PDA

Zobacz pełną wersję : Nagrody Forumowe "Powsimordy 2008” - głosowanie!



Marcowy
01-01-2008, 20:27
Nagrody Bieszczadzkiego Forum Dyskusyjnego "Powsimordy 2008” zostaną przyznane w drodze głosowania podzielonego na dwie tury.

Zasady uniwersalne:

- Każdy użytkownik zarejestrowany na forum do 6 września 2007 włącznie ma czynne i bierne prawo wyborcze (z wyjątkiem niejakiego Marcowego, który nie ma biernego prawa wyborczego).
- Jeden użytkownik ma do dyspozycji tylko jedną kartę do głosowania (czyli może głosować tylko jeden raz).
- Każdy głosujący może oddać głos tylko na jednego kandydata w każdej kategorii (czyli musi wybrać tego jednego, jedynego, najlepszego).
- Każdy użytkownik może oddać głos co najmniej w 1, a maksymalnie w 8 kategoriach (czyli nie ma obowiązku głosowania na wszystkie kategorie),
- Podstawą oceny jest całoroczna aktywność forumowa (czyli przejawiona między 1 stycznia 2007 a 31 grudnia 2007).

I tura głosowania:
- trwa od 1 stycznia do 29 lutego 2008,
- polega na oddaniu głosu na dowolnego kandydata w każdej kategorii,
- odbywa się poprzez wysłanie do niżej podpisanego Prywatnej Wiadomości skomponowanej według następującego schematu:

Tytuł wiadomości: I tura

Forumowicz Roku – nick kandydata,
Doradca Roku – nick kandydata,
Detalik Roku – nick kandydata,
Korespondent Roku – nick kandydata (niegdyś Relacja Roku),
Fotografik Roku – nick kandydata,
Satyryk Roku - nick kandydata,
Poeta Roku – nick kandydata,
Malkontent Roku – nick kandydata.

- „Karta do głosowania” wypełniona niewłaściwie (np. kilku kandydatów do jednej kategorii czy przejaw aktywności z roku 2003) zostanie jeden raz odesłana do głosującego z prośbą o poprawienie.
- Karta wypełniona niewłaściwie kolejny raz lub przesłana po 29 lutego 2008 roku będzie nieważna.
- Ewentualne komentarze czy inne dopiski zamieszczone przy nickach kandydatów nie spowodują utraty ważności głosu, ale nie będą brane pod uwagę podczas wyłaniania finalistów.
- Po 29 lutego 2008 nicki finalistów zostaną podane do publicznej wiadomości w kolejności alfabetycznej. Do II tury awansują automatycznie ci kandydaci, na których oddano więcej niż jeden ważny głos. Ponadto jeśli takich kandydatów jest mniej niż trzech w jednej kategorii, do II rundy awansują także wszyscy pozostali kandydaci, na których oddano przynajmniej jeden ważny głos.

II tura głosowania:
- trwa od 1 do 23 marca 2008,
- polega na oddaniu głosu na jednego z finalistów w każdej kategorii,
- polega na wypełnieniu karty do głosowania wedlug schematu z tury I, ale z tytułem wiadomości: II tura,
- Karta wypełniona niewłaściwie zostanie jeden raz odesłana do głosującego z prośbą o poprawienie.
- Karta kolejny raz wypełniona niewłaściwie lub przesłana po 23 marca 2008 roku będzie nieważna.

Wszystkie głosy są tajne do momentu ogłoszenia wyników II tury. Wszystkie przesłane w obu turach karty do głosowania zostaną jednak wydrukowane i po wręczeniu nagród na KIMB-ie będą do wglądu dla zainteresowanych.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas obrad głównych najbliższego KIMB-u, czyli w sobotę 17 maja 2008 wieczorem, w Zajeździe pod Caryńską w Ustrzykach Górnych.
- Zwycięzcy nieobecni na KIMB-ie zostaną poproszeni za pośrednictwem Prywatnej Wiadomości o dobrowolne podanie nazwiska i adresu w celu przesłania nagród drogą pocztową na koszt organizatorów.
- Jeśli okaże się to technicznie możliwe, nieobecni zwycięzcy będą mogli także upoważnić innego uczestnika KIMB do odbioru nagrody.
- Nieodebrane nagrody ufundowane przez Pastora nie podlegają wysyłce ani przekazaniu pełnomocnikowi, ale zostaną niezwłocznie i komisyjnie skonsumowane przez uczestników KIMB.

Czekam na Wasze głosy i pozdrawiam :smile:

lucyna
01-01-2008, 20:40
Forumowicz Roku-Piotr
Doradca Bertrand
Detalik klopsik
Relacja Henek za całokształt jeżeli juz muszę coś wpisać to pierwsze z brzegu Po kiego diabła?
Zdjęcie Derty za fotorelację Świdowiec 2007
Satyryk bezapelacyjnie Pastor relacja z KIMB to jest to!
Wiersz roku Wuka za całokształt jeżeli muszę coś podać to "Białe góry"
Maltontent tu bezapelacyjny jest niejaki Kuba Przeciwpancerny.

Marcowy
02-01-2008, 10:14
Tytułem przypomnienia:



I tura głosowania: (...) odbywa się poprzez wysłanie do niżej podpisanego Prywatnej Wiadomości skomponowanej według następującego schematu:
(...)
Relacja Roku – nick kandydata + link do konkretnej relacji,
Zdjęcie Roku – nick kandydata + link do konkretnego zdjęcia,
Wiersz Roku – nick kandydata + link do konkretnego wiersza,
Malkontent Roku – nick kandydata.


Żeby wszystko było zgodnie z protokołem - poproszę o przesłanie powyższego głosu na PW uzupełnionego o linki do nominowanych wątków i zdjęcia.

Anyway - dzięki za dobry początek :-)

lucyna
02-01-2008, 10:47
:oops: Ups. Mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Przepraszam.
Ta jest Szefie! Wysyłam.

WUKA
02-01-2008, 11:32
Proszę o "rozszerzenie"kategorii Detalik Roku!A raczej uściślenie,bo mi sie zapomniało co moze być brane pod uwagę!

Marcowy
02-01-2008, 11:46
Proszę o "rozszerzenie"kategorii Detalik Roku!A raczej uściślenie,bo mi sie zapomniało co moze być brane pod uwagę!

Proszę uprzejmie :-)

- Detalik Roku - ktoś, kto się zna na Bieszczadzkich Detalach (by Barnaba)

Edit:
Gwoli przypomnienia - dyskusja m.in. na temat kategorii toczyła się tutaj (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=3756).

Krysia
02-01-2008, 12:32
a można tylko w części głosować? w sensie nie na wszystkie kategorie?

Marcowy
02-01-2008, 13:20
a można tylko w części głosować? w sensie nie na wszystkie kategorie?



Zasady uniwersalne:(...)
- Każdy użytkownik może oddać głos co najmniej w 1, a maksymalnie w 8 kategoriach (czyli nie ma obowiązku głosowania na wszystkie kategorie),


Pozdrawiam :-)

Krysia
02-01-2008, 13:52
aha dziękuję;-)
To ja na Pastora!!!Już pisałam, że powinni go przepisywać na receptę, jakby kogoś jakiś dołek złapał czy inna depresyja.Aj, to tajne miało być, to pomyślę nad resztą i wyślę w privie.

Marcowy
08-01-2008, 10:48
Hej, śpiochy! :twisted:

Ja wiem, że czasu jest jeszcze sporo i wszyscy są rozleniwieni po świętach, ale na razie dostałem 2 (słownie: dwa) głosy na Powsimordy!!!

