć skład Komisji Nadzoru nad Rzutami Ostatecznymi.
Rzucanie musi się odbyć na początku spotkania, w razie czego. Później możemy nie mieć monet:D A nie daj Bóg, jeśli ostatnia, rzucona, przepadnie gdzieś bezpowrotnie. Ani piwa, ani wyniku...

Pozdrawiam,
Derty a la Mysia

TQT
20-01-2008, 22:19
KIMB nie trwa tydzień. Na jedną, dwie noce można wpaść do WISANU. <--mój glos.

andrzej627
20-01-2008, 22:48
KIMB nie trwa tydzień. Na jedną, dwie noce można wpaść do WISANU. <--mój glos.
Lepiej chyba posiedzieć na miejscu cały tydzień, albo dłużej. Gdzie się śpieszysz? Do roboty?

TQT
20-01-2008, 22:53
Lepiej chyba posiedzieć na miejscu cały tydzień, albo dłużej. Gdzie się śpieszysz? Do roboty?
tak ;)

Xiro
21-01-2008, 10:16
Lepiej chyba posiedzieć na miejscu cały tydzień, albo dłużej.

No ale niekoniecznie w jednym miejscu. Na noc czy dwie - tam gdzie KIMB bo to zawsze wrócić z obrad bliżej :mrgreen:
A resztę tygodnia np. gdzieś bliżej połonin ..........

Marcowy
21-01-2008, 10:24
(...) Gdyby ostateczny wynik głosowania też okazał się remisowy, proponuję losowanie pod nadzorem Sz.P. Moderatorów (...)

Nie widzę przeciwwskazań :-D

Proponuję dokonać losowania w "Szklance", bo:
a) fajne miejsce,
b) fajne miejsce z kafejką internetową, więc wyniki będzie można podać natychmiast do publicznej wiadomości.

Oczywiście jeśli zajdzie taka potrzeba ;-)

andrzej627
25-01-2008, 22:30
Z moich obliczeń wynika, że na obecną chwilę jest 12:11 dla Wisana.

Stały Bywalec
27-01-2008, 12:04
Z moich obliczeń wynika, że na obecną chwilę jest 12:11 dla Wisana.
Andrzeju, nadchodzą najbardziej emocjonujące chwile tego głosowania.

Zauważ, kto jeszcze nie głosował: elita Naszego Forum z regionu bieszczadzkiego. Cóż to dla Nich przyjechać na KIMB ? Mają tam bliżej niż ... np. Ty. I przyjadą, a wcześniej zagłosują. W ostatniej chwili.

Kogo mam na myśli ? Wiele osób. Z Jego Ekscelencją Adminem i Lady Asiczką na czele.

PS
Sz.P. Adminów i Moderatorów proszę, aby w ostatnich dniach i godzinach pilnowali prawidłowości procedury głosowania, tak aby nikt nie posłużył się jakąś informatyczną "Wunderwaffe".

andrzej627
27-01-2008, 12:44
Andrzeju, nadchodzą najbardziej emocjonujące chwile tego głosowania.
No właśnie. Osobiście wolałbym, aby wybór został już dokonany. Nie bardzo rozumiem dlaczego niektórzy czekają z głosowaniem do ostatniej chwili.

TQT
27-01-2008, 18:58
Andrzeju, nadchodzą najbardziej emocjonujące chwile tego głosowania.

Zauważ, kto jeszcze nie głosował: elita Naszego Forum z regionu bieszczadzkiego. Cóż to dla Nich przyjechać na KIMB ? Mają tam bliżej niż ... np. Ty. I przyjadą, a wcześniej zagłosują. W ostatniej chwili.

Kogo mam na myśli ? Wiele osób. Z Jego Ekscelencją Adminem i Lady Asiczką na czele.

PS
Sz.P. Adminów i Moderatorów proszę, aby w ostatnich dniach i godzinach pilnowali prawidłowości procedury głosowania, tak aby nikt nie posłużył się jakąś informatyczną "Wunderwaffe".piszesz niemądrze. burza w szklance. "elita nie głosowała" a kto głosował? takie ukastawianie Użytkowników to nietakt.

