PDA

Zobacz pełną wersję : Stacje benzynowe w Bieszczadach



bahran
14-01-2008, 11:37
Na początek chciałem się przywitać. poniewaz jestem tu nowy.:)

Planuję wycieczkę motocyklową po bieszczadach, oczywiście nie mówię tu o jeździe przez lasy, w grę wchodzi tylko i wyłącznie asfalt. Z tego co się dowiedziałem to jakość dróg jest ok. Noclegi też lajcik... A jak jest ze stacjami paliw.
Przedstawię możę trasę która budzi mój niepokój, jak jest na tym odcinku ze stacjami paliw...
-Dukla(droga numer9)
-Daliowa(droga numer897)
-W komańczy skręt na osławicę(nada droga 897)
-Cisna(droga 896) na wetline
-Stuposiany i tam pojadę na Tarnawę Niżną
-powrót na droge 896 i Lutowiska a następnie czarna góra...


i teraz moje pytanie ile tam jest stacji paliw na tej trasie.




i może jeszcze jedno pytanie co na tej trasie warto zobaczyć, oczywiście nie zapuszczając się nielegalnie w lasy itp.

astronom
14-01-2008, 11:45
Przedstawię możę trasę która budzi mój niepokój, jak jest na tym odcinku ze stacjami paliw...
-Dukla(droga numer9)
-Daliowa(droga numer897)
-W komańczy skręt na osławicę(nada droga 897)
-Cisna(droga 896) na wetline
-Stuposiany i tam pojadę na Tarnawę Niżną
-powrót na droge 896 i Lutowiska a następnie czarna góra...


Cześć.

Na bank jest w Dukli, Komańczy, i Cisnej.
Więcej stacji nie pamiętam.

WUKA
14-01-2008, 12:33
Chyba masz na myśli Czarną Górną a nie czarną górę?W Czarnej też jest stacja paliw.

J.OLA
14-01-2008, 13:32
Witam
w Smolniku też zatankujesz
Pozdrawiam i szerokiej drogi

Piotr
14-01-2008, 13:33
Oprócz wymienionych jest jeszcze w Jaśliskach (na skrzyżowaniu, kilkaset metrów w lewo na Królik Polski).

[edit:] oczywiście miałem na myśli Daliową a nie Jaśliska.

Piotr
14-01-2008, 13:34
w Smolniku też zatankujesz
Stacja w Smolniku została zlikwidowana - chyba że ostatnio była jakaś reaktywacja...

bahran
14-01-2008, 13:40
o widzę że lajcik...to stacji duzo a juz się obawiałem.
W zeszłym roku jak byłem się przejechać po wschodniej ścianie polski to naprawdę było ciężko z paliwkiem:)

WALDI
14-01-2008, 14:55
W Daliowej też jest.Tak z 200m od krzyżówki w stronę Rymanowa Zdroju.

Marcowy
14-01-2008, 16:01
Zmieniłem tytuł wątku na bardziej użyteczny. Mam nadzieję, że autor nie ma nic przeciwko, pozdrawiam :-)

bahran
14-01-2008, 18:39
lajt...jasne tak jest lepiej z tym tematem...

a może jeszcze niech mi ktoś odpowie co warto zobaczyć przejeżdzając przez ten miejscowości:)

Basia Z.
14-01-2008, 18:53
lajt...jasne tak jest lepiej z tym tematem...

a może jeszcze niech mi ktoś odpowie co warto zobaczyć przejeżdzając przez ten miejscowości:)

Tam jest mnóstwo, na prawdę mnóstwo rzeczy do obejrzenia.
Nie sposób opisać tego wszystkiego tu na forum.
Wszystko też zależy od tego co Cię interesuje.
Jeśli militaria - to np. muzeum w Dukli i zestaw pojazdów i broni z II wojny światowej zgromadzone przed muzeum.

Jeśli kościoły - w samej Dukli są dwa bardzo interesujące.
Jest też Synagoga i kirkut, kilka miejsc poświęconych św. Janowi z Dukli, sympatyczny rynek.
Dalej są bardzo ciekawe Jaśliska (o których można zapisać kilka stron).