Do roboty!!! ;)

Marcowy
13-01-2008, 17:10
Ponieważ większość głosujących ma problem z wytypowaniem konkretnego zdjęcia lub wiersza i już nie mam siły Was do tego zmuszać ;), prawem dyktatora wprowadzam zmiany do regulaminu - wystarczy oddać głos na kandydata, bez wskazywania i linkowania jego dzieła. W tym celu nieco zmodyfikowałem kategorie, by całość miala sens. W razie wątpliwości - patrz pierwszy post w wątku :-)

I jeszcze jedna sprawa - każdy mój post wyciągający ten wątek z niebytu skutkuje przesłaniem mi JEDNEGO głosu. Jak tak dalej pójdzie, to będę musiał sam siebie zbanować za zaśmiecanie wątku :twisted:

klopsik
17-01-2008, 22:00
Hej
Styryk - stanczyk Pastor ;)

Henek
18-01-2008, 15:05
Głosujemy, głosujemy
"wszyscy do urn"

Marcowy
22-01-2008, 10:37
Hurraaaa, oddaliście juz siedem głosów!!! :-D

Pastor
22-01-2008, 13:17
Hurraaaa, oddaliście juz siedem głosów!!! :-D


No, to mamy mniej głosów niż kategorii na które głosujemy!
Mam nadzieję że frekwencja na finiszu poprawi się.
GŁOSOWAĆ! GŁOSOWAĆ! GŁOSOWAĆ
Nalewki... tzn. chciałem powiedzieć, nagrody, już poskładane, czekają na zwycięzców! To co, sam mam wypić? Pozdrawiam! + Pastor mp

Marcowy
29-01-2008, 10:51
No, to liczba głosów zrównała się z liczbą kategorii :mrgreen:

Tytułem przypomnienia - w koszyku z nagrodami mamy nadal:

- mapy Ruthenusa od Lucyny,
- tomiki z wierszami od Wuki,
- albumy fotograficzne od Henka (dla Forumowicza Roku i Fotografika Roku),
- butelki z nektarem od Pastora.

I tytułem zachęty - do koszyka z nagrodami dorzuciłem:

- niezwykle gustowne czapki z daszkiem - ozdobione (z przeproszeniem) haftem przedstawiającym "Powsimordę 2008" (wg projektu Henka),
- pamiątkowe certyfikaty nadania tytułu, które ozdobią każdą ścianę nad kominkiem.

A za rok - jeśli tradycja przetrwa - obiecuję głosowanie jednotygodniowe. Nie wytrzymam kolejny raz tak długiego napięcia ;)

PS. Forumowiczów, którzy niegdyś wstępnie deklarowali chęć sponsoringu, proszę o kontakt.

klopsik
29-01-2008, 22:56
Ja mialem spory problem z wyborem osoby do kategori bo tak jakos nie przewalam forum w te i wewte przez co ograniczylem sie do osob ktore znam.

Forumowicz Roku – nick kandydata,
Doradca Roku – Lucyna
Detalik Roku – Jabol
Korespondent Roku – Barnaba
Fotografik Roku – nick kandydata,
Satyryk Roku - Pastor
Poeta Roku – nick kandydata,
Malkontent Roku – nick kandydata.

Chyba ze mam zgranac cala pule nagrod razem z corka soltysa i polowa pegerru :-) wiec

Forumowicz Roku –klopsik
Doradca Roku – klopsik
Detalik Roku – klopsik
Korespondent Roku – klopsik
Fotografik Roku – klopsik
Satyryk Roku - klopsik
Poeta Roku – klopsik
Malkontent Roku – klopsik

Pastor
30-01-2008, 02:31
.................................................. ..

Forumowicz Roku –klopsik
Doradca Roku – klopsik
Detalik Roku – klopsik
Korespondent Roku – klopsik
Fotografik Roku – klopsik
Satyryk Roku - klopsik
Poeta Roku – klopsik
Malkontent Roku – klopsik

Witaj Klopsiku! Ty rzeczywiście zasługujesz na wszystkie powyższe wyróżnienia! Aż mi głupio że głosowałem na Ciebie tylko w tej ostatniej kategorii. Na usprawiedliwienie mam to, że Ty rzeczywiście jesteś Największym Malkontentem nie tylko tego Forum! Pozdrawiam!
+Pastor mp

Basia Z.
30-01-2008, 08:34
Ja mialem spory problem z wyborem osoby do kategori bo tak jakos nie przewalam forum w te i wewte przez co ograniczylem sie do osob ktore znam.

Forumowicz Roku – nick kandydata,
Doradca Roku – Lucyna
Detalik Roku – Jabol
Korespondent Roku – Barnaba
Fotografik Roku – nick kandydata,
Satyryk Roku - Pastor
Poeta Roku – nick kandydata,
Malkontent Roku – nick kandydata.

Chyba ze mam zgranac cala pule nagrod razem z corka soltysa i polowa pegerru :-) wiec

Forumowicz Roku –klopsik
Doradca Roku – klopsik
Detalik Roku – klopsik
Korespondent Roku – klopsik
Fotografik Roku – klopsik
Satyryk Roku - klopsik
Poeta Roku – klopsik
Malkontent Roku – klopsik

Chyba miało być na priv ?

B.

Marcowy
30-01-2008, 10:15
Chyba miało być na priv ?

B.

Oczywiście, proszę o to samo na PW. Tako rzecze ordynacja.

lucyna
07-02-2008, 16:22
- albumy fotograficzne od Henka (dla Forumowicza Roku i Fotografika Roku),


I tytułem zachęty - do koszyka z nagrodami dorzuciłem:


Zrobiłam porządek na pólce. Mogę dorzucić album Zaręby.Dla detalika.

Marcowy
07-02-2008, 16:33
Mogę dorzucić album Zaręby.Dla detalika.

Dzięki, chętnie :smile:

Minął półmetek I tury, oddaliście 12 głosów. Jak na razie głosujący są dość zgodni w ocenach :-D

WUKA
07-02-2008, 16:53
To "fundatorzy"nagród mają obowiązek uściślić komu je przydzielają?

Marcowy
07-02-2008, 17:58
To "fundatorzy"nagród mają obowiązek uściślić komu je przydzielają?

Nie, ale mogą wskazać, w jakiej kategorii mają zostać wręczone. To przydatne, jeśli nagród jest mniej niż kategorii :smile:

lucyna
07-02-2008, 18:12
To przydatne, jeśli nagród jest mniej niż kategorii :smile:

Hmm, postaram się temu zaradzić. Będę się musiała podeprzeć autorytetem Forum. Być może będą to pojedyńcze wydawnictwa. Nie będę mogła wyciągnąć po 8 sztuk.

WUKA
07-02-2008, 18:12
No ale jak będzie mniej nagród niz kategorii,to zwycięzcy niektórych nie zostaną nagrodzeni?

lucyna
07-02-2008, 18:13
No ale jak będzie mniej nagród niz kategorii,to zwycięzcy niektórych nie zostaną nagrodzeni?
Zostaną. Jestem dobrym żebrakiem.

lucyna
07-02-2008, 18:24
A nie mówiłam.
"Dzika Przyroda", a konkretnie Grzesiek Sitko ofiaruje 8 przewodników " Bieszczady Dzika przyroda dla wszystkich", 8 map atrakcji przyrodniczych pólnocnych Karpat i 8 przewodników "Kwiaty Bieszczadów" na płytce.
Marcowy na PW dostanie nr tel Grześka i uzgodnią szczegóły.

Marcowy
07-02-2008, 18:25
No ale jak będzie mniej nagród niz kategorii,to zwycięzcy niektórych nie zostaną nagrodzeni?

Nieeee, aż tak źle nie będzie :-) Nagrody będą zróżnicowane, ale zwycięzca każdej kategorii zostanie godnie uhonorowany. Moim zdaniem ofiarodawca powinien mieć prawo do decydowania, jaką kategorię chce sponsorować. Miło mi, jeśli ktoś ofiaruje gifty wszystkim finalistom, ale trudno mi tego wymagać od każdego darczyńcy :-)

Edit - Lucyna, dzięki ponownie, czekam na kontakt.

lucyna
07-02-2008, 19:03
Podałam Ci namiary na PW. Mam jeszcze kilka pomysłów.
Mam także 1 Sztuka pogranicza Przewodnik po zbiorach M.H w Sanoku i M.Sz. N. w Medzilaborach i 8 przewodników po ścieżce dendrologicznej w Brzegach Górnych

lucyna
08-02-2008, 09:48
Znalazłam następnego darczyńcę. Firma społeczna Zielony Rower da nam coś. Jej szef Bogdan Pyzocha obiecał, że jak tam pojawię się to nie wyjdę z pustymi rękami.Chyba będą następne przewodniki i mapy.

lucyna
11-02-2008, 20:12
I następna bardzo atrakcyjna.
Dla Forumowicza Roku jednodniowa wycieczka do Lwowa.
Ufundował Daniel Wojtas z Bieszczady Adventure z Leska czyli www.krainawilka.pl (http://www.krainawilka.pl)
Prosiłabym aby termin Powsimorda podał 2 tygodnie przed wybraną przez siebie datą (wybór ograniczony do sezonu letniegu). Możliwość zamiany Lwowa na Bardejów lub Tokaj.

lucyna
11-02-2008, 20:28
I następna ale to załatwiła Ola Biernat.
Pan Roman Bocheński właściciel ośrodka Połoniny w
Bukowcu www.poloniny.pl (http://www.poloniny.pl) ufundował weekend (z wyjatkiem długich weekendów, nie wciśnie się nawet szpilki) dla dwóch osób-pokój dwuosobowy. Termin do uzgodnienia. Kategorię niech wylosuje Sierotka.