TQT
27-01-2008, 19:00
No właśnie. Osobiście wolałbym, aby wybór został już dokonany. Nie bardzo rozumiem dlaczego niektórzy czekają z głosowaniem do ostatniej chwili.
tak postanowili. mogą w ogóle nie głosować ;D

andrzej627
27-01-2008, 21:00
piszesz niemądrze. burza w szklance. "elita nie głosowała" a kto głosował? takie ukastawianie Użytkowników to nietakt.
Ja tego tak nie odebrałem. Przecież Stały Bywalec pisze o "elicie" żartobliwie.

Ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze poczuł się dotknięty jego "nietaktem".

krawc
27-01-2008, 21:02
Ja osobiście nie uważam że SB popełnił gafę pisząc o elicie z regionu bieszczadzkiego (Asiczka is cool). Ty się również możesz zaliczyć do elity..np z Wielkopolski. A ja jestem elyta z północy Podkarpacia

TQT
27-01-2008, 21:33
no może, sorry w tym punkcie o elicie, jeśli tak to interpretować SB:oops:

Stały Bywalec
27-01-2008, 22:28
no może, sorry w tym punkcie o elicie, jeśli tak to interpretować SB:oops:
Nie ma sprawy, przeprosiny przyjęte.
Używając wyrażeń "Jego Ekscelencja" i "Lady" wydawało mi się, że dostatecznie artykułuję poczucie humoru. Zapomniałem widać postawić jeszcze takiego znaczka: :-P

TQT
28-01-2008, 01:35
ps. SB, odmień swój nick przez przypadki... mianownik już znam, a miałem problem przy wołaczu ;)

andrzej627
28-01-2008, 01:45
Wołacz: Bywalcze

wojtek legionowo
28-01-2008, 21:12
Więc, proszę mój głos wpisać na UG i nie dlatego że tylko mnie się tam podoba,ale moja córa też tam chce być a wisan i okolice Bystrego to znając życie odwiedzimy z Irasem dzień póżniej by dojść do siebie.
więc Zajazd i na to głosuję również Gośka

trzykropkiinicwiecej
28-01-2008, 21:19
*** ..Bystre.. ***

wojtek legionowo
28-01-2008, 21:24
Właśnie uważam, że jest coś niesprawiedliwego w głosowaniu bo np moja córa jest bardzo często w Bieszczadach ,tylkoo,że nie pisze na forum a daj boże wszystkim bywać tyle razy w naszych górkach bo jak policzyliśmy to tylko w 2007 roku była 21 razy .
A nasz prezydent pozbawił ją prawa głosu (ciekawe kto zdjęcia będzie robił).

andrzej627
28-01-2008, 22:04
proszę mój głos wpisać na UG
A więc jest w tej chwili remis 12:12.

Nie, pomyliłem się:
13:12 dla Wisana.

Xiro
28-01-2008, 23:27
12:12 ............. z przyczyn "rodzinno-weselnych" (w prawie przeciwnym końcu Polski) nie bedziemy w tym roku na zlocie, tak wiec proszę o wycofanie mojego głosu....

Marcowy
29-01-2008, 10:21
Właśnie uważam, że jest coś niesprawiedliwego w głosowaniu bo np moja córa jest bardzo często w Bieszczadach ,tylkoo,że nie pisze na forum a daj boże wszystkim bywać tyle razy w naszych górkach bo jak policzyliśmy to tylko w 2007 roku była 21 razy .
A nasz prezydent pozbawił ją prawa głosu (ciekawe kto zdjęcia będzie robił).