Bardzo polecam strony :

www.beskid-niski.pl
www.twojebieszczady.pl
www.bieszczady.net.pl

(niektóre z nich to strony forumowiczów)

Tam znajdziesz dużo informacji zarówno krajoznawczych, jak i praktycznych o miejscowościach w Beskidzie Niskim i Bieszczadach, ale trochę trzeba poszukać choćby sprawdzając informacje o poszczególnych miejscowościach.

Natomiast jeśli chcesz mieć opracowaną gotową trasę to kup przewodnik np. "Bieszczady na weekend" i masz tam podane wszystko jak na tacy, nie trzeba wyszukiwać.


Pozdrowienia

Basia

bahran
14-01-2008, 19:06
myślę że poszukam, mam jeszcze sporo czasu...więc napewno jakąś ładną trasę opanuję...myślałem żeby jeszcze skoczyć do muzeum ropy naftowej w bóbrce...troszkę na bok, ale warto obejrzeć:) tylko nie wiem czy akurat wtedy będzie otwarte, bo planuję moją wycieczkę na długi majowy łikend...ale widoki napewno będą i się nie zmienią...co do kosciołów to bardzo chętnie, z mojej strony nie wiem jak reszta grupy będzie chciała. kwestia dogadania... dzięki Basia za informacje napewno skorzystam:)

Basia Z.
14-01-2008, 19:13
myślę że poszukam, mam jeszcze sporo czasu...więc napewno jakąś ładną trasę opanuję...myślałem żeby jeszcze skoczyć do muzeum ropy naftowej w bóbrce...troszkę na bok, ale warto obejrzeć:) tylko nie wiem czy akurat wtedy będzie otwarte, bo planuję moją wycieczkę na długi majowy łikend...ale widoki napewno będą i się nie zmienią...co do kosciołów to bardzo chętnie, z mojej strony nie wiem jak reszta grupy będzie chciała. kwestia dogadania... dzięki Basia za informacje napewno skorzystam:)

Muzeum w Bobrce jest otwarte nawet w zimie, kiedyś byłam tam w listopadzie, ale o ile pamiętam wtedy było otwarte tylko do 15 (latem do 17).
Zwiedzić je na pewno warto.
Z ciekawych miejsc jeśli się interesujesz historią warto podjechać jeszcze do Zyndranowej (niedaleko, jakieś 5 km od skrętu z głównej szosy na drogę do Jaślisk) do skansenu łemkowskiego prowadzonego przez p. Gocza.

Pozdrowienia

Basia

bahran
14-01-2008, 19:18
hm...rozważę taką propozycję:) a są może na trasie, a jak jest z kolejką wąskotorową...bo od małego pasjonuję się kolejnictwem i motocyklami:)

Basia Z.
14-01-2008, 20:00
hm...rozważę taką propozycję:) a są może na trasie, a jak jest z kolejką wąskotorową...bo od małego pasjonuję się kolejnictwem i motocyklami:)

Informacje o bieszczadzkiej kolejce znajdziesz tutaj:

http://www.kolejka.bieszczady.pl/

Dość niedaleko (ale jednak kilkadziesiąt km bardziej na północ) polecam jeszcze jedną kolejkę wąskotorową z Przeworska do Dynowa (jeździ tylko w soboty i niedziele)

http://www.waskotorowka.prv.pl/

Ciekawa trasa kolejowa to również linia Zagórz- Komańcza - Łupków i polecam też spacer do granicznego tunelu kolejowego w Łupkowie.

W sumie to tak myślę ze skoro granica teraz otwarta - to chyba można sobie przekroczyć ją torami (oczywiście pod warunkiem, ze w danej chwili nie jedzie tam pociąg, nie wiem czy będą kursować już w okolicach 1 maja).

Pozdrowienia

Basia

Basia Z.
14-01-2008, 20:13
Przepraszam, podwójna wysylka z powodu zacięcia forum

andrzejp
14-01-2008, 20:22
Smolnik po zmianie własciciela dalej funkcjonuje- nawet w niedziele.

Krzysztof Franczak
14-01-2008, 20:23
Paliwa ci u nas dostatek

bahran
14-01-2008, 20:42
no tak paliwka pod dostatkiem:D więc jest ok...zasięg na jednym baku to 300km, ale to już naprawde trzeba znać drogę. natomiast spokojnie jak stacje są w odległości ok 200km...

co do kolejki dynów-przeworsk, miałem raz okazje jechać, i jestem bardzo zadowolony, super widoki...poprostu przepięknie...
mówisz o tunelu granicznym...rozumiem że chodzi o słowacje?:)

a czy może są jeszcze takie bajery w bieszczadach jak skansen pojazdów, lub militariów? Lub jakieś pamiątki po II wojnie?