klopsik
12-02-2008, 10:52
Ja znalazlem sponsora ktory ufunduje romantyczna transgraniczna wycieczke 2 dniowa dla dwojga . Program obejmuje tzw wypoczynek aktywny, obejmuje on zwiedzanie i poznanie kultury wsi Łubne lub Werchowyny Bystrej , poznanie pracy polskiej i ukrainskiej strazy granicznej. Wycieczka zakonczy sie emocjonujacym poscigiem w wykonaniu polskiej SG za pomoca koni huculskich i kladow. Blugarski sponsor pragnie zachowac anonimowsc.

lucyna
12-02-2008, 12:51
Barszczu dołożył album Jaśka Joniaka "Solina"

Marcowy
12-02-2008, 17:51
Potwierdziłem telefonicznie następujące nagrody:

- 8 kompletów wydawnictw od Grzegorza Sitko i firmy Dzika Przyroda www.dzikaprzyroda.pl (przewodnik "Bieszczadzy - dzika przyroda dla wszystkich", mapy atrakcji przyrodniczych północnych Karpat, przewodniki "Kwiaty Bieszczadów"),

- jednodniowa wycieczka do Lwowa od Daniela Wojtasa (Bieszczady Adventure, www.krainawilka.pl) dla Forumowicza Roku,

- weekend w Ośrodku Połoniny w Bukowcu www.poloniny.pl (dzięki Panu Romanowi Bocheńskiemu i Oli Biernat), czyli 2 noclegi ze śniadaniem dla 2 osób, dla Korespondenta Roku.

Sprawa pozostałych upominków już się krystalizuje. Dziękuję bardzo Lucynie i wszystkim darczyńcom :-)

Dotarły także tomiki poezji "Szlakiem" od Wiesi Kwinto-Koczan alias Wuki, za co również wielkie podziękowania :-)

Przy okazji przypominam, że dobiega końca I tura głosowania - jeszcze tylko 17 dni, a głosów nadal jak na lekarstwo!!!

Marcowy
18-02-2008, 12:04
Do końca głosowania jeszcze 11 dni, oddaliście już 13 głosów.

Basia Z.
25-02-2008, 09:47
Do końca głosowania jeszcze 11 dni, oddaliście już 13 głosów.

Przepraszam, że pytam na to na ogólnym forum, ale może zainteresuje też kogoś innego.
Czy wysłane glosy są w jakiś sposób potwierdzane ?

Bo wysłałam głos, a nie wiem czy dotarł ?

Marcowy
25-02-2008, 17:15
Do końca I tury jeszcze 5 dni, oddaliście 14 głosów.

Odbiór głosu nie jest potwierdzany, ale komunikacja via PW działa bez zarzutu. Także na linii Basia Z. - Marcowy ;)

Basia Z.
25-02-2008, 17:21
Do końca I tury jeszcze 5 dni, oddaliście 14 głosów.

Odbiór głosu nie jest potwierdzany, ale komunikacja via PW działa bez zarzutu. Także na linii Basia Z. - Marcowy ;)


OK - dzięki, cieszę się ze głos dotarł.
Ale tak ogólnie przydałby się chyba jakiś system potwierdzeń.

B.

Wojtek1121
25-02-2008, 22:37
Ja od siebie dla wybranego satyryka przeznaczam nagrodę w postaci pół litra wódki która się sezonuje zakopana na Przełęczy Żebrak od października ubiegłego roku. Nagrodę trzeba odkopać zwycięscy wyślę mmsa ze ze zdjęciem i podaniem lokalizacji.

Jaro
25-02-2008, 23:00
OK - dzięki, cieszę się ze głos dotarł.
Ale tak ogólnie przydałby się chyba jakiś system potwierdzeń.

B.

Jak wejdziesz w swoje prywatne wiadomości to tam wyświetli się ilość nieodebranych wiadomości.

bertrand236
26-02-2008, 09:16
Jak wejdziesz w swoje prywatne wiadomości to tam wyświetli się ilość nieodebranych wiadomości.

Nie rozumiem:-(. Wszedłem. Wszystkie mam odebrane, a potwierdzenie u mnie też niet...

Pozdrawiam

Marcowy
26-02-2008, 09:56
Nie rozumiem:-(. Wszedłem. Wszystkie mam odebrane, a potwierdzenie u mnie też niet...


Niebieska kopertka przy wysłanej wiadomości oznacza, że odbiorca dostał list i go przeczytał. Czyli samo pojawienie się tej ikonki stanowi potwierdzenie doręczenia i przeczytania.
Za to różowa kopertka oznacza, że wiadomość dotarła do adresata, ale nie została jeszcze przeczytana. Wielki Brat jest wszędzie ;)

Basia Z.
26-02-2008, 10:27
Niebieska kopertka przy wysłanej wiadomości oznacza, że odbiorca dostał list i go przeczytał. Czyli samo pojawienie się tej ikonki stanowi potwierdzenie doręczenia i przeczytania.
Za to różowa kopertka oznacza, że wiadomość dotarła do adresata, ale nie została jeszcze przeczytana. Wielki Brat jest wszędzie ;)

No popatrz, tego nie wiedziałam - stale sie czegoś uczę.

bertrand236
26-02-2008, 10:49
Ja też. Mój nieodżałowany Dziadek mówił: człowiek uczy się całe życie i głupim umiera.

joorg
26-02-2008, 21:56
..... która się sezonuje zakopana na Przełęczy Żebrak od października ubiegłego roku. Nagrodę trzeba odkopać zwycięscy wyślę mmsa ze ze zdjęciem i podaniem lokalizacji.

Wojtek , a jak ktoś wcześniej znajdzie i odkopie "bez mmsa".??:smile:

Wojtek1121
26-02-2008, 22:06
Odpowiem Joorgowi flaszeczka nie ma nic wspólnego z zakopanym geocachem. Oczywiście można ją znaleźć z wykrywaczem metalu ze względu na nakrętkę, ale przy okazji trzeba by wykopać stertę amunicji i różnych odłamków co co robi przedsięwzięcie nie opłacalne.

Wojtek1121
26-02-2008, 22:14
Jeżeli ktoś się wczuje w moją rolę zakopującego to istnieje możliwość ustalenia lokalizacji którą można przekazać telefonicznie dodam, że w tym miejscu jest najlepszy zasięg ery. Jak komuś udałoby się odnaleźć to ufunduje osobiście na KIMbie następną.

joorg
26-02-2008, 22:17
... nie ma nic wspólnego z zakopanym geocachem. Oczywiście można ją znaleźć z wykrywaczem metalu ..... ale przy okazji trzeba by wykopać stertę amunicji i różnych odłamków co co robi przedsięwzięcie nie opłacalne.
To zmienia postać rzeczy, a ja myślałem ,że geocache , a Ty nie tylko to ;)Wojtek zakopałeś, podziwiam.
ps. ale ostatnio tam na przełęczy miś pijany chodził , czy on czasem tego nie odkopał.

sir Bazyl
27-02-2008, 19:40
Ja od siebie dla wybranego satyryka przeznaczam nagrodę w postaci pół litra wódki która się sezonuje zakopana na Przełęczy Żebrak...Nagrodę trzeba odkopać zwycięscy wyślę mmsa ze ze zdjęciem i podaniem lokalizacji.

...Oczywiście można ją znaleźć z wykrywaczem metalu... ale przy okazji trzeba by wykopać stertę amunicji i różnych odłamków co co robi przedsięwzięcie nie opłacalne.
Wojtek w dobrą stronę kombinuje, przecież satyryk też powinien się "rozerwać" :wink:.

Marcowy
28-02-2008, 16:19
.

Ostatnie godziny do końca I tury! Na razie oddaliście 15 głosów!


I drobna zmiana w ordynacji - do II tury awansują automatycznie ci kandydaci, na których oddano więcej niż jeden ważny głos. Ponadto jeśli takich kandydatów jest mniej niż trzech w jednej kategorii, do II rundy awansują także wszyscy pozostali kandydaci, na których oddano przynajmniej jeden ważny głos.