Ale przecież na KIMB córka może jechać! :smile:

Xiro
30-01-2008, 12:50
Właśnie uważam, że jest coś niesprawiedliwego w głosowaniu bo np moja córa jest bardzo często w Bieszczadach ,tylkoo,że nie pisze na forum [...]A nasz prezydent pozbawił ją prawa głosu .

jest to niesprawiedliwe i się w pełni z Tobą zgadzam. (bo też przy tych zasadach tracę jeden głos):evil:


ciekawe kto zdjęcia będzie robił

..zapewne prawie wszyscy :mrgreen:

Stały Bywalec
30-01-2008, 16:30
Na dobę (z hakiem) przed zakończeniem głosowania rozkład głosów jest następujący:

Bystre k/Baligrodu (Pensjonat Wisan)
http://www.pensjonat.wisan.pl/

1. trzykropkiinicwięcej
2. TQT
3. manio
4. Piotr
5. Wojtek1121
6. Tarnina
7. mAAtylda
8. Marcowy
9. krawc
10. lucyna
11. kobieta_bieszczadzka
12. iza


Ustrzyki Górne (Zajazd pod Caryńską)
http://www.carynska.pl/

1.wojtek legionowo
2. Pastor
3. Derty
4. irek
5. Jaro
6. bertrand236
7. Hero
8. długi
9. zbyszekj
10. Polej
11. andrzej627
12. Stały Bywalec

Przypomnienie.
Głosujemy do godz. 20:00 dn. 31. stycznia br.
Na początku tego tematu (1-szy post) podane są reguły głosowania - kto może, i jak może, wziąć w nim udział.
W skrócie przypominam, że głosować powinny tylko te osoby, które spełniają (jednocześnie) trzy nw. warunki:
- były członkami naszego Forum już przed rokiem 2008,
- już w chwili głosowania mają, ew. „uzbierają” na dzień 31 stycznia br., godz. 20:00, minimum 50 postów na naszym Forum,
- mają szczery zamiar i realne możliwości przyjechać na VII KIMB, przy czym tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne sprawy osobiste, rodzinne lub zawodowe (których nie sposób teraz przewidzieć) mogłyby im ten plan pokrzyżować.

PS
Podaję aktualny, jeszcze nieostateczny stan głosowania - abyście nie musieli liczyć głosów szukając wstecz w tym wątku. Temat jest bowiem obficie "urozmaicony" (także przeze mnie) postami niekoniecznie bezpośrednio wyborczymi.
Ponadto, gdyby do ww. dotychczasowego stanu głosowania były jakieś reklamacje, proszę o ich zgłoszenie.

Stały Bywalec
31-01-2008, 21:01
W tym momencie ogłoszam głosowanie za zakończone.
Ew. posty zamieszczone później już nie zostaną uwzględnione przy obliczeniu wyniku głosowania.

Protokół końcowy zamieszczę za około kilkanaście minut.

Stały Bywalec
31-01-2008, 21:39
PROTOKÓŁ
Z PRZEPROWADZONEGO GŁOSOWANIA NA WYBÓR LOKALIZACJI
VII KONGRESU INTERNAUTÓW MIŁOŚNIKÓW BIESZCZAD

Na zgłoszone lokalizacje głosowano w sposób następujący (pseudonimy podaję ściśle wg pisowni na Forum):

Bystre k. Baligrodu (Pensjonat Wisan) - łącznie głosów: 12
http://www.pensjonat.wisan.pl/

1. trzykropkiinicwięcej
2. TQT
3. manio
4. Piotr
5. Wojtek1121
6. Tarnina
7. mAAtylda
8. Marcowy
9. krawc
10. lucyna
11. kobieta_bieszczadzka
12. iza


Ustrzyki Górne (Zajazd pod Caryńską) - łącznie głosów: 12
http://www.carynska.pl/

1. wojtek legionowo
2. Pastor
3. Derty
4. irek
5. Jaro
6. bertrand236
7. Hero
8. długi
9. zbyszekj
10. Polej
11. andrzej627
12. Stały Bywalec


Głosy nieważne: brak

ROZSTRZYGNIĘCIE
Jak wskazują wyniki głosowania, obie zaproponowane lokalizacje uzyskały jednakową liczbę głosów.
Ogłaszam zatem, że nasze trwające cały styczeń głosowanie nie przyniosło rozstrzygnięcia.

Tak jak już wcześniej pisałem, najbardziej sprawiedliwą formą wyboru miejsca VII KIMB będzie, w zaistniałej sytuacji, losowanie - rzut monetą, przy czym:
orzeł - oznaczać będzie Ustrzyki Grn., Zajazd pod Caryńską,
reszka - oznaczać będzie Bystre k. Baligrodu, Pensjonat Wisan.