Krzysztof Franczak
14-01-2008, 21:01
a czy może są jeszcze takie bajery w bieszczadach jak skansen pojazdów,

No,:mrgreen: pod komendą policji

WUKA
14-01-2008, 21:36
Ale tam....parkować nie wolno!

bertrand236
14-01-2008, 21:43
Wolno! Ino sie nie opłaca....

Basia Z.
15-01-2008, 07:54
no tak paliwka pod dostatkiem:D więc jest ok...zasięg na jednym baku to 300km, ale to już naprawde trzeba znać drogę. natomiast spokojnie jak stacje są w odległości ok 200km...

co do kolejki dynów-przeworsk, miałem raz okazje jechać, i jestem bardzo zadowolony, super widoki...poprostu przepięknie...
mówisz o tunelu granicznym...rozumiem że chodzi o słowacje?:)

a czy może są jeszcze takie bajery w bieszczadach jak skansen pojazdów, lub militariów? Lub jakieś pamiątki po II wojnie?

Tak, miałam na myśli tunel na linii Łupków - Medzilaborce (Słowacja).

Tu znajdziesz więcej na ten temat:

http://www.twojebieszczady.pl/lupkow.php

Co do pozostałości z II wojny światowej, skansenów pojazdów hmm.
Nie bardzo mogę coś polecić.

Wiem tylko o zlocie pojazdów zabytkowych w Zagórzu (kontakt klub "Weteran" w Zagórzu.

Natomiast jeśli chodzi o pozostałości z II wojny mogę polecić coś o czym mało kto wie, a co jest bardzo ciekawe - schron dla pociągu.
Ale to nie jest w Bieszczadach a znacznie bardziej na północ - na Pogórzu Strzyżowskim w okolicach Strzyżowa.

Trochę informacji tutaj:

http://www.epodkarpacie.com/index.php?page=guide&main_guide_id=60&usection_id=259#124
http://149.156.142.12/stepstrzyzow/schron1.htm
http://www.tpfkrakow.netax.info/fn/nsk/strzyzow/strzyzow.htm
http://www.podziemia.pl/doc/tt3/n-c9-cie1.html
http://www.strzyzow-online.un.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=4

Tylko że Strzyżów nie leży na Twojej planowanej trasie.
Ale może warto zboczyć ?

Pozdrowienia

Basia

bahran
15-01-2008, 08:07
W tym tunelu w strzyżowie tak się składa że byłem, na biesiadze motocyklistów...:) więc to już również widziałem.

http://w3.bikepics.com/pics/2007/10/03/bikepics-1044468-full.jpg

WALDI
15-01-2008, 08:46
Jak będziecie chcieli przetestować swoje błyszczące rumaki to proponuję na trasie Komańcza -Cisna w miejscowości Wola Michowa odbić w lewo na przeł. Żebrak.Z przeł. dojedziecie do Bystre,a następnie przez Jabłonki do Cisnej.Droga iście traperska no ale nie samym asfaltem musicie jechać.

Piotr
15-01-2008, 08:53
Wola Michowa odbić w lewo na przeł. Żebrak.Z przeł. dojedziecie do Bystre
Wola Michowa - p.Żebrak = zakaz ruchu.

bahran
15-01-2008, 08:58
nasze sprzęty na asfalcie czują się najlepiej...później już kiepsko;/

WALDI
15-01-2008, 15:44
..."Wola Michowa - p.Żebrak = zakaz ruchu."...
No to kur-na dlaczego tam już parę razy widziałem pojazdy i nie były to konie pociągowe.
Wypada w takim razie na pieszo to przejść albo gdzieś rowery pożyczyć.

bahran
16-01-2008, 07:25
hm...a co mi możecie powiedzieć na temat odsetku kradzieży...i aktów wandalizmu...bo auto można zostawić, a motocykl to jakoś tak bez zabezpieczeń to trochę nie bardzo;/?

astronom
16-01-2008, 10:40
hm...a co mi możecie powiedzieć na temat odsetku kradzieży...i aktów wandalizmu...bo auto można zostawić, a motocykl to jakoś tak bez zabezpieczeń to trochę nie bardzo;/?