Może trochę to skomplikowane, ale przy poprzednich zasadach szykowałaby się dogrywka, której organizowanie przy takiej frekwencji nie ma większego sensu ;-)

Przy okazji - żeby uniknąć ewentualnej pomyłki zamieszczam listę użytkowników, którzy spełnili już swój obywatelski obowiązek:

1. Anyczka20
2. Basia Z.
3. Bertrand236
4. Derty
5. Floydd
6. Henek
7. Hero
8. JarekBartek
9. Kobieta_bieszczadzka
10. Lucyna
11. Marcowy
12. Orsini
13. Pastor
14. Sir Bazyl
15. WUKA


.

lucyna
29-02-2008, 14:50
Dostałam z Firmy Społecznej Zielony Rower 8 przewodników rowerowych Krzysztofa Plamowskiego "Zielony Rower Greenway Karpaty Wschodnie" Bezdroży i niestety tylko 1 szt. "Bieszczady Zielony Rower Mapa Informator".
wszystko wskazuje, że dostaniemy także przewodniki "Gorlice Na szlaku czernrgo złota" Bezdroży.

Marcowy
29-02-2008, 15:07
Dzięki, Lucyna :-)

OSTATNIE 10 GODZIN GŁOSOWANIA!!!

lucyna
29-02-2008, 15:15
Hmmm może troszeczkę "zdyscyplinujemy" Szanownych Forumowiczów. Dla głosujących mam 2 przewodniki Plamowskiego "Zielony Rower" i 2 jedynie słuszne mapy. Mapy znacie ale przewodniki nie są do kupienia. To materiały lokalne, nie do zdobycia w normalnej sieci handlowej. Postaram się do KIMBU jeszcze pokombinować aby było takich nie do zdobycia więcej.

Floydd
29-02-2008, 15:50
Przy takiej (dużej) ilości nagród i takiej (małej) ilości oddanych głosów, to nagrody dostanie oprócz laureatów każdy głosujący.

Marcowy
01-03-2008, 21:05
Madamy i Żentelmany!

I tura głosowania na Powsimordy 2008 zakończona!

Oddaliście 16 głosów, wszystkie ważne! :-D Do II tury weszli wszyscy kandydaci, na których oddano więcej niż jeden ważny głos. W sytuacji, gdy takich kandydatów było mniej niż trzech w jednej kategorii, do II tury weszli wszyscy, na których oddano przynajmniej jeden ważny głos (taka sytuacja wystąpiła w wyborach Satyryka Roku i Poety Roku).

Finaliści poszczególnych kategorii to (w kolejności alfabetycznej):

Forumowicz Roku
– Bertrand236,
- Derty,
- Piotr.

Doradca Roku
– Basia Z.,
- Bertrand236,
- Jacob.p.pantz,
- Lucyna,
- Piotr.

Detalik Roku
– Barnaba,
- Browar,
- Jabol,
- Piotr.

Korespondent Roku
– Bertrand236,
- Henek,
- Sir Bazyl.

Fotografik Roku
– Buba,
- Bmiller,
- Derty.

Satyryk Roku
– Anyczka20,
- Klopsik,
- Lucyna,
- Pastor,
- Stały Bywalec

Poeta Roku
– Jabol,
- Kriss40,
- Takitam,
- Trzykropkiinicwiecej,
- WUKA.

Malkontent Roku
– Klopsik,
- Lucyna,
- Michał.

Finalistom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy ponownie do urn :-P

Zasady II tury w skrócie:
- Głosujecie podobnie jak w I, ale tylko na podanych wyżej finalistów.
- Wysyłacie do mnie wiadomość zatytułowaną „II tura”, skomponowaną według schematu:
Forumowicz Roku – nick kandydata,
Doradca Roku – nick kandydata,
Detalik Roku – nick kandydata,
Korespondent Roku – nick kandydata,
Fotografik Roku – nick kandydata,
Satyryk Roku – nick kandydata,
Poeta Roku – nick kandydata,
Malkontent Roku – nick kandydata.

- Można głosować na dowolną liczbę kategorii.
- Można oddać głos tylko na jednego kandydata w jednej kategorii.
- Czynne prawo wyborcze ma każdy użytkownik zarejestrowany na forum do 6 września 2007 włącznie.
- Mogą głosować także ci, którzy nie oddali głosów w I turze, o ile spełniają powyższy warunek.
- II tura trwa od 1 do 23 marca,
- Wygrywa oczywiście forumowicz, który uzyska największą liczbę głosów. Jeśli kilku kandydatów uzyska taką samą liczbę głosów, nastąpi między nimi tygodniowa dogrywka. Jeżeli i ona nie rozstrzygnie, zdecyduje losowanie.

Ogłoszenie wyników na KIMB-ie!!! Do dzieła!!! :mrgreen:

klopsik
04-03-2008, 15:26
Doszedl moj glos do ciebie Marcowy ?

Marcowy
04-03-2008, 16:14
Doszedl moj glos do ciebie Marcowy ?

Tak jest.

Dla porządku - obowiązek obywatelski wypełnili i na доске почёта zawisną:

1. Anyczka20
2. Basia Z.
3. Bertrand236
4. Klopsik
5. Lucyna
6. Pastor
7. Sir Bazyl
8. WUKA

Możesz być następny!!!! :mrgreen:

Edit: No i proszę - wystarczy odpowiednio zachęcić :-D

9. Floydd
10. Henek
11. JarekBartek
12. Jaro
13. Kobieta_bieszczadzka
14. Wtak
15. Orsini
16. Vm2301

lucyna
05-03-2008, 10:47
Przy takiej (dużej) ilości nagród i takiej (małej) ilości oddanych głosów, to nagrody dostanie oprócz laureatów każdy głosujący.
Bardzo prawdopodobne.
Pani Koordynator projektu z Doliny Ropy dała nam 10 szt przewodników Pawła Krokosza "Gorlice Na szlaku czarnego złota" Bezdroży. Mam problem z wysłaniem Marcowemu pw więc proszę aby skontaktował się z panią koordynator.
Z przyjemnością witam ją na forum. Bieszczady i Beskid Niski dwa bratanki i od wina i od turystyki.:lol:

Marcowy
05-03-2008, 15:42
Pani Koordynator projektu z Doliny Ropy dała nam 10 szt przewodników Pawła Krokosza "Gorlice Na szlaku czarnego złota" Bezdroży.

Wielkie dzięki :-D Tym miłym akcentem zamykam listę nagród, żeby mieć czas na ich ogarnięcie.

PS. Oddaliście już 16 głosów, wyrównując tym samym rekord z I tury :mrgreen:

WUKA
05-03-2008, 16:00
Weź,proszę,jeszcze trzy obiecane moje nowe tomiki (jeśli zdążą z drukarni na czas!)
Pozdrawiam!

WUKA
05-03-2008, 16:02
Naturalnie miało być "weź pod uwagę".

Marcowy
05-03-2008, 16:23
Oczywiście, tomiki już wziąłem pod uwagę :-)

Przy okazji - lista nagród liczy łącznie ponad 80 pozycji!!! Dziękuję wszystkim darczyńcom!!!

lucyna
05-03-2008, 16:35
:lol:Śmiem twierdzić, że więcej.
:lol: Reszta to będą niespodzianki dla głosujacych. Motywacja cobym nie skomercjalizowała się doszczętnie i miast na KIMB nie polazła grupą na intergrację.

Marcowy
05-03-2008, 22:07
Yeah! Dwie dychy stuknęły!

18. Bmiller
19. Calanthe
20. Polej

:grin::grin:

kobieta_bieszczadzka
06-03-2008, 01:37
a gdzie 17 ?? tak w sprawie ścisłości ?? :-)

Marcowy
06-03-2008, 10:02
Ups... Policzyłem swój głos, ale nie dodałem nicku do listy :oops:

17. Marcowy :mrgreen:

Edit:

I witamy następnych głosowaczy!!! Trybuny szaleją!!! :-D

21. Trzykropkiinicwiecej
22. Xiro

wtak
07-03-2008, 08:53
a czy mój głos dotarł ?? :)

Marcowy
07-03-2008, 09:17
a czy mój głos dotarł ?? :)

Tak. Został zarejestrowany pod numerem 14 :)

I przy okazji podpowiem jeszcze jedno narzędzie - jeśli chcecie mieć 300% pewności, że Wasz głos dotarł, w wysyłanej wiadomości zaznaczcie opcję: "Potwierdź przeczytanie wiadomości", pozdrawiam :smile:

Recon
08-03-2008, 01:04
Coś Aktywiści Forum zarejestrowani do 6 września 2007 nie palą się do głosowania, no ale przy 22 (jaki to % Aktywistów?) już trybuny szaleją... fiu fiu. Wychodzi na to, że wcześniej było gorzej. Jeden z tych szalejących ździera gardło.... Aktywiści Forum do urn!!!!
Pozdrawiam, tym razem jako... szalejący kibol z trybun :)

Derty
08-03-2008, 14:20
Aktywiści Forum do urn!!!!