Szanownych Moderatorów Derty’ego i Marcowego proszę o jak najszybsze (choćby jutro) zorganizowanie „warszawskiego spotkania” i niezwłoczne poinformowanie o tym, tu - na Naszym Forum, w tymże wątku. Proszę o podanie dokładnej daty (dzień, godz.) oraz nazwy i adresu lokalu.

A wszystkie osoby zainteresowane proszone są o przybycie i obserwowanie przebiegu oraz rozstrzygnięcia losowania.

Polej
01-02-2008, 00:04
orzeł - oznaczać będzie Ustrzyki Grn., Zajazd pod Caryńską,


Ma ktoś monetę z dwoma orłami ? ;)

iza
01-02-2008, 00:58
no jasne jak sie nie da oszukać w głosowaniu to sie lewe monety bije ?

proponuje zdyskwalifikować kolegę Poleja za podjudzanie do oszustwa

Marcowy
01-02-2008, 09:39
Szanownych Moderatorów Derty’ego i Marcowego proszę o jak najszybsze (choćby jutro) zorganizowanie „warszawskiego spotkania” i niezwłoczne poinformowanie o tym, tu - na Naszym Forum, w tymże wątku. Proszę o podanie dokładnej daty (dzień, godz.) oraz nazwy i adresu lokalu.


Ze względu na wyjazd Derty'ego losowanie odbędzie się za kilka dni, prawdopodobnie w najbliższą środę wieczorem, w pubie "Szklanka". Oczywiście poinformujemy o dokładnej dacie, miejscu i godzinie. Postaramy się zarejestrować losowanie i udostępnić nagranie Szanownej Publiczności. Dziękujemy za zrozumienie :smile:

Stały Bywalec
01-02-2008, 11:10
Ze względu na wyjazd Derty'ego losowanie odbędzie się za kilka dni, prawdopodobnie w najbliższą środę wieczorem, w pubie "Szklanka". Oczywiście poinformujemy o dokładnej dacie, miejscu i godzinie. Postaramy się zarejestrować losowanie i udostępnić nagranie Szanownej Publiczności. Dziękujemy za zrozumienie :smile:
Okay, to dobry termin (środa popielcowa :-( ), zapisałem go sobie w kalendarzu. Dni trochę późniejsze (czw., pt.) też by mi pasowały - oczywiście wieczorem.

WSZYSTKICH ZATEM PROSZĘ O JESZCZE KILKA DNI CIERPLIWOŚCI !:oops:

Derty
01-02-2008, 13:29
Hej:)
Przygotowałem już specjalną monetę bitą na potrzeby prestidigitatorów:P
Po obu stronach ma to samo:D No dobra...nie mam takiej monety i wcale bym taką nie rzucił, gdybym miał.
Czyż to nie piękne? Losy KIMB-u zależą od losu.

Pozdrawiam,
Derty

PS: A może by tak powiększyć maksymalnie skład Komisji Losowania Ostatecznego? Warszawiaki! Do Szklanki!!

andrzej627
01-02-2008, 15:41
Postaramy się zarejestrować losowanie i udostępnić nagranie Szanownej Publiczności.

Koniecznie. A moze udaloby sie zrobic transmisje na zywo?

Polej
01-02-2008, 18:52
proponuje zdyskwalifikować kolegę Poleja za podjudzanie do oszustwa
To byłoby zbyt proste – „frakcja Bystre” wygrałaby wtedy jednym głosem :evil:

Fiaa
02-02-2008, 01:01
Tak jak już wcześniej pisałem, najbardziej sprawiedliwą formą wyboru miejsca VII KIMB będzie, w zaistniałej sytuacji, losowanie - rzut monetą, przy czym:
orzeł - oznaczać będzie Ustrzyki Grn., Zajazd pod Caryńską,
reszka - oznaczać będzie Bystre k. Baligrodu, Pensjonat Wisan.