Pamiętam jak w 1996 zatrzymałem się pod sklepem (chyba) w Woli Michowej, siedział zaniedbany, zapity "zakapior" i z niczego głośno zwraca się do mnie: "a opony leśniczym (pokazując na stojącego obok gazika) przebijałem NOŻEM, he he, NOŻEM, he he he..."

bahran
16-01-2008, 10:42
ojojoj...co za głupol

dorota z krakowa
16-01-2008, 17:02
a może nigdy tu nie był... A skąd on może wiedzieć, że w nagłej potrzebie paliwowej, można poprosić o pomoc w pierwszej lepszej chałupie - szybko, ekologicznie i przede wszystkim taniej. Ukraińskie paliwo wcale nie jest gorsze.
Uratowało mnie w Dwerniczku u pani Halinki, po likwidacji stacji benzynowej w Smolniku.
A tak na marginesie - dlaczego benzyna w Bieszczadzie jest dużo droższa niż w Krakowie na przykład?
Może władze lokalne dbają o zarobek miejscowej ludności...

PS. Stacja benzynowa w Smolniku działa - po przerwie.
W kierunku na Ustrzyki Górne i dalej - następna jest dopiero w Dołżycy, więc radzę:
Zatankować do pełna w Czarnej - i dalej do Komańczy, gdzie od lat, przy wyjeździe z miasta w kierunku Dukli, jest stacja CPN.

vm2301
16-01-2008, 17:10
dlaczego benzyna w Bieszczadzie jest dużo droższa niż w Krakowie na przykład?

Brak równie silnej konkurencji między dużymi dystrybutorami? Koszty transportu?

Pozdrawiam:)

Marcowy
16-01-2008, 17:15
A tak na marginesie - dlaczego benzyna w Bieszczadzie jest dużo droższa niż w Krakowie na przykład?


Myślę, że częsciowo odpowiedzią jest fakt istnienia tego wątku - stacji jest niewiele, mają obrot jedynie w sezonie, a koszty transportu są wysokie.

Edit - o proszę, vm potwierdza :-D

bahran
17-01-2008, 10:13
to jaka jest średnia cena wachy?(w sezonie lub na dzien dzisiejszy)

dorota z krakowa
17-01-2008, 17:30
to jaka jest średnia cena wachy?(w sezonie lub na dzien dzisiejszy)
Zwykle jestem w Bieszczadach poza sezonem. Zawsze ten sam numer - paliwo droższe o 15 groszy na litrze (albo lepiej).

Stały Bywalec
17-01-2008, 18:02
Będąc w Bieszczadach staram się tankować tylko w Ustrzykach Dln. - na stacji benzynowej przy wjeździe do miasta.
Unikam małych "stacyjek", o których pisaliście.

W 2006 r. byłem zmuszony zatankować w ...
Nie tylko zostałem tam na chyba kilkanaście zł oszukany, ale także pan właściciel i pompiarz w jednej osobie zepsuł mi wskaźnik ilości paliwa.
Nie pozwolił samemu się obsłużyć, lecz sam mi wlewał etylinę 95 do baku. Manewrował tak jakoś tym urządzeniem wtryskowym ("pistoletem"), że pompował tylko powietrze (lub w większości powietrze), a licznik dystrybutora, oczywiście, pracował. Znam swój samochód doskonale, wiem także, ile benzyny spala on w Bieszczadach. Podjeżdżając wtedy do stacji benzynowej wiedziałem, ile (mniej więcej) zmieści mi się paliwa do baku. Jednak wg licznika dystrybutora wyszło o jakieś 4 - 5 l więcej, niż się spodziewałem.
Nie kłóciłem się z tym chamem, zapłaciłem mu tyle, ile wykazał licznik. Powiedziałem mu tylko na "odjezdne", że klienta to on we mnie nie zyskał, bo "raz Cygan przejdzie przez wieś". Coś tam w odpowiedzi odmruczał.

Wkrótce, zaraz po tym wydarzeniu, gdy już przejechałem ok. 100 km, zauważyłem awarię wskaźnika ilości paliwa. Najpierw wskaźnik stał w miejscu (w ogóle nie opadał), a i potem znacznie zawyżał. A po kilku następnych tankowaniach "naprawił się", o dziwo, sam.