A może Rekon1 wyślij swe typy do Marcowego?:) Zawsze lepiej, gdy głosuje neofita, aniżeli nie głosuje stary wyjadacz:) Aktyw Forum się zdezaktywował - pewnie z powodu przedwczesnych szturmów wiosny. Albo z braku lecytyny?:O

Pozdrawiam wiosennie, rozleniwiennie i kwitnąco,
Derty

Recon
09-03-2008, 01:29
Nie mogę wysłać swoich typów bo zabrania mi tego Regulamin, zresztą byłbym nieobiektywny, wszak to dotyczy roku pańskiego 2007 a ja czytam Was wszystkich (!!!) dopiero od niedawna. Jest mi trochę głupio że czytałem dotychczas wszystko co jest o Bieszczadach na stronach www a omijałem szerokim łukiem wszelkie fora. Przełom był z Urwiskiem Zonkla to jego sprawka, że jednak do Was tak z cicha pęk zajrzałem i nawet się zalogowałem. Qrcze lubię Was czytać tym bardziej, że posty forum są tak szeroko rozwinięte a i szeroko pojęta wiedza Forumowiczów o Bieszczadach wielokrotnie aż mi każe nisko skłanić się w pas. Derty, dzięki za zaproszenie ale raz... że Regulamin, dwa... że słaba jeszcze wiedza o całym roku 2007 co tam na forum bywało, trzy... to i nieobiektywizm zapewne też. Ale fajnie, że Admin ogłosił taki konkurs a i tytuł Powsimorda jest niczego sobie :) Pozwolisz Derty, że jeszcze się poduczę, poobserwuję i tym razem pokibicuję. I nadal wołam: Aktywiści Forum do urn (wyborczych, oczywiście!!!). Na tyle tym razem się przydam. Pozdrawiam

Marcowy
10-03-2008, 18:04
I nadal wołam: Aktywiści Forum do urn (wyborczych, oczywiście!!!).

Dobrze gada! W górę dziada! :-D

Resumee po pierwszym tygodniu: oddaliście 23 głosy i - z wyjątkiem jednej kategorii - nadal brak zdecydowanych liderów, więc każdy głos się liczy!!!

23. Blues
24. Długi
25. Rycho
26. Barnaba

WUKA
11-03-2008, 15:42
Marcowy!Nie można do Ciebie wysłać wiadomości,czemu?

Marcowy
11-03-2008, 17:04
Marcowy!Nie można do Ciebie wysłać wiadomości,czemu?

Nie mam pojęcia :shock: Przed chwilą wysłałem wiadomość testową do siebie i doszła. Spróbuj na marcowy@interia.eu

Marcowy
16-03-2008, 19:53
Rozpoczynamy ostatni tydzień głosowania! Nadal brakuje zdecydowanych liderów, więc każdy głos się liczy! :-D

Na razie userski obowiązek spełniło 26 osób. Żeby uwzmysłowić Wam, o jaką stawkę toczy się gra, publikuję listę nagród dla wszystkich kategorii.

Niebywały prestiż, ogólne poważanie i zazdrość maluczkich - bezcenne :mrgreen:

Lista nagród – Powsimorda 2008

Satyryk Roku
- zestaw od wydawnictwa "Dzika Przyroda": przewodnik „Bieszczady - dzika przyroda dla wszystkich", mapa atrakcji przyrodniczych północnych Karpat oraz przewodnik "Kwiaty Bieszczadów" na CD,
- mapa i album „Solina” od wydawnictwa „Ruthenus” i Lucyny,
- przewodnik rowerowy "Zielony Rower Greenway Karpaty Wschodnie" wydawnictwa Bezdroża,
- przewodnik „Gorlice – na szlaku czarnego złota” Bezdroży
- tomik wierszy od Wuki,
- butelka nektaru od Pastora,
- butelka nektaru od Wojtka1121, zakopana na Przełęczy Żebrak, do samodzielnego zlokalizowania,
- pamiątkowy certyfikat,
- pamiątkowa czapka,

Poeta Roku
- zestaw od wydawnictwa "Dzika Przyroda": przewodnik „Bieszczady - dzika przyroda dla wszystkich", mapa atrakcji przyrodniczych północnych Karpat oraz przewodnik "Kwiaty Bieszczadów" na CD,
- mapa i album „Solina” od wydawnictwa „Ruthenus” i Lucyny,
- przewodnik rowerowy "Zielony Rower Greenway Karpaty Wschodnie" wydawnictwa Bezdroża,
- przewodnik „Gorlice – na szlaku czarnego złota” Bezdroży
- tomik wierszy od Wuki,
- butelka nektaru od Pastora,
- pamiątkowy certyfikat,
- pamiątkowa czapka,

Doradca Roku
- zestaw od wydawnictwa "Dzika Przyroda": przewodnik „Bieszczady - dzika przyroda dla wszystkich", mapa atrakcji przyrodniczych północnych Karpat oraz przewodnik "Kwiaty Bieszczadów" na CD,
- przewodnik rowerowy "Zielony Rower Greenway Karpaty Wschodnie" wydawnictwa Bezdroża,
- mapa i album „Solina” od wydawnictwa „Ruthenus” i Lucyny,
- przewodnik „Gorlice – na szlaku czarnego złota” Bezdroży
- tomik wierszy od Wuki,
- butelka nektaru od Pastora,
- pamiątkowy certyfikat,
- pamiątkowa czapka,

Detalik Roku
- zestaw od wydawnictwa "Dzika Przyroda": przewodnik „Bieszczady - dzika przyroda dla wszystkich", mapa atrakcji przyrodniczych północnych Karpat oraz przewodnik "Kwiaty Bieszczadów" na CD,
- mapa i album „Solina” od wydawnictwa „Ruthenus” i Lucyny,
- przewodnik rowerowy "Zielony Rower Greenway Karpaty Wschodnie" wydawnictwa Bezdroża,
- przewodnik „Gorlice – na szlaku czarnego złota” Bezdroży
- tomik wierszy od Wuki,
- butelka nektaru od Pastora,
- pamiątkowy certyfikat,
- pamiątkowa czapka,

Korespondent Roku
- weekend dla dwóch osób w ośrodku Połoniny w Bukowcu, ufundowany przez Romana Bocheńskiego
- zestaw od wydawnictwa "Dzika Przyroda": przewodnik „Bieszczady - dzika przyroda dla wszystkich", mapa atrakcji przyrodniczych północnych Karpat oraz przewodnik "Kwiaty Bieszczadów" na CD,
- mapa i album „Solina” od wydawnictwa „Ruthenus” i Lucyny,
- przewodnik rowerowy "Zielony Rower Greenway Karpaty Wschodnie" wydawnictwa Bezdroża,
- przewodnik „Gorlice – na szlaku czarnego złota” Bezdroży,
- tomik wierszy od Wuki,
- butelka nektaru od Pastora,
- pamiątkowy certyfikat,
- pamiątkowa czapka,

Fotografik Roku
- specjalny, okolicznościowy album fotograficzny od Henka i firmy MARFOT,
- zestaw od wydawnictwa "Dzika Przyroda": przewodnik „Bieszczady - dzika przyroda dla wszystkich", mapa atrakcji przyrodniczych północnych Karpat oraz przewodnik "Kwiaty Bieszczadów" na CD,
- mapa i album „Solina” od wydawnictwa „Ruthenus” i Lucyny,
- przewodnik rowerowy "Zielony Rower Greenway Karpaty Wschodnie" wydawnictwa Bezdroża,
- przewodnik „Gorlice – na szlaku czarnego złota” Bezdroży,
- tomik wierszy od Wuki,
- butelka nektaru od Pastora,
- pamiątkowy certyfikat,
- pamiątkowa czapka,

Malkontent Roku
- zestaw od wydawnictwa "Dzika Przyroda": przewodnik „Bieszczady - dzika przyroda dla wszystkich", mapa atrakcji przyrodniczych północnych Karpat oraz przewodnik "Kwiaty Bieszczadów" na CD,
- mapa i album „Solina” od wydawnictwa „Ruthenus” i Lucyny,
- przewodnik „Gorlice – na szlaku czarnego złota” Bezdroży
- tomik wierszy od Wuki,
- przewodnik rowerowy "Zielony Rower Greenway Karpaty Wschodnie" wydawnictwa Bezdroża,
- butelka nektaru od Pastora,
- pamiątkowy certyfikat,
- pamiątkowa czapka,

Forumowicz Roku
- jednodniowa wycieczka do Lwowa, Bardejowa lub Tokaju od Daniela Wojtasa i Bieszczady Adventure,
- specjalny, okolicznościowy album fotograficzny od Henka i firmy MARFOT,
- zestaw od wydawnictwa "Dzika Przyroda": przewodnik „Bieszczady - dzika przyroda dla wszystkich", mapa atrakcji przyrodniczych północnych Karpat oraz przewodnik "Kwiaty Bieszczadów" na CD,
- mapa i album „Solina” od wydawnictwa „Ruthenus” i Lucyny,
- przewodnik rowerowy "Zielony Rower Greenway Karpaty Wschodnie" wydawnictwa Bezdroża,
- przewodnik „Gorlice – na szlaku czarnego złota” Bezdroży,
- tomik wierszy od Wuki,
- butelka nektaru od Pastora,
- pamiątkowy certyfikat,
- pamiątkowa czapka.