A jak stanie na sztorc? ;)

Xiro
03-02-2008, 01:12
[I]A jak stanie na sztorc? ;)

głosowanie od nowa? :mrgreen:

Fiaa
03-02-2008, 02:15
głosowanie od nowa? :mrgreen:
Zła odpowiedź. :twisted: Mój nauczyciel matematyki zwykł mawiać: Panie kolego w matematyce moneta nigdy nie staje na sztorc. :mrgreen:

Marcowy
03-02-2008, 14:59
Mój nauczyciel matematyki zwykł mawiać: Panie kolego w matematyce moneta nigdy nie staje na sztorc. :mrgreen:

Widocznie nigdy nie był w Szklance. Tam stoły trochę się lepią :mrgreen:

Stały Bywalec
06-02-2008, 07:25
Ze względu na wyjazd Derty'ego losowanie odbędzie się za kilka dni, prawdopodobnie w najbliższą środę wieczorem, w pubie "Szklanka". Oczywiście poinformujemy o dokładnej dacie, miejscu i godzinie. (...)
Dziś jest już środa, 6-go lutego, a ww. informacji nadal brak. :shock:
To w końcu kiedy i gdzie się spotkamy, aby przeprowadzić losowanie ?:?:

Derty
06-02-2008, 09:58
Witam:)
Już jestem. Proponuję spotkanie jutro. Godzina: przybęd do centrum około 16:20-30. Czyli mogę być w '4 Szklance' już o 17-ej.

Trzeba by sprosić więcej braci bieszczadzkiej. Tak więc proponuję, aby niniejszy post był też ZAPROSZNIEM dla warsiawki & przyległości. Arakcji moc będzie - moneta przyklejona na sztorc, to oczywiście gwóźdź programu lecz wcześniej...:D

Pozdrawiam,
Derty

Xiro
07-02-2008, 12:48
Zła odpowiedź. :twisted: Mój nauczyciel matematyki zwykł mawiać: Panie kolego w matematyce moneta nigdy nie staje na sztorc. :mrgreen:

w matematyce teoretycznej tak, ale to losowanie bedzie (miejmy nadzieję) realne :mrgreen::mrgreen:

Stały Bywalec
07-02-2008, 19:53
Kłaniam się z pubu "Czwarta Szklanka".
Przeprowadzone przed chwilą losowanie doprowadziło do ostatecznego wyboru miejsca VII KIMB w dn. 16 - 18 maja 2008 r.

Osobą, która rzuciła monetę, była Kaha. Wypadł: orzeł.
A zatem ogłaszam, iż VII KIMB odbędzie się w Ustrzykach Grn. - w Zajeździe pod Caryńską.

Przebieg losowania został utrwalony (sfilmowany) przez kol. Marcowego. Film zostanie umieszczony w Internecie już wkrótce - jak tylko Marcowy wróci do domu.

Obecni byli:
Aleksandra,
Derty,
Kaha (z męską obstawą, czyli z Piotrem),
Marcowy,
Żabki (szt. 2), czyli Adam i Ania,
No i ja , czyli Stały Bywalec

bertrand236
07-02-2008, 21:00
Dzięki za:
1. Przeprowadzenie losowania
2. Sfilmowanie losowania
3. Obecność wszystkich podczas losowania
4. Szybkie powiadomienie o wyniku losowania

5. ODPOWIEDNIE SPREPAROWANIE MONETY LOSUJąCEJ ;)

Pozdrawiam

Marcowy
07-02-2008, 21:43
Zapraszam do obejrzenia relacji z losowania (http://www.wrzuta.pl/film/wMA0oVzEhU/p2070026) :-D

Przepraszam za fatalną jakość dźwięku, ale tak to bywa z amatorskim sprzętem i odgłosami knajpy. Mam jednakowoż nadzieję, że sens przemowy Stałego Bywalca i przekaz obrazu będą zrozumiałe. Dla większej wiarygodności film składa się z jednego ujęcia, bez żadnych cięć, za to z dużą liczbą szwęków i brudów :-D

Za chwilę pojawi się także kilka fotek z tego wieczoru :mrgreen:

Piotr
07-02-2008, 21:50
Zapraszam do obejrzenia relacji z losowania (http://www.wrzuta.pl/film/wMA0oVzEhU/p2070026)
W pierwszej chwili myślałem że to Jozin z Bazin ;)
Losowanie miało się odbyć poprzez rzut monetą (widzieliście pewnie kiedyś np. jakiś mecz). Tu wyrzucona z rąk moneta nawet jeden raz się nie obróciła - jak w rękach była orłem do góry, tak orłem do góry spadła :mrgreen: ;)

KAHA
07-02-2008, 21:53
Piotr, ja wiem ze ona w moich rekach latala... ale i tak wiem ze teraz bede zlinczowana... ale co mi tam... i tak nie jade, wiec nie zalezalo mi ani na jednej ani na drugiej lokalizacji :P

Marcowy
07-02-2008, 22:07
Parę zdjęć:

Spójrzcie tylko na tę parę młodych ludzi z optymizmem patrzących w przyszłość! (Kereip i KaHa) (http://www.wrzuta.pl/obraz/jWPb0sPBsv/p2070027)

Mąż i żona zaufania, czyli nieforumowi, stali bywalcy KIMB-u, zwani Żabkami (http://www.wrzuta.pl/obraz/vSECEkhH1p/p2070028)

Nie ma to jak wejść w odpowiednim momencie! Film z losowania z godnym Oskara epizodem w wykonaniu Aleksandry! You must see it! (http://www.wrzuta.pl/obraz/cG4cZf1QP6/p2070037)

Dzięki łączom internetowym i Stałemu Bywalcowi relację z losowania śledziły największe agencje prasowe świata (http://www.wrzuta.pl/obraz/wvPYPrJHne/p2070040)

Poprawność losowania nadzorowała - pozbawiona poczucia humoru - komisja kontroli gier i zakładów (Derty i Marcowy) (http://www.wrzuta.pl/obraz/a51RIoS2Ip/p2070030)

bertrand236
07-02-2008, 22:15
Marcowy! sądząc po Twojej minie, to zadowolony z wyniku losowania chyba nie byłeś?

Marcowy
07-02-2008, 22:18
Losowanie miało się odbyć poprzez rzut monetą (widzieliście pewnie kiedyś np. jakiś mecz). Tu wyrzucona z rąk moneta nawet jeden raz się nie obróciła - jak w rękach była orłem do góry, tak orłem do góry spadła :mrgreen: ;)

A kto powiedział, że rzut musi się wiązać się z obrotami? To nie jazda figurowa na lodzie! :mrgreen:



Marcowy! sądząc po Twojej minie, to zadowolony z wyniku losowania chyba nie byłeś?

Cóż, mój typ przepadł. Próbowałem nawet przekonać i przekupić Stałego Bywalca, żeby powtórzyć losowanie, a nikt się nie dowie... Ale był nieugięty :sad:

Aleksandra
07-02-2008, 23:19
Cóż, mój typ przepadł. Próbowałem nawet przekonać i przekupić Stałego Bywalca, żeby powtórzyć losowanie, a nikt się nie dowie... Ale był nieugięty :sad:

Tak zupełnie nie ugięty...
ja zaś chciałam wprowadzić więcej zamieszania i domagałam się, aby ogłosić wszystkim agencją prasowym, że były dwa losowania, z dwoma różnymi wynikami... niestety, Stały Bywalec nie chciał pozbawić Kahy ciężaru odpowiedzialności, a społeczności Rzeszowskiej dać okazję do ważnego spotkania /tak, aby i owe szanowne grono Bieszczadników, poczuło smaczek z losowania/. Jak to się mówi: "porządek musi być i basta".

I tak Kaha będzie do końca życia nosić ciężar owego "wyrzucenia monetą", znosząc pewne niezadowolenie, połowy grupy zainteresowanej inna lokalizacją.

:-D

Aleksandra

Krysia
08-02-2008, 08:20
A Ty byś był zadowolony jakbyś wiedział, że moneta ma z obu stron awers:mrgreen::mrgreen: i czeka Cię robota na fotoszopie (czy czort wie jakim programie graficznym), aby jeden z orłów przerobić na rewers hihihihi i to całonocna:mrgreen:
(tak tak-orzełek jest awersem też się zdziwiłam)

COŚ MI SIĘ POKIĆKAŁO!!!
To jest odpowiedź na post Bertranda, ale mi ten post znikł!!!
i w ogóle jestem w innym topicu?
przepraszam, nie wiem o co chodzi!