Nie podaję nazwy miejscowości, gdyż po pierwsze - owo oszustwo zdarzyło się tylko raz, po drugie - już ok. półtora roku temu, a po trzecie - ów oszust działał na pewno ostrożnie, osób miejscowych nie kantował, natomiast gdy zobaczył samochód z obcą rejestracją, to się odważył.

satyr
01-08-2008, 18:36
Gdzie w Bieszczadach znajduje się ostatnia stacja całodobowa jadę w nocy i gdzieś bym chętnie zatankował:grin:

Recon
01-08-2008, 19:57
W Cisnej i Lutowiskach jest regionalnej firmy.

satyr
01-08-2008, 20:38
Może być ważne żeby bak nie wysechł ;)

Derty
01-08-2008, 20:54
Paliwa ci u nas dostatek
Ja mam odnawialne źródło paliwa:D Stację Pastora znacie?:D


Pozdrawiam,
Derty

Recon
01-08-2008, 20:58
Oj, osobiście nie znam ale słuchy dochodzą ;)

chris
01-08-2008, 21:39
"Nie kłóciłem się z tym chamem, zapłaciłem mu tyle, ile wykazał licznik. Powiedziałem mu tylko na "odjezdne", że klienta to on we mnie nie zyskał, bo "raz Cygan przejdzie przez wieś". Coś tam w odpowiedzi odmruczał".

No kurczęęę, jak tu nie posądzać SB o rasizm, wyssałeś to z mlekiem Matki? (Polki?)

Natomiast całodobowa w Cisnej jest dla mnie novum. Dzięki za info :)

Jabol
01-08-2008, 23:27
od razu sprostuję plotkę: w Cisnej NIE MA STACJI CAŁODOBOWEJ...

vm2301
02-08-2008, 08:13
W Baligrodzie od roku chyba jest nowa stacja, ale czy całodobowa?

W ostateczności tankuje się w Lesku. Pełny bak od tego miejsca wystarczy na spory objazd.

Jabol
02-08-2008, 09:52
W "Biełogarodzie" niestety też nie ma całodobówki... Jeśli zas chodzi o LPG w godzinach późnowieczornych, to w sytuacjach awaryjnych i z wyczuciem można zadzwonić dzwonkiem w nast stacji w Baligrodzie -tej przy tartaku. Właściciele mieszkaja na miejscu i nieraz byli uprzejmi mnie poratować, oszczędzając mi zarazem wyprawy po paliwko do Leska...

Jabol
04-08-2008, 20:39
O godz 20 w baligrodzie obie stacje nieczynne. Ta koło tartaku chyba juz calkiem:( "calodobowa" stacja w Cisnej jest tu przez cala dobe:D ale czynna jest od 7 do 20. Co chwila zajezdzaja tu auta odbyc rytuał całowania klamki...

satyr
04-08-2008, 21:08
Wielkie dzięki :smile: więc chyba zatankuję się w Lesku a parę litrów do kanistra wezmę awaryjnie, w sumie jadę w terminie gdzie Cisną wolę omijać szerokim łukiem :twisted:

Marcin
06-09-2009, 14:49
Grosar otworzył stację benzynową w Wetlinie... tam gdzie była stara (dla leśnych monstrów).

dorota z krakowa
06-09-2009, 15:23
Bardzo dobra, chociaż nie całodobowa, jest stacja benzynowa w Czarnej, a właściwie tuż przed Czarną jadąc od strony Ustrzyk Dolnych. Od lat tutaj tankuję i jestem zadowolona. Od lat ten sam ajent, od lat te same gadki...
A że 95-tka droższa aż o 30. groszy droższa niż w Krakowie...

kufel
06-09-2009, 16:56
Bardzo dobra, chociaż nie całodobowa, jest stacja benzynowa w Czarnej, a właściwie tuż przed Czarną jadąc od strony Ustrzyk Dolnych. Od lat tutaj tankuję i jestem zadowolona. Od lat ten sam ajent, od lat te same gadki...
A że 95-tka droższa aż o 30. groszy droższa niż w Krakowie...

Zależy skąd się jest ;) Spróbuj zatankować w Krośnie. U nas wiecznie najdrożej...