Jest tego łącznie prawie setka, więc całkiem możliwe, że o czymś zapomniałem ;)

bertrand236
17-03-2008, 12:05
Jest tego łącznie prawie setka, więc całkiem możliwe, że o czymś zapomniałem

Bardzo ważne, żeby butelki z nektarem się nie potłukły podczas transportu na KIMB

Barnaba
19-03-2008, 02:53
Jest tego łącznie prawie setka,;)
Setka to dobra ilość- taka w sam raz :)

Marcowy
20-03-2008, 18:36
Na 3 dni przed finałem mamy już faworytów, ale - ze względu na niewielką liczbę wyborców - wszystko się jeszcze może wydarzyć. Mamy remis w jednej - za to dość znaczącej - kategorii, więc każdy głos się liczy!

Do urn!!!

PS. Bo na dogrywkę nie starczy mi cierpliwości... ;)

Marcowy
23-03-2008, 19:03
OSTATNIE 6 GODZIN NA ODDANIE GŁOSU I ODWRÓCENIE BIEGU HISTORII!!!

Marcowy
24-03-2008, 14:27
No to mamy prawie jasność :smile:

W II turze oddaliście 26 głosów na 31 kandydatur w 8 kategoriach. Aktywność elektoratu pozwoliła na wyłonienie jedynie 7 zwycięzców, mamy bowiem dogrywkę w kategorii "Malkontent Roku": Lucyna zgromadziła taką samą liczbę głosów jak Klopsik (Michał się w tej rozgrywce nie liczył) :grin:

Proszę zatem o PW zatytułowaną "Dogrywka", a w treści wiadomości nazwę "Malkontent Roku" i nick Waszego kandydata - Lucyny lub Klopsika. Oczywiście w dogrywce mogą brać udział także ci, którzy wcześniej nie głosowali, ale mają bierne prawo wyborcze (patrz post nr 1 w tym wątku).

Na głosy czekam do końca tego tygodnia, czyli do 30 marca 2008. Jeśli i to nie przyniesie rozstrzygnięcia, będziemy mieli losowanie. Ogłoszenie ostatecznych wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas KIMB-owej sobotniej nocy.

Wesołego Alleluja!!! :smile:

lucyna
24-03-2008, 23:17
Wypraszam sobie. Jakie głosowanie? Jakie, tfu, losowanie? Tu jest tylko jeden liczący się kandydat! Te głosy, które padły na konkurencję to był tylko i wyłacznie skutek pomroczności jasnej, wstrętnego choróbska na które zapadła część głosujacych.

klopsik
25-03-2008, 22:10
Oczywiscie jest nia Lucyna

vm2301
25-03-2008, 22:31
W oblliczu walkowera Klopsika i gorącego pragnienia Lucyny uzyskania tego tytułu wszystko chyba jasne...;)

Pozdrawiam:)

lucyna
25-03-2008, 22:52
Mam nadzieję. Ode mnie był lepszy tylko mój Ulubiony Pan Miachał. Niestety przepoczwarzył się. Ostałam się sama na tym forumie.

bertrand236
25-03-2008, 23:04
Klopsik! Nie poddawaj się. Masz szansę. ;)

lucyna
25-03-2008, 23:14
Et tu Brute contra me!

bertrand236
25-03-2008, 23:21
Nie Brute, tylko Bertrand. Nie cotnra Ci, tylko Klopsika trza wspomóc, bo sie chłopisko podłamało. Jeszcze straci ochotę do życia i łażenia po dziurach

klopsik
25-03-2008, 23:41
Fantazji malo dziur malo wszystkiego malo :) tylko bida wielka :wink: w kaczylandzie, nie mam o czym pisac wiec nie pisze . w bieszczadach coraz rzadziej jestem daleko mam bliz,ej slowacja jest :)

lucyna
25-03-2008, 23:46
A już byłam bliska rezygnacji. Ten argument Bertranda o dziurach przemówił mi do wyobraźni. Muszę się jak zwykle pochwalić. Zaliczyłam już pierwsze dziury! Fajne uczucie.

klopsik
25-03-2008, 23:57
niech zgadne studzienka sciekowa u sasiada badz extremalny meander w rurach zapory Solinskiej :-)

lucyna
26-03-2008, 00:02
Kompleks schronisk i jaskiń w Górze Birów :P

klopsik
26-03-2008, 00:26
toc jedne z lepszych melin na zapojki odwiedzasz powinszowac powinszowac:mrgreen:

Marcowy
26-03-2008, 10:56
Mamy 7 głosów, rywalizacja jest zawzięta - 4:3 ;)

lucyna
26-03-2008, 11:14
Nic to! Mistrz w malkotenctwie jest tylko jeden :P

klopsik
26-03-2008, 21:27
Wstrzymuje sie od glosu w tej dogrywce , poza tym do puli nagrod w tej dziedzinie dorzucam pluszowego misia bez jednego oka, garsc sniegu , marchewke , oraz kijaszek

Marcowy
27-03-2008, 15:26
9 głosów - 5:4 :-D

lucyna
27-03-2008, 15:40
Eee tam. Znudziło mi się rywalizowanie z klopsikiem. Szkoda, że nie zagłosowałam w I turze na Piotra. Może byłoby ciekawiej.

Floydd
27-03-2008, 16:11
Eee tam. Znudziło mi się rywalizowanie z klopsikiem. Szkoda, że nie zagłosowałam w I turze na Piotra. Może byłoby ciekawiej.
No, takie malkontenctwo to rozumiem...

lucyna
27-03-2008, 16:24
Staram się jak mogę. Wreszcie ktoś dostrzegł we mnie tę cechę chatrakteru. Wiesz jakie to nudne, gdy ciągle słyszysz: jesteś hurrraoptymizmem. Chcę zdobyć palmę pierwszeństwa. To przepustka do rajskiego życia. Będę mogła stale być źle zadowoloną i marudzić, marudzić, wynajdywać dziurę w całym.

WUKA
27-03-2008, 17:04
Kurcze-brakuje jeszcze spotów reklamowych w tej kampanii wyborczej!
A CISZA przedwyborcza gdzie?

lucyna
27-03-2008, 17:11
Jaka cisza przedwyborcza? Tu toczy się zacięta walka o palmę pierwszeństwa w "niebagatelnej kategorii" zadowolonych inaczej. Spoty reklmowe to jest genialna myśl. Masz już pomysł?. Rozumiem, że zostałaś moim szefem kampanii reklamowej.

Basia Z.
27-03-2008, 17:48
Staram się jak mogę. Wreszcie ktoś dostrzegł we mnie tę cechę chatrakteru.

Tak mimochodem chciałam zauważyć, ze chyba nie "ktoś" a całkiem sporo ludzi, skoro masz duże szanse na wygraną w tej kategorii.

B.

lucyna
27-03-2008, 17:53
Te Pani Przewodnik to jest finał w kategorii zrzęda roku, a nie w kategorii drobna złośliwostka :P

Marcowy
27-03-2008, 22:28
Się uprasza o powściągnięcie... O poważne sprawy gra idzie wszak...

Hik...

:mrgreen:

Marcowe świętują dziś!!!

WUKA
27-03-2008, 22:38
Gratulacje!

Marcowy
31-03-2008, 10:46
No to mamy "jasność w temacie Marioli" - "Powsimordy 2008" wybrane! :-P

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w sobotę 17 maja wieczorem, podczas spotkania KIMB-owego.

Basia Z.
31-03-2008, 10:53
No to mamy "jasność w temacie Marioli" - "Powsimordy 2008" wybrane! :-P

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w sobotę 17 maja wieczorem, podczas spotkania KIMB-owego.