Stały Bywalec
08-02-2008, 08:31
Zapewniam wszystkich jeszcze raz, że wszystko odbyło się transparentnie, sprawiedliwie i bezstronnie.

Moneta była moja - niedawno wybita pięciozłotówka. Kaha potrząsnęła nią kilka (a może i kilkanaście) razy solidnie w zamkniętych dłoniach i dopiero potem wyrzuciła na stół.

A wszystko to obserwowała Wysoka Komisja, składająca się osób zainteresowanych obydwoma lokalizacjami lub żadną z nich.

Kochani - zapewniam Was że sprawiedliwość równą tej, jakiej przestrzegałem podczas styczniowego głosowania oraz wczorajszego losowania, to ponownie spotkacie (oby jak najpóźniej :grin:) dopiero w NIEBIE.
:-D

lucyna
08-02-2008, 08:49
w NIEBIE.
:-D
Zaczynam rozumieć. Taki wynik losowania to sprawka Pastora.

PS.
Czy noclegi załatwiamy sami czy będziemy grupą zorganizowaną?

Krysia
08-02-2008, 09:00
Moneta była moja - niedawno wybita pięciozłotówka. :-D
oooo tak tak, niedawno:mrgreen:
trzeba było i to na cito, bo kto widział wcześniej 5 złotówkę z 2 orłami:mrgreen:

KAHA
08-02-2008, 09:13
orsini- proponuje dobrze obejrzec film - bo pokazujemy monete z obu stron... a Wy robicie z igly widly...
Dodam po raz kolejny - mi nie zalezalo na zadnej z lokalizacji - nie wybieram sie na KIMBa (poki co) i na prawde nie mialam zadnego interesu by wybrac któras ze stron monety...

Ps. Pastora tudziez innych prosze w to nie mieszac - nie znam osobiscie :P
I na tym chcialam zakonczyc dyskusje...

Stały Bywalec
08-02-2008, 09:16
(..) Czy noclegi załatwiamy sami czy będziemy grupą zorganizowaną?
Zważywszy doświadczenie z poprzednich KIMB-ów, pytanie raczej retoryczne. Zakwaterowanie każdy załatwia sobie sam. Oczywiście kooperacja, koordynacja i konsolidacja w podgrupach dopuszczalna a nawet wskazana. W celu osiągnięcia możliwie największej integracji.

Krysia
08-02-2008, 09:16
KAHA a ja polecam jakies google i wrzucić POCZUCIE HUMORU:mrgreen:
i uśmiechnij się z samego rana-świat jest piękny, a jak się uśmiechniesz to będzie jeszcze piękniejszy:mrgreen:

Stały Bywalec
09-02-2008, 08:01
W pierwszej chwili myślałem że to Jozin z Bazin ;)
(...)
Patrzcie Go - znalazł się ... bieszczadzki Belmondo z Opola !:smile:

joorg
10-02-2008, 02:41
... Jozin z Bazin ;) ;)
" Na Jozina dobre je praszka z letadła... , to żre hlawnie Prażaki (???)... Jozin uś se zuby brołsi......":lol:

Anyczka20
10-02-2008, 18:41
A zatem ogłaszam, iż VII KIMB odbędzie się w Ustrzykach Grn. - w Zajeździe pod Caryńską.



http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?p=50591#post50591
Wygrałam flache ---> andrzej627 ;) 8-) :mrgreen:

andrzej627
10-02-2008, 23:56
Wygrałam flache ---> andrzej627
Niedokładnie. Napisałem:

Stawiam flaszkę, jak przyjedziesz na KIMB do Zajazdu pod Caryńską.
Pomyślałem o tym wieczorem, gdy poznaliśmy wyniki losowania. Miałem nawet pomysł, aby do Ciebie zadzwonić w tej sprawie, ale zrobiło się późno, a poza tym nie byłem pewien czy numer telefonu, jaki miałaś w profilu na gg, jest dalej aktualny.

Mam nadzieję, że się zobaczymy na KIMBie.