Henek
06-09-2009, 21:08
Czytając ten temat widzę jaki jestem szczęściarz.
Tankuję tanio w Rzeszowie, objeżdżam całe Bieszczady (ok500km) i jeszcze tydzień jazdy po mieście do następnego tankowania

buba
07-09-2009, 10:36
najlepiej zatankowac w chyrowie :) wyjdzie najtaniej i najbardziej klimatycznie :) i autko sie napoi za tania cene i flaszeczke przywiesc mozna :D

OsadaMagury
18-09-2009, 11:21
Zalezy tez ile pali Twoja maszyna. Po drodze sa napewno 3 stacje.

Recon
19-09-2009, 21:45
W Wetlinie można już zatankować pojazd

2009-09-17 · 10:29
Ważna informacja dla turystów podróżujących po Bieszczadach samochodem, a w szczególności udających się w rejon Bieszczadów Wysokich. Z początkiem września w Wetlinie rozpoczęła działalność jedyna na odcinku Cisna – Smolnik k/Lutowisk stacja benzynowa.

Do tej pory turyści przebywający w tym rejonie Bieszczadów musieli ostrożnie planować podróż ze względu na brak możliwości zatankowania pojazdów na liczącym odcinku prawie 50km pomiedzy Cisną a Lutowiskami.
Stacja mieści się w sąsiedztwie Nadleśnictwa Wetlina - w połowie drogi między Wetliną i Starym Siołem. Nieduża stacja paliw została wybudowana w prawdziwie klasycznym, „bieszczadzkim” stylu.

Stacja czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. 07.00-17.00, w niedzielę zaś w godz. 08.00-15.00, a płatności można dokonywać również kartami płatniczymi.

Źródło: Serwis www.bieszczady.pl (http://www.bieszczady.pl)

urko
28-10-2009, 10:20
A czy w tej nowej stacji można zatankować LPG ? Zmora Bieszczad to brak takowych stacji. Od Ustrzyk Dolnych po Komańczę nie ma LPG . Każdy turysta przyjeżdżający w Bieszczady z instalacją gazową ma problemy z zatankowaniem. Ostatecznie trzeba lać PB ale są tacy, co w zbiornikach maja dziury od wożenia powietrza :).

Konrad783
28-10-2009, 10:29
Z tego co widziałem to w Wetlinie jest tylko Pb95 i ON.

urko
02-11-2009, 10:03
Ot i szkoda. Może wreszcie ktoś wpadłby na wspaniały pomysł i postawił takowy dystrybutor w sercu Bieszczad.

bertrand236
02-11-2009, 19:14
A czy w tej nowej stacji można zatankować LPG ? Zmora Bieszczad to brak takowych stacji. Od Ustrzyk Dolnych po Komańczę nie ma LPG . Każdy turysta przyjeżdżający w Bieszczady z instalacją gazową ma problemy z zatankowaniem. Ostatecznie trzeba lać PB ale są tacy, co w zbiornikach maja dziury od wożenia powietrza :).

Jest w Baligrodzie

Browar
02-11-2009, 19:19
A czy w tej nowej stacji można zatankować LPG ? Zmora Bieszczad to brak takowych stacji. Od Ustrzyk Dolnych po Komańczę nie ma LPG . Każdy turysta przyjeżdżający w Bieszczady z instalacją gazową ma problemy z zatankowaniem. Ostatecznie trzeba lać PB ale są tacy, co w zbiornikach maja dziury od wożenia powietrza :).

No przecież w Cisnej jest.

bertrand236
02-11-2009, 19:28
Fakt:oops:

wp.krzysztof
02-11-2009, 20:15
Czytając ten temat widzę jaki jestem szczęściarz.
Tankuję tanio w Rzeszowie, objeżdżam całe Bieszczady (ok500km) i jeszcze tydzień jazdy po mieście do następnego tankowania

He he - jest nas więcej - takich szczęściarzy. To jedna z nielicznych zalet mieszkania na Podkarpaciu. Do bieszczadków stosunkowo blisko, jednodniowe wyjazdy bez noclegu - bez problemu. Tanio, nawet moja smoczyca, która pali 10/100 jest do wytrzymania.

No i nie trzeba się bliżej macać z bieszczadzką "infrastrukturą" hotelowo-noclegową.