Czyżbym się spóźniła z głosowaniem ?
Myślałam że głosujemy do końca miesiąca (gapa ze mnie).

B.

bertrand236
31-03-2008, 11:14
No to mamy "jasność w temacie Marioli" - "Powsimordy 2008" wybrane! :-P

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w sobotę 17 maja wieczorem, podczas spotkania KIMB-owego.

Czyżby w Warszawie obowiązywał inny kalendarz niż w Pyrlandii? A może tak bardzo jesteś zafascynowany dniem moich urodzin i nie tylko :wink:, że dni tygodnia Ci się pomyliły?

Pozdrawiam

lucyna
31-03-2008, 12:34
No to mamy "jasność w temacie Marioli" - "Powsimordy 2008" wybrane! :-P

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w sobotę 17 maja wieczorem, podczas spotkania KIMB-owego.
Hmm czy mam to rozumieć jako uchylenie rąbka tajemnicy i mogę zaczynąć wbijać się w dumę i rozpoczynać na większą skalę malkontencenie?:lol:
Jeżeli zaś przegrałabym i to jednym głosem to oczywiście wszystkiemu winna jest Baśka:mrgreen:

Marcowy
31-03-2008, 16:10
Czyżbym się spóźniła z głosowaniem ? Myślałam że głosujemy do końca miesiąca (gapa ze mnie).


Niestety, II tura trwała do 30.03., czyli do końca tygodnia.


Hmm czy mam to rozumieć jako uchylenie rąbka tajemnicy

Motyw Marioli to tylko zapożyczenie z Młynarskiego, a nie sugestia na temat płci zwycięzcy / zwyciężczyni :mrgreen:

PS. Musiałem pogmerać w Waszych postach i poprawić błędnie podaną przeze mnie datę KIMB-u, którą parę razy mimochodem zacytowaliście. Mea culpa! A Bertrandowi dziękuję za rewolucyjną czujność :)

lucyna
31-03-2008, 21:45
Całe szczęście, ze ten marzec się skończył :P

bertrand236
31-03-2008, 23:30
...Mea culpa! A Bertrandowi dziękuję za rewolucyjną czujność :)
Zaraz tam rewolucyjną. Po prostu wiem, że moje urodziny w tym roku obchodzę w niedzielę (mam nadzieję, że w Bieszczadzie)

Pozdrawiam

Marcowy
18-05-2008, 20:17
Wróciłem już z KIMB-u w domowe pielesze, więc nieobecnych spieszę poinformować o ogłoszonych tamże wynikach głosowania na Powsimordy 2008 :-)


Owe zaszczytne tytuły w poszczególnych kategoriach otrzymali:

Satyryk Roku – Pastor

Poeta Roku – WUKA

Doradca Roku – Piotr

Detalik Roku – Jabol

Korespondent Roku – Sir_Bazyl

Fotografik Roku – BMiller

Malkontent Roku – Klopsik

Forumowicz Roku – Derty

Szkoda, że nie wszyscy mogli osobiście odebrać gifty, ale rzeczone zostały przekazane przez umyślnych, więc spodziewajcie się wręczenia na dniach.


Raz jeszcze gratulacje dla wyróżnionych i wielkie dzięki wszystkim zaangażowanym, a szczególnie Lucynie, Pastorowi i Henkowi za sponsoring :-)

Jabol
18-05-2008, 23:01
Witam! Spieszę poinformowac ze Pastor wywiązał sie z funkcji gońca i przekazał mi fanty w Bukowcu "Pod Gontami":) dołączam sie do podziękowań dla sponsorów! Przewodnik "Błekitny San" to strzał w dziesiątke, jakby ktoś wiedział gdzie sie szlajam:) za tinkturę podziękowałem osobiscie. Własnie patrzę na piękną bieszczadzką napierduchę-coś pięknego! Swiatło i dzwięk! Pozdrawiam...

Henek
19-05-2008, 10:14
Gratulacje dla wszystkich wyniesionych przez zaszczytne tytuły. Niech się nadal sprawują dobrze.
Szczególne podziękowania dla Marcowego za to, że się zaangażował w temat poświęcając mu mnóstwo czasu ku uciesze publiki.
p.s. myślę że jeszcze przyjdzie czas na ocenę formy i ewentualne zmiany.

blues
19-05-2008, 11:07
Gratulacje dla posiadaczy tak zaszczytnych tytułów!!! To miła weryfikacja ich pasji.
Pozdrowienia dla wszystkich.

Derty
19-05-2008, 12:17
Hej:)
Po pierwsze: gratuluję pozostałym Powsimordom:) Rozumiem, że opiliście solidnie sukces? Czy też kolumny Barnaby na próżno tętniły dniami i nocami?:D
Przefajnie dostać wyróżnienie na Forum:) Dzięki wielkie wszystkim, którzy na mnie głosowali. Wiem, że zawiodłem Was swoją nieobecnością. Jest mi z tego powodu podwójnie żal, bo i piwka z Wami nie miałem i na dodatek KIMB nie zaliczony. Nadrobimy, już to mam umówione z Czartem:) Po prostu ten rok jest dla mnie i dla Czarta pełen zmian i tak się wszystko pogmatwało diabelnie...

Tak mi się marzy, aby zorganizować dodatkowe spotkanie śródgórskie w lecie. Już wiem, że w drodze na Krym tego lata prawdopodobnie zahaczymy o Bieszczady:) Może nawet uda się jakoś to pozszywać z BA? Wcześniej to nawet diabli nie wiedzą, co będzie...

Pozdrawiam,
Derty

bartolomeo
19-05-2008, 12:36
Rozumiem, że opiliście solidnie sukces?
Ja jeszcze nie, przyjdzie na to czas pod koniec tego tygodnia :-) Dziękuję za uznanie, niezmiennie zapraszam na http://bieszczady.bmiller.pl (są już mgliste zdjęcia z długiego weekendu) i zaczynam się zastanawiać gdzie na stronie walnąć info o tej nagrodzie. No bo w końcu teraz już mogę, nie? :-)

Bartek

Basia Z.
19-05-2008, 12:51
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców plebiscytu :-)

B.

Pastor
19-05-2008, 15:51
Witam! Jako że zostałem wybrany Satyrykiem Roku,pragnę podziękować przede wszystkim moim wyborcom a także sponsorom! To mnie zmoblizuje do pisania jeszcze większych.............!



Ja od siebie dla wybranego satyryka przeznaczam nagrodę w postaci pół litra wódki która się sezonuje zakopana na Przełęczy Żebrak od października ubiegłego roku. Nagrodę trzeba odkopać zwycięscy wyślę mmsa ze ze zdjęciem i podaniem lokalizacji.

Wojtek , a jak ktoś wcześniej znajdzie i odkopie "bez mmsa".??:smile:


Jeżeli ktoś się wczuje w moją rolę zakopującego to istnieje możliwość ustalenia lokalizacji którą można przekazać telefonicznie dodam, że w tym miejscu jest najlepszy zasięg ery. Jak komuś udałoby się odnaleźć to ufunduje osobiście na KIMbie następną.


To zmienia postać rzeczy, a ja myślałem ,że geocache , a Ty nie tylko to ;)Wojtek zakopałeś, podziwiam.
ps. ale ostatnio tam na przełęczy miś pijany chodził , czy on czasem tego nie odkopał.

Uprzejmie zapodaje że nagrodę dodatkową, fundacji Wojtka znalazłem. Zaraz też, wspólnie z braćmi B.... ze Smolnika,dokonaliśmy wstępnej ekspertyzy (czy aby się nie zepsuła)Nie, nie zepsuła się. Rzeczywiście,wczoraj wieczorem widziano pijanego misia (128 kg wagi) jak łaził po Smolniku,(w końcu zagonili go do Zagrody na nocleg),ja jednak nie brałbym tego zbyt poważnie. Pozdrawiam! + Pastor mp

sir Bazyl
19-05-2008, 20:33
Wszystkim Powsimordom serdecznie gratuluję, Forumowiczom głosującym na mnie dziękuję za okazane uznanie, a sponsorom za wspaniałe nagrody.
U mnie certyfikat już wisi na ścianie w pokoju szumnie zwanym dużym. Rodzina zaraz po wywieszeniu została przedeń przypędzona w celu podziwiania zdobytego trofeum. Przeczytałem go na głos po czym Latorośl pyta:
- Tati, a kto to jest sir Bazyl?
- To jestem ja.
- Przecież ty jesteś Darek!?
- Ale na forum bieszczadzkim w internecie mam taki nick.
- A co to jest nick?
- To taki pseudonim.
- A pseudonim to co to jest?
- To takie przezwisko.
- A dlaczego cie przezywają?
Rany Julek, jak powiem że się sam tak przezywam to mi jeszcze parę godzin zejdzie tłumaczenie dlaczego.
- Wiesz co, kupiłem lody, chcesz czekoladowego czy śmietankowego?
- Tego i tego, i żeby dużo było.
Ok, lecę nałożyć - powiedziałem oddalając się czym prędzej.

