PDA

Zobacz pełną wersję : Wielkie Losowanie!!!!



Derty
06-02-2008, 11:28
Witam:)

Informuję, że jutro, t.j. 7 lutego 2008 roku odbędzie się Wielkie Ostateczne Losowanie miejsca na KIMB! Na losowanie zapraszam wszystkich z Warszawy i okolic oraz przebywających czasowo, na delegacji itd:)

Miejsce spotkania: Pub 'Czwarta Szklanka' na ul. Śniadeckich 17 (dla słabo znających miasto: uliczka łącząca Plac Politechniki z Placem Konstytucji)

Godzina: 18:00


Atrakcje: piwko, gadki-szmatki o górach, żarełko i LOSOWANIE:)

Serdecznie zapraszam w imieniu Stałego Bywalca, Marcowego i swoim,
Derty

KAHA
06-02-2008, 12:46
zapowiada mi sie ciekawy tydzien... :P Pewnie bede :DD

Stały Bywalec
07-02-2008, 07:59
Witam:)

Informuję, że jutro, t.j. 7 lutego 2008 roku odbędzie się Wielkie Ostateczne Losowanie miejsca na KIMB! Na losowanie zapraszam wszystkich z Warszawy i okolic oraz przebywających czasowo, na delegacji itd:)

Miejsce spotkania: Pub 'Czwarta Szklanka' na ul. Śniadeckich 17 (dla słabo znających miasto: uliczka łącząca Plac Politechniki z Placem Konstytucji)

Godzina: 18:00


Atrakcje: piwko, gadki-szmatki o górach, żarełko i LOSOWANIE:)

Serdecznie zapraszam w imieniu Stałego Bywalca, Marcowego i swoim,
Derty
Jako żywo, potwierdzam.
Osobiście dopilnuję prawidłowości losowania - na tyle to chyba mi pozwalają moje wirtualne kompetencje wirtualnego Prezydenta Forum.:razz:

Przypominam: rzucimy monetą (polską i będącą współcześnie w obiegu - to również gwoli wyjaśnienia).
Orzeł oznaczać będzie lokalizację VII KIMB w Ustrzykach Grn. w Zajeździe pod Caryńską, a reszka - w Bystrem k. Baligrodu, w Pensjonacie Wisan.

Na sąsiednim wątku kilka osób zaczęło coś bredzić o hipotetycznej sytuacji, co by było, gdyby moneta stanęła na sztorc. Odpowiadam im zwięźle i krótko: jak chcecie coś na sztorc, to koniecznie idźcie na "Lejdis", a co bardziej wyrafinowani - na "Ostrożnie, pożądanie".:oops:

Do "Czwartej Szklanki" przyjdę niestety bez szanownej małżonki, która wyprawia dziś szanowną córkę na jutrzejszy wyjazd na zimowy obóz studencki gdzieś w Alpach (to również góry europejskie, chociaż zdecydowanie niższe od naszych Bieszczad :razz:).
Namawiam za to kolegę (Adama), aby wybrał się ze mną. Na Forum się nie udziela, ale sprawy bieszczadzkie są mu b. bliskie. M.in. był na I i II KIMB (ze swoją kobietą - występowali wówczas pod wspólnym nickiem "Żabki"). Co rok jeżdżą również jesienią w Bieszczady, dużo wspólnie wędrujemy.

KAHA
07-02-2008, 10:37
i oczywiscie bedziesz mial ze soba mape bieszczadu :P
Do zobaczenia dzis :)

smsy rozesłane, do tych co nie czytaja na codzien foruma :P

Marcowy
07-02-2008, 15:07
Wreszcie udało mi się dodzwonić do Szklanki i zarezerwować dla nas przedział. Hasło - kto by pomyślał - "Bieszczady" :mrgreen:

KAHA
07-02-2008, 16:09
tylko sie nie spoznijcie, bo ja jestem dzis umierajaca i wypijam jednego grzanca i lece do domu sie grzac :D

Stały Bywalec
07-02-2008, 19:52
Kłaniam się z pubu "Czwarta Szklanka".
Przeprowadzone przed chwilą losowanie doprowadziło do ostatecznego wyboru miejsca VII KIMB w dn. 16 - 18 maja 2008 r.

Osobą, która rzuciła monetę, była Kaha. Wypadł: orzeł.
A zatem ogłaszam, iż VII KIMB odbędzie się w Ustrzykach Grn. - w Zajeździe pod Caryńską.

Przebieg losowania został utrwalony (sfilmowany) przez kol. Marcowego. Film zostanie umieszczony w Internecie już wkrótce - jak tylko Marcowy wróci do domu.

Obecni byli:
Aleksandra,
Derty,
Kaha (z męską obstawą, czyli z Piotrem),
Marcowy,
Żabki (szt. 2), czyli Adam i Ania,
No i ja , czyli Stały Bywalec

Marcowy
07-02-2008, 21:26
Żeby nie dublować tematów i nie robić bałaganu zamykam wątek i zapraszam tutaj (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=4055&page=10) na kontynuację KIMB-owych rozważań :-)