Pozdrawiam serdecznie.

bertrand236
02-11-2009, 20:45
No to spróbujcie Cwaniacy do Puszczykowa przyjechać. (Wielkopolski Park Narodowy) :-) Na jednym zbiorniku

Petefijalkowski
03-11-2009, 10:01
Hej Bertrand :)

mieszkam w Poznaniu i w Biesy spokojnie na jednym baku dojeżdżam :) Nie znaczy że wrócę, co to to nie :) Warunki - 60l bak, spalanie w trasie ok 7, może nawet poniżej jak dobrze pojadę :)

P.

urko
06-11-2009, 13:58
W Cisnej nie ma LPG ( przynajmniej nie było w sierpniu). A Baligród? to już właściwie droga powrotna (i nie każdemu leży na szlaku).

Browar
06-11-2009, 14:34
W Cisnej nie ma LPG ( przynajmniej nie było w sierpniu).

Jak nie ma, jak jest.W zeszłym roku tankowałem w czerwcu i lipcu,w tym roku w czerwcu,lipcu i w październiku.No chyba że na sam sierpień zlikwidowali...Będę w środę to sprawdzę czy aby nie uległem autosugestii,choć byłoby nieźle jakby moje auto dało się zasugerować że zatankowane,wyszło by tanio,he he.

gosiek82
06-11-2009, 15:24
Witam. W Cisnej na Grosarze jest lpg napewno. Maja na nastepny sezon zrobic lpg w Smolniku,ale czy tak sie stanie to zobaczymy:D

Jabol
06-11-2009, 18:14
W Cisnej nie ma LPG ( przynajmniej nie było w sierpniu)
W Cisnej tankowałem LPG w sierpniu wrześniu październiku bez problemu, w lipcu czy tam w sierpniu raz sie zdarzyło, że turyści wycyckali zbornik do dna i trzeba było se benzynką ratować. Należy tylko pamiętać że po sezonie skracają czas otwarcia stacji czasem nawet do 17:00

A Baligród? to już właściwie droga powrotna (i nie każdemu leży na szlaku).
heheh8) W Baligrodzie góry sie zaczynają!

urko
16-11-2009, 10:24
Ale obciach! to ja siedziałem w Cisnej na Aniołach i jechałem do Komańczy tankować LPG bo niby tam nie było. Ale jak przejeżdżałem koło stacji , to nie widziałem dystrybutora gazu.Pewnie czas na okulary :)
No cóż to zmienia postać rzeczy. Ale nie zmienia to faktu, że gdyby jeszcze na Wołosatym była gazownia to już byłoby super .

Browar
16-11-2009, 15:17
... Ale nie zmienia to faktu, że gdyby jeszcze na Wołosatym była gazownia to już byłoby super .
Jasne, w Berehach,na Pryslipie, a w przyszłości,jak już powstanie tunel na Tarnicę, to i na niej...

andrzej627
16-11-2009, 15:37
gdyby jeszcze na Wołosatym była gazownia to już byłoby super .
Jasne. I do tego z wielkim napisem: "OSTATNIA STACJA BENZYNOWA PRZED GRANICA".:lol:

trzykropkiinicwiecej
16-11-2009, 15:45
... nie śmiej się Browar bo w nowym budżecie miasta widziałem planu budowy lini szybkiego tramwaju z Kazimierza do Cisnej ;-p ..przeżućta się na diesle to rusałki po baniakach u miejscowych pełno

dw4463757
23-08-2011, 12:00
Czy stacja w Cisnej nadal funkcjonuje? (Pytam, bo ostatni post z dosyć dawna)
I czy nadal jest to ostatnia stacja przed Wołosatym? ;)
No i najwazniejsze - czy leją tam LPG? :)

Miejscowy
23-08-2011, 12:34
o ile ostatnio nie mieliśmy jakiegoś kataklizmu to stacja stacja w Cisnej funkcjonuje a i gaz ma.

Marcin
23-08-2011, 21:57
Przed Wołosatym jest jeszcze kilka stacji benzynowych: Baligród, Wetlina, Smolnik nad Sanem, Czarna...

bieśdziad
28-08-2011, 17:50
ale uwaga na stację w Cisnej, paliwo chrzczone i gaz tez jakiś mało kaloryczny....jak nalewał tam kiedyś szejk, czyli przemanowany na zakapiora R. był lepiej