Wracając do nagród to czytam sobie:


...za tinkturę podziękowałem osobiscie. Własnie patrzę na piękną bieszczadzką napierduchę-coś pięknego! Swiatło i dzwięk! Pozdrawiam...
Tak się trochę żachnąłem, czy to aby wypada tak nazywać otrzymaną tinkturę, ale po dłuższej chwili skojarzyłem iż Jabol nie pisze nic o smaku a jedynie zwraca uwagę na inne bodźce (światło i dźwięk) więc pewnie chodzi mu o inne piorunujące zjawisko...

Z kolei Henek, niczym grom z jasnego nieba gruchnął:


...p.s. myślę że jeszcze przyjdzie czas na ocenę formy i ewentualne zmiany.

Ani myślę zmieniać tej cennej nagrody jaką jest tytuł Powsimordy 2008 na cokolwiek inszego, chyba że chodzi o kolejne edycje....Więc do piór, do klawiatur, do aparatów, do lasu!!!

marekm
19-05-2008, 21:50
[QUOTE=sir Bazyl;60901].....
- Tati, a kto to jest sir Bazyl?
- To jestem ja.
- Przecież ty jesteś Darek!?
- Ale na forum bieszczadzkim w internecie mam taki nick.
- A co to jest nick?
- To taki pseudonim.
- A pseudonim to co to jest?
- To takie przezwisko.
- A dlaczego cie przezywają?
Rany Julek, jak powiem że się sam tak przezywam to mi jeszcze parę godzin zejdzie tłumaczenie dlaczego.....
-QUOTE]

NO właśnie , to dlaczego masz takie " przezwisko "8-):mrgreen:

sir Bazyl
19-05-2008, 22:13
NO właśnie , to dlaczego masz takie " przezwisko "8-):mrgreen:
Obiecuję, że jak za rok zasiądziemy przy wspaniałym, wręcz nieziemskim Kimbowym piwie Browaru Sokołowskich opowiem Ci dlaczego się tak przezywam.:-P

Henek
19-05-2008, 22:29
No to się będzie działo w tym Rzeszowie. Trzech laureatów naraz.
Jak się skumuluje, to głowa nie wytrzyma.;)
A może zjazd wyróżnionych się szykuje ?
.
tak więc Bazylku ! dobrze piszesz :

... do piór, do klawiatur, do aparatów, do lasu!!!
Ja tak sobie myślę że laureaci awansują automatycznie do elity.
Elity, która powinna mieć spory wpływ w następnych wyborach.
Taka loża honorowa.

klopsik
20-05-2008, 22:48
no tak lonza honorowa to sprawa wazna i zdecydowanie powinno sie krzyczek slava hierojom slava, Sam oczywiscie oczekuje holdu lennego sporej daniny w postaci wlasnosci rzeszowa oraz na powitaniu malego karzelka przebranego za dziewczynke w stroju krakowskim tyle oczekiwan ciekawe co wyjdzie :-)

Marcowy
21-05-2008, 12:05
Jeszcze tytułem finalnego uporządkowania spraw nagród, bo lekki chaos się jednak wkradł ;)

Gifty dla:
- Derty'ego - podjął się przekazać Hero (wielkie dzięki!), ja zaś mam jeszcze bonus od Pastora,
- Klopsika i Jabola - był uprzejmy przekazać Pastor.

Co do reszty mamy jako taką jasność :-)

Pastor
21-05-2008, 13:06
Witam! Ja "byłem uprzejmy" przekazać co trzeba Jabolowi, bo byłem pewien że Go spotkam. Natomiast nie podejmowałem się przekazać nagrody Klopsikowi, bo takiej pewności nie miałem, co się zresztą sprawdziło, bo jak przyjechałem w krzaki i potoki, to już nikogo nie było. Pozdrawiam! +P......

Marcowy
21-05-2008, 22:42
(...) nie podejmowałem się przekazać nagrody Klopsikowi (...)

Uaaaaa, pomyłka, przepraszam za pardon :oops:

Taką razą gifty prawdopodobnie są jeszcze do odbioru "Pod Caryńską". Ale jeśli nie, to proszę o cynk, a będzie miedź :mrgreen:

klopsik
22-05-2008, 21:37
Dzieki za to wyroznienie zapewne szanowne zyri sie nie myli :-)
MIalbym prosbe grzecznosciowa jakby kto zachaczal o wyzej wymieniona knajpe w Ustrzykach Gornych i zechcial mi odebrac powyzsze dobro ,wracajac z gor poprzez rzeszow badz jaslo lub pilzno, zechcial mi je przekazac bylbym wielce rad i wdzieczny bylbym elastyczny co od miejsca i czasu spotkania,w chwili obecnej nie zanosi sie bym mial odwiedzic to miejsce przez najlbizszy rok
ps .
Pastor slowo kozacze nie dym azaliz sames prawil..........................

bartolomeo
29-05-2008, 13:32
Szlacheckie słowo nie dym więc Sir Bazyl wymógł na mnie spotkanie (które odwlekałem z notorycznego braku czasu) i uroczyście wręczył mi dyplom. Zagrały fanfary, gawiedź się zbiegła i nastąpiło komisyjne mierzenie czapeczki. Szczerze przyznam, że byłem pełen obaw po doświadczeniach z czasów minionych, kiedy to armia nasza (silna, zwarta i zdyscyplinowana, pełna wdzięku i bezpretensjonalności) musiała wysłać szefa kompanii do strategicznych magazynów aby znaleźć hełm na moją kapkę przydużą czaszkę. Niesłusznie: czapeczka jak ze mnie zdjęta. Po tłumie przeszedł pomruk uznania a ja zabrałem się za wyciągnie prezentów... znaczy się nagród. Czego tam nie było... (nie było na ten przykład słynnej na pół Polski tinktury, skonfiskowanej przez obecnych na KIMBie dzięki czemu głowa mnie dzisiaj nie boli i słońce nie razi). Mapy, przewodniki, informatory i gigantycznych rozmiarów album (będzie jak nic na nagrodzone zdjęcia) wprowadziły mnie w stan tak głębokiej euforii, że Sir Bazyl w trosce o zdrowie zgromadzonej gawiedzi musiał studzić moje emocje zakupionym naprędce nektarem. Jako że z nikim nie chciałem się nagrodami dzielić tłum rozszedł się zawiedziony, zaś Sir Bazyl jeszcze chwilę kurtuazyjnie mi potowarzyszył. Gdy tylko przekonał się, że ochłonąłem nieco i on czmychnął jednak w jakąś mało uczęszczaną uliczkę.

Nagrody jednak pozostały :-)

Raz jeszcze dziękuję za zaszczytny tytuł i za całą górę nagród. Szczególnie za jedną mapę, którą już kiedyś miałem a mi zginęła i cholera mnie brała za każdym razem, jak jej potrzebowałem ;)

Bartek

andrzej627
30-05-2008, 00:38
Właśnie wysłałem na YouTube reportaż z rozdania nagród Powsimordy 2008 (http://pl.youtube.com/watch?v=tsDGm63RZfo).

Stały Bywalec
01-06-2008, 18:28
(...)
MIalbym prosbe grzecznosciowa jakby kto zachaczal o wyzej wymieniona knajpe w Ustrzykach Gornych i zechcial mi odebrac powyzsze dobro ,wracajac z gor poprzez rzeszow badz jaslo lub pilzno, zechcial mi je przekazac bylbym wielce rad i wdzieczny bylbym elastyczny co od miejsca i czasu spotkania,(...)
Byłbym nieco sceptyczny.
W maju 2003 r. obradował w Sękowcu II KIMB. Mnie tam niestety zabrakło, ale uczestnicy uhonorowali mnie zaocznie i bardzo realnie - zakopując w ogródku leśniczówki prezent - niespodziankę. Miałem go sobie odkopać we wrześniu.
No i przekopałem cały Basiny ogródek - bez rezultatu. Sama Basia też włączyła się do akcji kopania (zapamiętała miejsce, gdzie Bartko ukrył dla mnie ów "skarb"), ale również bez powodzenia.
Reasumując, nie miej, Klopsiku, wielkich nadziei na odbiór swojej nagrody.